BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 3 miesiąc temu #823873 przez Alex_87
u nas też się nie sprawdza, za to u mojej siostry się sprawdziło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #823880 przez vika
u mnie sprawdziło się dwukrotnie :)


heheee EDIT: NIE SPRAWDZIŁO SIĘ Z TOŚKĄ : JAK JA LICZE :lol: :lol: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823919 przez pauluska
tweety nie to że z Sinlaciem coś nie tak :P Tylko raz że jest mega słodki Iga po nim musiała jeść wszystko co słodkie aż się trzęsła nawet jabłko skrobane jej nie smakowało a dwa że jest dla alergików. Nie dawałam jej ponad tydzień Sinlacu i moje dziecię je wszystko a dzisiaj rano jak zjadła całą miseczkę kaszy jaglanej byłam w szoku ogólnie chcę aby jadła kaszę jaglaną bo jest bardzo zdrowa te bobovity, nestle to niestety ale w większości sam cukier Na obiadek zjadła całą miseczkę zupki buraczanej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823929 przez Sevilla
Olka na całe szczęście praca nie jest monotonna, a czas leci bardzo szybko, zwłaszcza, że po powrocie mam mnóstwo do nadrobienia. Maksiu tęskni, bo mąż mówi, że non stop rączki, a jak nie to płacz ... ja również tęsknie i zarówno w jednym sklepie, jak i drugim na tapecie mam zdjęcie mojego urwisa :) W sumie dziś jestem pierwszy raz z synkiem od dwóch tygodni sam na sam i nawet teściowa nie może się nadziwić, jaki on dziś grzeczny i spokojny ... hehe wpływ mamusi :P :laugh: :laugh:

Vika co do planowania płci wg kalendarza chińskiego, nie dokońca go rozgryzłam, bo nigdy nie wiedziałam, czy liczą się latka skończone, czy obecny wiek w który wkraczamy. Patrząc na tabele, jeżeli miałabym wziąć pod uwagę wiek skończony to się nie sprawdziło, jednak jakbym miała liczyć wiek, w który wkroczyłam to jak najbardziej... nie wiem, czy jasno to opisałam :blink: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #823934 przez Sevilla
Troszkę naszych aktualnych zdjęć
a tak ostatnio zasypiamy
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823948 przez pauluska
Maksiu super chłopczyk :) Wygląda na dużego już.

Mam pytanie jak dodaje oliwe do zupki to muszę ją jeszcze zagotować ? Czy jak jest ciepła ugotowana wystarczy że dodam łyżeczkę oliwy i wymieszam ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823951 przez tweety
pauluska napisał:

tweety nie to że z Sinlaciem coś nie tak :P Tylko raz że jest mega słodki Iga po nim musiała jeść wszystko co słodkie aż się trzęsła nawet jabłko skrobane jej nie smakowało a dwa że jest dla alergików. Nie dawałam jej ponad tydzień Sinlacu i moje dziecię je wszystko a dzisiaj rano jak zjadła całą miseczkę kaszy jaglanej byłam w szoku ogólnie chcę aby jadła kaszę jaglaną bo jest bardzo zdrowa te bobovity, nestle to niestety ale w większości sam cukier Na obiadek zjadła całą miseczkę zupki buraczanej.


no ja w ogole nie kupowalam do tej pory tych kaszek, dostawal kleik ryzowy i kukurydziany. nawet nie smakowe bo w skladzie tez cukier. sinlaka kupilam wreszcie bo mowie ze troche cukru mu nie zaszkodzi. a dodaje raz dziennie dwie lyzki do mleka. wiec chyba nie da rady zeby bylo slodkie bo nutramigen jest okrutny w smaku sam w sobie, zadne 2 lyzki tego nie uratuja :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823959 przez pauluska
U nas była cała porcja kaszki na śniadanie ohh Iga ją uwielbiała no ale był problem z innym jedzeniem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823981 przez Daarikaa
Maksiu super chlopak! Widac ze na hustawce ma mega radoche :) a zasypia w takich poza jak Toska :laugh:

Czy Wasze dzieci jak jedza tez musza robic 100 innych rzeczy, zwlaszcza jesli jedza z lyzki? klaudię jak karmię to jedna reka daje jj lyzke a druga trzymam zabawke bo ona chce sie bawic ehhh....

u nas wogle nie jmy gestych kaszek lyzka, Klaudia ich nie toleruje ona woli troszke mniej do mleka ale taka forme plynna...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824033 przez Olka!
[/b]Darika[/b] u nast tez podczas jedzenia królują zabawki, zazwyczaj zamiast łyżki z jedzeniem w buzi ląduje jakaś zabawka haha

Vika u nas się nie sprawdziło.

Dziewczyny Weronika nie chce spać w łóżeczku !!!! Nauczyłam ją spać w naszym łóżku jestem wściekła!!!! Wczoraj po nocnym karmieniu odkładałam ją 4 razy do łóżeczka i za każdym razem ryk!!Jak tylko położyłam ją w naszym łóżku to spała !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #824035 przez Gabi31
Wszystkiego najlepszego dla osmiomiesięczniaków:)

U mnie tabelka sie sprawdziła....
Z newsów to mamy 3 ząbka, a trzy idą...Polka odpukac do wytrzymania, jest tylko troche płaczu :)
U nas Camilia pomagała przy pierwszych dwóch zabkach, a teraz nie działa....

Sevilla- Maksiu booski, a jaki duży chłopczyk :)

Pauluska-wystarczy, że oliwe dodasz na koniec, nie trzeba jej juz gotować...
A jak robisz buraczanke????

Darika- Polka jest wszystkożerna, ale takiej stałej kaszki też nie lubi, woli sobie rzadsza z butli pociagnać:)

A tutaj macie Polkę, bo dawno jej nie było :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824038 przez pauluska
A ja gotuję zawsze na dwa dni 1,5 szklanki wody sznycel z indyka półtorej marchewki, polowa pietruszki i burak

Polcia cudna dziewczynka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824046 przez Daarikaa
dziewczyny wiecie moze w jakim sklepie moge kupic gliceryne spozywcza i syrop glukozowy, bo widzialam tylko na allegro ale nie moge czekac na przesylke tak dlugo? :dry:

Blanka urocza! jaka ma bujna czuprynke :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824058 przez tweety
Daarikaa napisał:

dziewczyny wiecie moze w jakim sklepie moge kupic gliceryne spozywcza i syrop glukozowy, bo widzialam tylko na allegro ale nie moge czekac na przesylke tak dlugo? :dry:

Blanka urocza! jaka ma bujna czuprynke :)


moze piotr i pawel albo alma? zobaczna necie czy maja w asortymencie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #824059 przez paninka87
Darikaa chyba o Pole Ci chodziło :)

Odwiedzinki prababci zaliczone... jutro do babci i dziadka skoczymy.
Amelia z M byla w kinie... a ja z Blanka u prababci... jak jechalam ich odebrac to Blanka zasnela... teraz w lozeczku probuje zasnac.
Pogoda przeokropna... bryyy nadciaga zima. Dzis to moglabym spac caly dzien ;)
Blanka woła często mama:) hihi chociaz ona mamina bo Amelia sprzedana babci :laugh:

A to dzisiejsza Blanka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ogrodniczki next 6-9 przymaławe już niestety :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl