BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 4 miesiąc temu #824138 przez Gusia
Vika my Julke planowaliśmy z chińskim kalendarzem i z dniami plodnymi :)
W maju zdecydowaliśmy sie na drugie dzieciatko a czekaliśmy do września bo tak wychodziła nam dziewczynka :laugh:
Olek miał być Julka dlatego robiliśmy wszystko zeby ta Julke miec :blink:
A i tez dużo czytaliśmy kiedy sie starać o dziewczynkę a kiedy o chłopca , w skrócie to zeby miec dziewczynkę trzeba zacząć pracować 2 dni przed dniami plodnymi , tak do około 2 dnia a o chłopca od 2-3 dnia plodn.
Plemniki na dziewczynkę sa wolniejsze ale dłużej żyją a na chłopca sa szybsze ale krócej żyją wiec jak my próbowaliśmy przed dniami plod to w dniu jajeczkowania wszystkie męskie obumarly a dziewczynki spokojnie sobie doplynely :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #824142 przez ewela86
ja też podaję łososia z lidla, już kilka razy bo chyba smakuje i też najczęściej z brokułem, kalafiorem bądż cukinią.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #824144 przez Gusia
Wszystkiego najlepszego dla solenizantow, dużo zdrowka i mnóstwo radości życzy ciotka z Julka !!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #824145 przez pauluska
Moniaaak greenmama.pl/195-holle-kaszka-jaglana-.html o taką dokładnie jak wprowadzę gluten będę próbowała jeszcze inne. Świeże ryby są w Lidlu i Biedronce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #824153 przez Olka!
Jejak odwiedziłam tą stronę next-a oszalałam jakie piękne te ubranka!! coś czuję, że mąż mnie z domu wymelduje jak zacznę kupować hahahha :-)

Właśnie też miałam pytać o ryby, ja dziś dałam małej kawałek flądry, nie wiem czy to był dobry pomysł, ale zjadła.

Jest 22.20 a ona dopiero zasnęła to jest jakaś masakra !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #824156 przez Olka!
pauluska tą kaszkę robisz na wodzie cy mleku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #824161 przez ewela86
ale piękne te nasze majowe dzieciaczki! napatrzeć się nie mogę!

darika allegro.pl/wozek-baby-jogger-citi-mini-p...osk-i3857867957.html czy to ta o której mówisz? fajna ale sporo kosztuje, my szukamy coś tak do 500 zł.

moniak masz teraz urwanie głowy :( oby mężowi się jak najszybciej poprawiło i wrócił do domku. Trzymaj się!

alex ja gotujesz kaszę mannę? na wodzie a potem dodajesz mleko miarkami w zależnosci ile wody czy jak?
też chcę zrezygnować z tych słodkich kaszek i mam nadzieję że jej zasmakuje. Teraz wcina najchętniej Owsiane Śniadanko z BoboVity.

vika u mnie się sprawdziło :) widzę że ostro się przymierzasz :) celujesz na chłopca?? :lol:

kurcze dopiero co przysiadłam a tu się cisza na forum zrobiła... a mi się nie chce spać.

dzisiaj była noc prawie idealna z jedną pobudką o 3.30 na mleczko! już zapomniałam jak to fajnie jest się wyspać :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824180 przez Daarikaa
Ewela to ta allegro.pl/baby-jogger-city-elite-legnica-i3883281564.html No cena zabojcza ale tez jakosc dobra, no i pompowane duze kola na te nasze wertepy, ja bym nie kupila takiej bo dla mnie za droga ale maz sie uparl ze mu sie podoba i jest taki masywny i wogole och ach wiec zdecydowalismy sie..

Jasne ze chodzilo o Polunie (przepraszam) zamyslona jestem ostatnio :)
ale Blaneczka tez nam sie pokazala wiec rowniez pasowalo co napisalam:) Blaneczka slodki cukiereczek :kiss:

Moniiak zdrowia dla meza a dla Ciebie duuuzo sily, 3 majcie sie!!!

Olka ja dlatego wole nie wchodzic za czesto na te strone :D

Klaudia tez dopiero zasnela bo mielismy gosci, moj brat zladowal bo jechal po drodze i wstapil no i nie chcielismy go wczesniej wypuscic :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824193 przez ewela86
darika tą też widziałam, no fajowa jest. warta ceny pewnie... my jednak będziemy polować na jakiś tańszy - parasolkę, lub jakiś inny który łatwo się składa i jest lekki, bo będzie służył jako ten dodatkowy wózek, bo spacerówkę taką "terenową" z pompowanymi kołami już mamy ale bardzo ciężka jest i zajmuje dużo miejsca :(
a jak Klaudia zachowuje się w kościele? my chodziliśmy z małą cały czas ale ostatnio zostawiamy ją z moją mamą bo wypada jej o tej godzinie drzemka a jeśli juz nie śpi i ją weźmiemy to nie usiedzi w jednym miejscu zbyt długo i mąż musi kombinować i wychodzić z nią :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824232 przez tweety
pauluska napisał:

Moniaaak greenmama.pl/195-holle-kaszka-jaglana-.html o taką dokładnie jak wprowadzę gluten będę próbowała jeszcze inne. Świeże ryby są w Lidlu i Biedronce.


kupilam, narazie jaglana i jaglana z owocami, a niech sinlak sie schowa z tym swoimcukrem

ale mialam harcorowa noc. niewiem cosie stalo ale maly obudzil sie o 22 i plakal. nie wiem czy muzyka od sąsiadów czy zęby ale po nieudanych próbach uśpienia zgodzilam sie na propozycje meza i wzielismy go do lozka. budzil sie często, rozpychal jak szalony, a mnie biodra nie dawaly spac, kołdry dla mnie tez nie starczylo i Adaś kopal jak szalony. nie poszlam tez siku bo sie balam Kacpra zostawic. i tak ani ja ani maz niewyspani. nigdy wiecej. a brzdac kochany ani mysli w pierwsza drzemke. ehhhhh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824258 przez paninka87
Masakra dzisiaj na drodze.. ślizgawica jak nie wiem :angry:

Amela w nocy wymiotowała...nie spałam od 1 do 2. Na szczęście mąż ją obsługiwał... ale to jego wina bo popcorn popijali Pepsi w kinie i myślę że to jej zaszkodziło :angry: wrrr
Blanka też się wierciła :ohmy: achh nie ma co narzekać od poniedziałku :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824266 przez Anabelle
U nas też ciężka noc. Widać też już górne zęby, w nocy ewidentnie go coś boli.
Mam nadzieje, że minie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824278 przez Daarikaa
Anabelle u nas podobnie, gorne zebolce juz tuz tuz... ehhh

popcorn jest ciezki wiec to napewno to jej poszkodzilo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824280 przez ewela86
U nas noc nienajgorsza w porównaniu do poprzednich ale 2 karmienia były. Teraz pierwsza drzemka. Próbnuję ją z powrotem nauczyć samodzielnego zasypiania w łóżeczku bo przez te ząbkowanie się nam poprzestawiało :(

tweety ja też nie umiem spać razem z małą w łóżku, jej też chyba niewygodnie bo jeszcze więcej się kręci i w konsekwencji wszyscy jesteśmy niewyspani.

mróz jest ale dalej czekamy na śnieg :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824296 przez pauluska
Olka robię na mleku 150 ml wody 5 miarek mleka 4 łyżki kaszki jaglanej 8 łyżeczek deserku zjadła wszystko :) jak robiłam na wodzie nie chciała jeść ale myślę że dobrze zrobiło odstawienie Sinlaca na tydzień i po tygodniu dałam dopiero kaszkę.

Nas zawiało całkowicie haha muszę kupić sanki bo teraz tutaj koło mnie nie ma szans na spacer w wózku macie jakieś sanki do polecenia ?

Olga a jak robiłaś łososia i dawałaś kalafior i brokuł to warzywa w kawałku czy rozdrobniłaś wymieszałaś wszystko i dopiero ?


Anabelle
wysyłam Ci wiadomość prywatną jak możesz odpisz ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl