BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 4 miesiąc temu #822571 przez paninka87
Ewela tak to ta strona... kombinezonow nie ma bo juz jest nowa kolekcja.. szkoda ze nie bylo wyprzedazy zimowej.
My mamy kombinezon C&A z myszka Minnie i jestem bardzo zadowolona...
Na temat kasy i wykształcenia sie nie wypowiadam jak widac.. temat drazliwy... to co osiągnęłam to moje...

Karina jak tam Twoja mama radzi sobie z Irinką?

Dzis mloda udrapneła sie w oczko i był płacz... ropka sie pojawila ale maz mowi ze rano tez miala hmmm przemylam sola fizj.
Namowilam meza na fast foody bo marny dzis obiad i czuje sie taka pelna ze szok... ale co tam raz sie zyje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822584 przez KarinaM
Paninka radzi sobie tylko zmęczona jest bo Irina potrzebuje zainteresowania. Pobawi się trochę w kojcu ale zaraz płacze. Na podłodze to samo. Najlepsza zabawa to siupanie i przysiady w kojcu. Trzyma się za kółka i siupa sobie i to tak że wygląda jakby robiła przysiady. No i podnosi siedo góry.
Lecę spać bo jutro znowu trzeba wstać.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822587 przez ewela86
no szkoda :( ja mam dużo rzeczy z tej firmy www.carters.com/ , mażna sobie wybrać kraj w nagłówku i wszystko jest przeliczane na zł. ja dostałam od siostry z kanady a tu dużo liczą za przesyłkę i średnio się opłaca :( a szkoda bo bardzo dobre gatunkowo rzeczy :( i kupiłabym parę.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822592 przez ewela86
karina u mnie dokładnie to samo! długo się sama nie zabawi i ciągle potrzebuje uwagi :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822594 przez Olga60
ewela :lol: mój mąż od paru lat jęczy : "wyjedźmy z tej beznadziejnej polski do kanady" (on ma z bratem firmę i bardzo często mają pod górkę)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822603 przez vika
Olga masz racje mówimy o dwóch światachi w każdej dyskusji to wspominam właśnie o to mi chodzi by nie mówić tylko o jednej stronie medalu bo strony są zawsze dwie (a w tym przypadku nawet i więcej)

ewela zazdroszczę :) zawsze chciałam wyjechać do Kanady :side: choć nie wiadomo czy bym pojechała gdybym miała taką możliwość....Edit: pewnie bym pojechała gdyby starsza córa się zgodziła :laugh:
mojego M mieszka z mężem w Niemczech i ciągle zastanawiamy się nad wyjazdem....córa nie chce i ten fakt jakoś nie pozwala mi podjąć konkretnej decyzji...tutaj i tak nas nic nie trzyma ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822617 przez ewela86
ja jakbym miała wyjeżdżać to właśnie tam, łatwiej się żyje, dla porównania jak byliśmy tam 3 lata temu paliwo kosztowało coś koło dolara i jako podrożało do trochę ponad to ludzie wpadali w panikę :) do tego utrzymać się jest dużo łatwiej ale jak to mówią "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" :blink:
ja chyba po prostu taka boi dupa jestem i nie lubię zmian, boję się że sobie nie poradzimy i to teraz jeszcze z małym dzieckiem... do tego ciężko tam wyjechać na stałe na legalu, ratuje tylko praca na kontrakt.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822652 przez Olka!
Uff nadrobiłam Wasze posty, ciężko było ale dałam radę :-)
Widzę, że dyskusja była ciekawa. Zgadzam się Vika z Tobą, ja pracowałam już od czasów nastolatki co prawda u rodziców ale taką miałam wtedy możliwość. skończyłam dobre liceum, studia kilka podyplomówek, teraz pracuję ale zarabiam tyle, że luuuupa mi potrzebna żeby zobaczyć tą wypłatę!!!I tu rodzi się pytanie po co to wszystko..... A na dodatek gdyby nie rodzice nigdy bym się nie wyrwała z tej wsi !!!! I to jest prawda (ja tak uważam), że nie jest łatwe wydostać się ze wsi widzę jak skończyły moje koleżanki, którym nie miał kto pomóc. Wiele z nich było lepszymi uczennicami niż ja. Ale dobrymi stopniami nie zapłacą sobie za bilet autobusowy.
koniec
Kolorowych snów :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822675 przez KarinaM
Dla naszych dzisiejszych solenizantów: Kubusia, Maksia i Adrianka całuski od cioci i Irinki.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #822695 przez paninka87
Najlepszego dla chłopaków :kiss:

Nareszcie piąteczek :silly: padam na twarz... wczoraj zasypiałam na stojąco :S

Co do wyjazdu... u nas nie ma opcji... mam tu wszystko za granicą nic :P a tym bardziej z dziećmi nie ma opcji

Strona next fajna, ceny spoko... tylko przeważnie towar wyprzedany... jak już się na coś zdecyduje to nie mogę zamówić.. wrrr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822730 przez Daarikaa
dzien dobry

sto lat dla Kubusia, Maksia i Adrianka!

Nocki sa takie sobie, ale podejrzewam ze to przez gorna jedynke bo juz cos wystaje, wiec to chyba powod

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822756 przez pauluska
paninka87 teraz jest akurat praktycznie wszystko dostępne bo weszła nowa kolekcja zawsze robię zakupy właśnie jak wchodzi nowa kolekcja bo później problem z rozmiarówka ale bardzo często dokładają trzeba obserwować :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #822765 przez paninka87
A jaki obecnie rozmiar zamawiasz??
Zrobiłam rano zamówienie :blink: Chciałam już letnie ale myślę ze nie ma sensu na razie.
Mi są potrzebne tylko wyjściowe body, legginsy (najwygodniej)i parę bluzek. Reszte mam na bieżąco po Jasiu i Amelii.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822793 przez pauluska
Ja zamawiam teraz na 9-12 msc Iga akurat w rozmiarówkę Next pasuje idealnie bo inne ciuszki na 80 to na nią małe :D Leginsy są super i cena śmieszna 14 zł a nie do zdarcia z bodziaków mały wybór ale teraz już w bluzeczki Mychę ubieram a pod to bodziak bez rękawów jako koszulka. Wylicytowałam bluzę i sweterek z Next na all za śmieszne pieniądze a przyszły nowe ! Dla mnie firma rewelacja i ogólnie mają cudne ciuszki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822811 przez gusiek_kom
Udało mi się nagrać jak Maks wchodzi po schodach. Nagranie jest kiepskie bo musiałam jeszcze asekurować, ale trochę widać. No i tak wygląda nasz dzień - chodzimy wstajemy chodzimy wstajemy... :)


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=57950

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl