BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 4 miesiąc temu #822824 przez paninka87
Ja zamówiłam teraz 12-18 mies. :S z myślą o wiośnie :laugh: hmm i zastanawiam się czy nie przesadziłam z rozmiarem :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822844 przez sisina
Hejka ja tez lukalam na stronę nexta
ale ceny maja powalajace

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822845 przez pauluska
Ja mam pajace na 12-18 msc to Iga się w nich topi :D a ile Blanka waży ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822847 przez sisina
Ja czesto z c and a zamawiam
albo z reserved kids
choć ten next tez mnie kusi..
ale drogo tam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #822855 przez paninka87
sisina zamówiłam 9 rzeczy za około 19 zł każda (body 4 pack, legginsy 3 pack, bluzka i czapka) i nie wydaje mi się drogo :)

Moja waży około 10 kg... wynosi wiosną... nie zmarnuje się na pewno :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #822856 przez tysiiiak
Hej :* uswiadomilyscie mnie ze Kubulek kończy dziś 8 mscy :P skleroza...
Sto latek dla Maksia i Adrianka :*

Nocka pod względem pobudek to jakiis koszmar! Naprawdę już nie wiem czy to zeby, te plamki czy co ale masakra. Na dodatek Kuba ma wspaniala zabawę przy zasypianiu wyjmuje sobie smoczka i wkłada no rewelacja.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

U was też taka sniezyca?

Ewela ja bym wyjechała jeżeli nie miałabym dziecka.z dzieckiem to już sprawa do głębszego zastanowienia. U was plus ze masz tam.siostrę to w razie co nie wyladujecie.pod.mostem. Współczuję z ta pracą Twojego emka.

Gusiek filmu nie mogę zobaczyć bo jest prywatny :( musisz zmienić w ustawieniach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822881 przez pauluska
W Next niektóre bluzy po 60 zł to sporo ale bluzeczki wychodzą po ok 20 zł za sztukę leginsy po 14 zł body ok 20 zł to nie dużo jak kupowałam coś w Pepco to bluzeczki też ok 15 zł ale dla mnie to szmaty że szok po praniu się rozciągają i większość robi się sztywna a te piorę i piorę i nic :)

Przyszły pieluchy Milovia cudaaaaaa ! Piorą się jutro będziemy testowały :)

Iga wstaje przy wszystkim co możliwe masakra dziewczyny cieszcie się póki możecie bo teraz to mamusia lata za córą tylko i asekuruje :D W sobotę otwierają u mnie w mieścinie salę zabaw fajnie będzie gdzie chodzić z dzieciaczkami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #822896 przez paninka87
Pepco bez obrazy ale dla mnie to porażka... reserved zależy co, ale niektóre bluzki Amelii po 3 praniach okazały się dziurawe ;) zraziłam się...
Uwielbiam coccodrillo, hm i endo... ceny wyższe ale jakość ok... tymbardziej że ja kupuję naprawdę mało, więc w moim przypadku mogę sobie pozwolić :blink:

U nas po śniegu została chlabra... nie nacieszyły się dzieciaczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822927 przez gusiek_kom
teraz film powinien działac :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=57950

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822953 przez sisina
No ja na reserved nie narzekam nic po praniu z ciuchami sie robi..
może dla dziewczynek leginsy i bluzeczki sa tansze bo dla chlopcow jakos nie zuwazylam zeby cos tanszego bylo;( no ale moze na jakies wyprzedaze poczekam bo rzeczy sa tak super nie ukrywam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822962 przez pauluska
W NEXT niestety nie ma wyprzedaży a szkoda :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822979 przez sylkaax
Dziękujemy za życzenia ;)
Sto lat dla Kubusia i Maksia ;*
U nas problemy z zasypianiem o 21 zaśnie, a po pół godzinie pobudka i zabawa do 23 ;/
Co do ciuszków to pepco tanie gówienka na dwa razy. My mamy dużo z h&m , endo ogólnie ok. Z nexta ciuszki na wiosnę zamówię bo są super ;))
Dzisiaj piątek, a mam takiego nygusa, na wieczór muszę jechać rozliczyć jednego kierowce bo mojego taty nie ma cały tydzień i ja wszystkiego pilnuje masakra jakaś..;/
Jutro miałam wyjść z siostrą gdzieś się zabawić ale jakoś nie potrafię zostawić Adrianka.. jeszcze to przemyśle;P
A pogoda? U mnie pada deszcz strasznieee..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #823060 przez Alex_87
Wszystkiego naj naj dla Kubusia, Maksia i Adrianka :))

Pauluska moja nosi ubranka na 12-18 miesięcy i na długość są w sam raz (mam sporo rzeczy z Nexta ale z lumpków ;)) a Iga chyba nie jest mniejsza od Zuzki :unsure:
Z Pepco też mam sporo ubranek i jakoś nie zauważyłam, żeby coś się z nimi działo, a nosi je bardzo często :)

echhh Zuzka mi przed chwilą zwymiotowała cały obiadek :dry: chyba jednak nie trawi tych kawałków jeszcze :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #823072 przez vika
gusiek_kom jakbym widziała Tośkę ...tylko ja mało pozwalam jej tak wstawać przy wszystkim bez asekuracji boję się bardzo...śmiga cały czas w sypialni przy parapecie tam jest bezpieczna bo upada na łóżko :)

ja też mam kilka rzeczy z Pepco i z Nexta MI TAM SIĘ WSZYSTKIE PODOBAJĄ kupując w Pepco zwracam uwagę na strukturę materiału i nie mam z ciuszkami problemu...najbardziej nie lubię smyka i 5,10,15 bardzo dużo kupiłam jeszcze w ciąży i zawsze miałam jakieś ALE a w większości nie chodziła bo były jakieś niewymiarowe :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #823102 przez Daarikaa
Alex moja za to zadnej papki juz nie lubi, wszystko chce w kawaleczkach,,, a ja umieram ze strachu ze sie zakrztusi :) jedyna papke toleruje w formie jogurtu A co jadla dzis Zuzanna?

Ja mam tez kilka ubranek z pepco i daja rade, d..py nie urywaja jakoscia ale zeby po pierwszym praniu sie rozpadaly to lekka przesada

Jutro jedziemy do lubina po spacerowke mam nadziej ze wrocimy z wozkiem bo nie cos trafi... najgorsze ze jeszcze nie jestesmy w 100% pewni jaka, moze jak Klaudie powsadzamy do kilku to jakas do nas przemowi :)

Gusiek ale slicznie zasuwa po tych schodach, mojej to ani sie nie sni zeby raczkowac, jak j klade na kolanka to ta rzuca sie do przodu jak szczupak i potem steka ze nie moze dalej isc, ale za to na nogach to by chciala caly dzien pocinac.

ale dzisiaj cisza na forum

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl