BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 3 miesiąc temu #839126 przez paninka87
VIKA nie lubię kupować w marketach mięsa... tak już mam;)
ale za to zrobię chyba zapas pieluszek tych zielonych
www.promobaby.pl/promocja-17758.html w dzień będę ich używać bo nie ma tragedii, a na noc Pampersa zielone :blink:

anek chyba na ferie ten urlop.. zazdroszczę :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #839131 przez vika
Z tym jedzeniem pocieszam się tym,że Tośka chyba próbuje podciągnąć wagę :)
trzeci raz mam tą samą sytuacje....jak stoi na wadzę to okazuje się,że są bakterie jak tylko się ich pozbędziemy zaczyna dużo jeść i nadrabia niedobór wagowy :laugh:
A jak dostanie chrupka lub wafla ryżowego jest najszczęśliwszym dzieckiem pod slońcem :) mogła by jeść i jeść bez końca :lol:
czy wasze dziećiaczki też tak wariują na punkcie taty ??? Tośka jak zobaczy tatę nie puszcza go przez pierwsze pół godz jak ją tylko odłoży to zaraz ryczy :huh: i gania się z nim po pokoju a ja dosłownie padam ze śmiechu jak na nich patrzę :side: trzepok z tego mojego dziecka się robi..chrzestna wczoraj pokazywala siniaki jakie jej Tośka natukła gryząc ja po nogach :ohmy: nie wiem co z niej wyrośnie :woohoo: :side:
co do kolacji walentynkowej nie pomogę ja robię zapiekankę ziemiaczaną z mięsem mielonym i warzywami...do tego suróweczka z kapusty i soczek pomarańczowo bananowy :) nie szaleje i robię kolację w ramach obiadu :woohoo: nie będę się spinać mąz nie zasłużył i tyle :angry:
hmmmm albo zrobię zapiekankę ze szpinakiem bo jakoś tak mi ślinka na to poleciała :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839135 przez Olga60
paninka też kipuję pieluchy tesco, w ogóle to używamy trzech rodzai pieluch: dada - na noc (są grubsze i większe od pamp i rano nie wydają się być mokre z zew jak w papm), tesco po domu, pampers dom i wyjścia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839142 przez tysiiiak
Zapiekankę ziemniaczaną z mięsem mielonym mam na obiad od wczoraj a na kolację chyba zrobię zapiekanki :)

Teraz Dady są w promocji :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839156 przez paninka87
Zapiekanka jak najbardziej szybko i smacznie.
Poza tym polecam tortille z biedry z gyrosem robię ale zwijam na kwadrat wbijam wykałaczki zeby nic nie uciekło 5 min w piekarnik i gotowe do tego sałateczka grecka i kolacja jak znalazł;)
My już mamy rezerwacje w kinie później jakaś pita na mieście. 3 dni myślałam o tym kinie ale tez mi sie nalezy Blanka z głodu nie umrze pociągnie z butli jakby co;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839172 przez vika
Zapomnialam napisać,że moje dziecko dziś nażarło się ziemi z kwiatków :ohmy: biedne przegłodzone :woohoo: mama wzieła się za odkurzanie a Tośka w tym czasie usuwała nadmiar ziemi z kwiatków :woohoo: teraz najedzona poszla spać :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839192 przez Alex_87
Vika pocieszę Cię, Zuzka też bez przerwy by jadła, a jak marudzi to wystarczy jej dać kawałek bułki albo paluszka, banan na twarzy i wcina, jakbym ją głodziła...

Fajnie, że Tosia już tak ładnie robi na nocnik, ja się przyznaje, że mi się nie chce małej sadzać narazie na nocnik :/ jakoś brak mi weny :/
A co do Twojego urlopu Vika, skoro umowa Ci się skończyła z dniem porodu to następny macierzyński Ci się nie należy, teraz jesteś na zasiłku macierzyńskim a jak Ci się skończy to będziesz bezrobotna niestety. wiem, bo sama się dowiadywałam ;)
hmm Zuzka też ma często problemy z bakteriami w moczu, ale nigdy nie miałam problemów z jej wagą...

Ja dzisiaj nie urządzam żadnej kolacji..mąż do 22 w pracy, wczoraj zostawił mi kwiatka i czekoladki na stole :) a dzisiaj pewnie przywdzieje jakąś fajną piżamkę i poczekam na niego w łóżku :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #839207 przez tysiiiak
boshhh Kuba dziś już drugi raz zlądował pod prysznicem. Gdzie on to mieści :cheer:

Alex i co kupowałaś te testy owu ? a karmienie już definitywnie zakończone? Paluszka takiego zwykłego jej dajesz czy chodzi Ci o te pałki kukurydziane?

Pokaże Wam Kuby ulubioną pozycję do siedzenia ostatnio:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

I robi papa zawsze, wszędzie i wszystkiemu :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839217 przez Alex_87
Tysiak nie stosowałam tych testów bo bym sie tylko stresowała, mniej więcej mam już regularne @ więc sobie wyliczałam, poza tych obserwacja szyjki i te sprawy :D
paluszki daje jej Lajkonika Juniorki albo biszkopty, oczywiście w małych ilościach ;)
a nie karmię od soboty czyli już prawie tydzień, chyba trafiłam na jakiś dobry moment na skończenie karmienia, bo naprawdę obyło się bez bólu :)

Kubula przed mamą tak klęka :lol:

Zuzka robi papa ale w dziwnych momentach :P napewno nie na pożegnanie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #839222 przez paninka87
Słitaśny Kubuś... :silly:

Paluszki u nas jeszcze nie przejdą bez problemów przez gardło ;) dałam raz i pożałowałam.
Lajkonik Junior są bardzo smaczne :)

Kurteczki wiosenne w dobrych cenach:
pl.coccodrillo.eu/category/719/KURTKA.ht...e_1&sa=&vg=1&fd=no&a [20][]=4&a[20][]=22&a[29][0]=0&a[29][1]=14400&a[30][0]=0&a[30][1]=14400

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839223 przez tysiiiak
hmmm może i ja spróbuje paluszki mu dać :)
hehe prędzej bym uwierzyła że przed tv klęka niż przede mną :P a papa też nie robi na pożegnanie. Ostatnio robił papa pszczółce na kołderce :laugh:
Dobrze, że bezbolesny koniec karmienia :) a pokarm zanika?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839230 przez Alex_87
Ja w sumie nie wiem czy można już dawać naszym dzieciakom te Juniorki, ale mąż oczywiście małą uraczył a teraz je uwielbia :D

Pokarm jeszcze mam, muszę sobie odciągać troszkę w pieluchę wieczorem, bo laktatorem już nie da rady, a strasznie się boje zapalenia (mam jeszcze w głowie nawał pokarmowy po porodzie :D), no i pije dużo mięty :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839246 przez vika
Kubala klęczy jak przy zaręczynach heheee :) super
Alex toś mnie pocieszyła z tym bezrobociem :dry: no nic cos trzeba będzie wymyśleć :blink:
ja też daje Tośce jakieś przekąski ale to nie zdaje egzaminu na dłuższą metę ..dziś juz zjadła od mleko potem dwie duże kromki chlebka z szynką michę kaszy jaglanej z bananem i teraz dużą porcje kremy z brokuła i fasoli i co chodzi i je co chwile chrupki albo wafelka przegryza to brokułem gotowanym :ohmy: mleko jadła o 7.30 i teraz spala 1,5 godz czyli wychodzi 3 duże posilki plus duża porcja ważyw na 5 godz je jak słoń ale najlepsze jest to,że to ja musze michę odstawić ona rzadko ma dośc :laugh:
no i wymyśliłam,że na kolacje zrobię zapiekankę ziemniaczaną ze szpinakiem w sosie serowym i kotleciki mielone z ryżem zapiekane w serze a na obiad własnie robię barszcz z królika poporcjowalam małej i z tego co zostało robię obiadek hmmmm ale jestem głodna :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #839259 przez paninka87
No i zamówiłam 9 bluzek letnich dla moich dziewczyn z coccodrillo. Mogę Wam polecić firmę, szyte w PL. 9,90 za koszulkę to jak nic... a co z tego że stara kolekcja. Dzieci raczej na to uwagi nie zwracają :laugh: :laugh:

Alex podziwiam że chce Ci się odciągać... ja tam pójde po tabsy do lekarza.

Vika burczy mi w brzuchu na samą myśl... jeszcze 1,5h w pracy nie wiem jak wytrzymam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839270 przez Alex_87
Paninka ale ja jestem rozgarnięta, byłam u gina w czwartek, mogłam poprosić o tabletki, teraz w marcu idę, ale jak się staram o dziecko to nie wiem czy są wskazane takie tabletki...hmm może sam zaniknie, a tego odciagania to mam minutkę wieczorem, oby ściągnąć nadmiar.

Vika ale z Ciebie kucharka :D mi się jakoś gotować nie chce ostatnio :/

Zuzka śpi już dwie godziny na dworze, a ja siedzę przy kompie i lukam co chwilę żeby przypadkiem nie wyszła z wózka jak się obudzi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl