BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 3 miesiąc temu #838564 przez Alex_87
Ja suszone śliwki dodaje do kaszy manny albo jaglanej, wychodzi wtedy pychotka, aż sama jej podjadam :D

a myślicie, że borówki można? bo mam zamrożone jeszcze z tamtego roku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #838567 przez vika
Zasypialam a bólem zęba 8-ki w nocy wstawalam szczotkowałam zęby wziełam tabletkę o 6 rano wyłam z bólu i znów tabletka..i co cały dzień boli jak cholera..wstaje ,siadam,wstaje i siadam...nie moge nic zrobic z bólu :ohmy: tak mnie boli ...tylko zimne okłady pomagaja :( chyba stomatolog się kłania Wrrrrr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838579 przez paninka87
Alex_87 myślę że borówki jak najbardziej
Jasio latem wcinał wszystkie dostępne owoce... porzeczki, jeżyny, maliny, borówki i nic mu nie było :blink:

vika pędź do dentysty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838603 przez Olka!
Witam ja tylko na chwilę podziękować za życzenia dl Weronisi :-) Buziia dla wszystkich maluszków i mamusiek :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838609 przez Anabelle
paninka87 napisał:

Anabelle Widzę że kolejna mamusia to staraczka;)


No my się nie zabezpieczamy odkąd Antek skończył 3 miesiące :)

m-brava - siłą nic nie wywalczysz, a teściowie nie robią nic tak strasznego by drzeć koty z mężem :) naprawdę są gorsze przypadki. każdy ma wady, każdy potrafi być męczący, sama czasem mam dość mojej mamy. Mam też teściów na dole więc teściowa często wpada, ale nie ma co się denerwować. każdy ma wady. Bywają teściowie, którzy w ogóle się nie interesują wnukami, albo wręcz robią na złość lub drą koty. Oczywiście mów mężowi co ci nie pasuje, jak wolałabyś żeby wyglądało to w przyszłości, ale krzykiem to mąż zapewne stanie w obronie mamy. Matka to zawsze matka:P

Co do nocy to u nas tragedia.
Próbuję uczyć Antka spania w łóżeczku. Efekt? Noc w zasadzie bezsenna. Antek należy do dzieci, które zostawione w łóżeczku po jakimś czasie zamykają oczy, rozdziabiają buzię i ryczą jak opętane. Niestety muszę go brać, uspokajać, odkładać. Dzisiaj wsadziłam głowę i klatkę piersiową do niego, ale po jakimś czasie i tak wył. Cały się przy tym poci, a nie mogę mu pozwolić się pocić, bo jeszcze jest na antybiotyku do jutra. Usypiam go więc i odkładam, żeby chociaż budził się w łóżeczku. No nic. Zobaczymy,

m-brava - ale fakt, że spędzają rocznicę z wnuczką to akurat dziwne :P :P moi rodzice w swoją rocznicę wybywają na miasto :) a teściowie rocznicy nie obchodzą :P

co do termometru, to ja mam brauna i jest solidny, tylko najlepiej mierzyć przez sen w uchu bo jak się ruszy to podczerwień źle pada i wynik nie jest dobry :)

ja czasem też mam dość teściów jak i swoich rodziców i chciałabym mieszkać z dala od nich. ale później sobie przypominam, że w wielu momentach mi pomogli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838612 przez Anabelle
Alex_87 napisał:

Ja suszone śliwki dodaje do kaszy manny albo jaglanej, wychodzi wtedy pychotka, aż sama jej podjadam :D

a myślicie, że borówki można? bo mam zamrożone jeszcze z tamtego roku.

można borówki.
nam teraz lekarz zalecił bo przy antybiotyku Antek robi luźniejsze kupki.
Borówki regulują pracę jelit, ale jak jabłka pomagają rozluźnić stolec, tak borówki pomagają go zagęścić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838692 przez madzia1210
Cześć dziewczyny
U nas noc też masakra, akcja zęby. Wyszedł mu na dole jeden, drugi nie możesz się przebić. Góra już też napuchnięta.
Szymonek raczkuje jak szalony :-) i wszędzie się podnosi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838695 przez Olga60
Dziewczyny jak miło ;) , szczerze, to innej reakcji się spodziewałam :lol:

Vika :kiss: , pędź to stomatologa!

Takie małe faux pas :laugh: Dianko Tobie więc gratulujemy raczkowania :kiss:

Ja i Kacper po wizycie u alergologa, młody ok, ja cała siata lekarstw na moją astmę :angry:

Karina co u Was, teraz Ty weny do pisania nie masz? :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838733 przez ewela86
Spoko olga tak to moja dziewoja wyrwała sie z raczkowaniem na przekór mojej pewności :silly:

viki nie zwlekaj z tą 8. Mój mąż tak sobie olewał i tydzień temu byliśmy na wyrwaniu :P tak go nastraszyli że masakra :ohmy: że będą mu dziąsła cieli, szwy itp, itp, a tylko kupa strachu z tego wyszła bo trwało to nie więcej niż minutę :) Ale każdego kogo spotkał to takie historie opowiadali że biedny aż tydzień wolnego wziął :lol: Także idź póki jeszcze można wyleczyć!

u nas dzisiaj czy wczoraj wyszła druga jedynka a dwójka lada dzień się przebije. pobad dwa miesiące przerwy a teraz idą jeden za drugim... na szczęście bez większych trudności.

ja trochę smutna dzisiaj jestem :(
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838765 przez Alex_87
Czy któraś posiada ten kubek? lovi.pl/pl/produkty/12/Kubek+360%C2%B0+

Ewela
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838773 przez Daarikaa
Alex ja mam ten kubek ale jeszcze go nie uzywalam myslalm ze troszke za szybko, tyle tylko ze ja mam z aventa

Ewela teraz medycyna jest na tyle rozwinieta w tej dziedzinie ze napewno doczekaja sie w koncu dzidziusia

Olga dobrze ze dziecko jak narazie nie przejelo po Tobie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838777 przez pauluska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kubek miałam inny z lovi dla mnie beznadziejny Iga cała mokra jak z niego piła teraz mamy kubek niekapek NUK super i doidy cup czasami daje Iguni pić z niego to szczęśliwa bardzo :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #838796 przez paninka87
Duzo nie naskrobalyscie jak balowałam z maludami :) ale jestem padnięta. Jakbym nie wiem co robila a tylko trzymalam caly czas Blanke.Teraz maz mnie zmieni bo impreza nadal trwa i Amelia zostala. Wykapalam [/u]l. Blanke i wlasnie zasnela.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838807 przez tysiiiak

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Paninka śliczne panienki :kiss: słodziaki ! :)

Kuba z niekapka czasem pociągnie ale chyba przez przypadek a jak daje mu z kubka zwykłego się napić to patrzy się dziwnie i odwraca głowę więc takie cudo by się u nas nie sprawdziło :dry:

Dałam mu dziś trochę jogurtu naturalnego do spróbowania ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838820 przez ewela86

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


My dopiero sie usypiamy bo niunia wstals z drzemki po 6 :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl