BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #838938 przez DannaJ
Karmisz strzykawką? Jakąś specjalną? Może spróbuję :)

Koleżanka radziła mi bym do pokarmów dodawała trochę mojego mleka, ale jeszcze nie próbowałam, bo nie do końca jestem przekonana.
Anabelle, a jak Ci Antek nocki przesypia? U nas pobudki średnio co 1,5h. Czuję się jak zombie.. Ale wytrzymamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #838957 przez paninka87
Znów piąteczek!! Jupi!!

Alex_87 napisał:

Paninka od czego Cię boli brzuch? @?


Nie mam pojęcia!!! Ale nadal mnie boli. Możliwe że na @ bo oczywiście jutro się przypałęta jak idziemy na imprezę... bryyy modlę się żeby nie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838961 przez pauluska
Ja zostaję na wychowawczym do września a na jesień wracam do pracy już nawet troszkę mi się chce ;) ale wiosnę i lato chcę jeszcze spędzić z Igą a później pod opiekę babci idzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838971 przez Olga60
Dzień dobry :)

Właśnie wczoraj byłam w pracy wypisać plan urlopów i wracam 12 maja, potem w sierpniu na cały miesiąc idę no i od września Misiula do żałoba. W ostatnim tyg sierpnia będę stopniowo ją przyzwyczajać, zaczynając od godz itd.
Kupiłam wczoraj nocnik w tesco za 8 zł, trzy pajace, w ogóle dużo obniżek jest w dziale dziecięcym.

ewela przykra sytuacja u kuzynki, wiele z nas dobrze wie co czuje :(

paninka dziewczynki cudnie przebrane, jakie słodkie są :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838975 przez vika
Ale mi głowa pęka :huh: dawno Oj dawno tak nie miałam :laugh:
do tego moje dziecie w nocy postanowilo sie pobawić i jakos mało było bo od 6 na nogach :angry: a mamusia cierpi....ale przynajmniej odreagowałam :side: i w przyszłą sobote idę z dziewczynami do clubu bo widzę,że już kompletnie zdziczałam :huh:
ja niestety nie idę na wychowawcze bo mi sie nie należy miałam umowę do terminu porodu :huh: w ogóle zastanawiam się czy w razie W... będę mogła przejść na chorobowe i znów na macierzyńskie...jeszcze się nie dowiadywałam :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838978 przez Olga60
DZIEWCZYNY gorących i namiętnych Walentynek :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838979 przez vika
Alex co do niekapka mam podobne zdanie kupiłam z lovi i wcale nie ucze malej jak z niego pić jak była maleńka umiała a teraz pewnie nie ale nic straconego zostawię go na spacery przyda się ;)
Paninka dziewczynki urocze :kiss:
moja pyza ostatnio tylko by się wściekala i szalała :ohmy: jeju do tego jest pierwsza...krzyczy ucieka i wariuje do tego w akcie szłu gryzie :huh: rzuca się na nasze nogi i świadomie gryzie ciesząc się przy tym cholernie :huh:
Olga ja mam nocnik z e.leclerka za 9 zł i mala załatwia się bezproblemowo ...zawsze jak zrobi siku lub kupkę to musi zobaczyć to cudo i bije bravo :woohoo: ładnie korzysta z nocniczka i wie do czego służy jak tylko jej się chce to od razu robi co potrzeba póżniej wyciąga rączki by ją podnieść :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838980 przez vika
No Olga u mnie będą na pewno gorące ...aż będzie dymiło :blink:
ale dziękuje i również życzę udanego dnia zakochańców :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838983 przez DannaJ
Dziewczyny na tesco.pl jest gazetka z art dla naszych Maluszków. Butelki, słoiczki i inne...
Może któraś skorzysta :)

Udanych Walentynek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838985 przez Olga60
Tosia to już mocno zaawansowana w nocnikowaniu i to bravo na koniec :woohoo: :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838992 przez vika
Olga jak tylko dopilnuje to potrafi cały dzien korzystać z nocnika ale oczywiście nie wola więc sama muszę co jakiś czas ją wysadzać ...właśnie zrobiła kupkę :laugh: jak stęknie i ja posadzę to zawsze jest kupa..jakoś nie ucieka chyba,że jej się nic nie chce...
ostatnio u babci mąż ją posadził na normalnej ubikacji i też zrobiła siku i kupkę :laugh:
a bravo to sama ją nauczyłam...jak tylko coś zrobi to krzyczę jak głupia z zachwytu a jej to bardzo pasuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #839000 przez vika
Co się dzieje ostatnio nie zaglądają tu niektóre dziewczyny :ohmy:
Joasia Alexa Gabi Karina Gusiek co się z Wami dzieje :unsure: już nie mówiąc o dziewczynach ktore i tak rzadko się odzywały :unsure:
i w Tesco można od wczoraj dostać świeżego królika
kurcze brakuje mi pomysłów na jedzenie dla małej...on cały czas by jadła już je stałe posiłki co dwie godziny mleko kanapeczka kaszka dwa obiadki kisiel lub budyń serek jakieś placuszki obiad z nami i znów mleko :ohmy: Ona ciągle je a jak jej nie nakarmie to jest cholernie marudna i strasznie miączy nie wiem co robić :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #839043 przez tysiiiak
Nocka raczej spokojna. O 3 pobudka bo Kubula się przesikał i musiałam go przebrać no i potem usypianie z 20 min ale spokojnie bez płaczu ani nawet mruknięcia ;)

Vika nie pomogę z tym jedzonkiem bo Kubula je co 4 godziny a i dłużej by wytrzymał ;) W między czasie jak marudzi to dostanie biszkopta albo chrupka albo jabłuszko/gruszkę w siateczce i dziecka nie ma ;) Brawo za nocnikowanie :)
Fajnie, że się wybawiłaś :) i mam nadzieję że iskry walentynkowe będą lecieć ale w łóżku u was :D

Dziewczyny co proponujecie na kolację Walentynkową?

I życzę Wam mile spędzonych Walentynek :kiss: Abyście ZAWSZE czuły się kochane :)

Karina biedna pewnie pada po pracy :( :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #839055 przez anek
dzien doberek:)

No ja niesttey rzadko pisze ale to z braku czasu.od poniedziałku mam 2 tyg urlopu to bede na bierząco :laugh:

U nas niekapek kurzy sei w szafca bo Lena tylko sie nim bawi.

Vika to faktycznie Tosia juz na poziomie zaawansowanym w nocnikowaniu.Przeczyatałam Twojego posta i zadzwoniłam do M zeby kupił nocnik bo akurat jest na zakupach :P bedziemy sie uczyc :)

Anabelle u nas tez zabki idą.Młoda budzi sie juz kolejną noc z płaczem.przez 2 dni robiła po 4 kupki i cały tyłek odparzony.dzisiaj juz ok jest.

Vika
to masz głodomorka małego.Tosia baaardzo duzo je.Lena nieiwme czy połowe tego zjada :)

Wczoraj przezyłam chwile zgrozy.Pzryjechałam z pracy,wykapałam Lene, wypiła mleko i do zabawy. Szymek akurat jadł kolacje i Mała cały czas mu sie pchała do jedzenia wiec dałam jej piętke(czesto je chlebek).poszłam posprzatac w kuchni i nagle krzyk Szymka.Lena zaczeła sie krztusic.zaczełam klepac ja po pleckach a ona nie mogła oddychac i zaczeła siniec.Szymek piska ja panika ale odwróciłam ja do góry nogami klepnełam mocno w plecy i wyszła POŁOWA pietki!!za duzo ugryzła, jeszcze sie nie rozmiękło i staneło jej w gardle.całe mleko przy tym zwymiotowała.Szymek nie mogł sie uspokoic a Lena poczłapała do stołu i dalej chciała chleb jakby nigdy nic.strachu sie najadłam . :ohmy:

co do Walentynek to ja ide do pracy na noc, a M. ma drugą zmiane (do 24) wiec poszalejemy :P rano mąz zrobił mi sniadanie do łozka i to chyba bedzie na tyle :laugh:
aleeee Wam zycze miłych i upojnych Walentynek ;)

co do wczesniejszej Waszej rozmowy to ja tez lubie czytac Olgi posty.Ma własne zdanie i tak jak któras napisała ze nie zadne tam pitu pitu :laugh: (to walnełam podliz :lol: )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #839071 przez Daarikaa
Tysiiak ja nie wiem ale nasz edzieci sie zgrywaja hehe :) Klaudia tez ladnie w nocy spala ale przez to ze jadla o 19 to o 3 obudzila sie i dalam jej troszke mleka i spala prawie do 8 ehhh cos sie jej pozmienialo bo spala do 9 ;P ale nie bede zrzedzic :D:D

Anek no to najadlas sie strachu, tez strasznie boje sie tych zahlysniec :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl