BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 3 miesiąc temu #840270 przez Olga60
Moim zdaniem takie jeździki to bardziej po domu niż na spacer :huh: taki gadżet małe dziecko zadowoli na chwilkę bo woli biegać, a najczęściej uciekać :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840271 przez vika
Olga to zależy od dziecka u mnie kinia miała rowerek trójkołowy i zwykły i żaden jej nie urzekł i miała samochodzik jeżdzik oj to uwielbiała ...jeszcze z takim schowkiem pod pupą :) wszystko brała na spacerki :) a mój chrześniak na roczek dostal rowerek i nie rozstawał sie z nim wcale :0 nóg inaczej nie używał jak tylko przy pedałowaniu :laugh:
ja też juz zaczynam się głowić co małej kupić :huh: chrzestna chce kupić jeżdzik pchacz a co dalej to nie wiem :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840285 przez Olga60
Kacper też miał to autko, uwielbiał je :lol: , a spacery w biegu :huh: .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840288 przez tysiiiak
Olga kupiłam dziś Dady 4 i narazie jednego założyłam ale po dotyku stwierdzam że coś się w nich zmieniło na lepsze bo są mięciutkie i co dla mnie ważne są większe od pampersów mają przedział do 18 kg :) Nataszka jest drobniejsza więc wam to pewnie nie robi ale dla nas pampki powoli takie ciasnawe się robiły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #840297 przez Alex_87
Hej

A u nas chorobowe domino, najpierw mąż się przeziębił, później mnie rozbolało gardło, w nocy Zuzka dostała kataru :/ pół nocy spała u mnie na brzuchu bo to była jedyna pozycja w której jej odpowiadało, echh...

Ja napewno chce kupić rowerek biegowy, znajomy kupił synkowi na roczek i bardzo szybko zaczął na nim pomykać :) ale obstawiam, że Zuzka nie da się wsadzić do żadnego pojazdu, już teraz zjedzenie obiadu w krzesełku, jazda w samochodzie itp. to wielkie wyzwanie, ona zmienia pozycję tysiąc razy na minutę :dry: a jak zacznie biegać to chyba jej nie dogonię :huh:
ja jeszcze muszę kupić małej coś takiego www.drewniaczek.eu/product-pol-1230-Eich...tka-edukacyjna-.html bawiła się tym u mojego chrześniaka i była oczarowana, w ogóle lubi drewniane zabawki

Tysiak to są jakieś nowe Dady, ale ja w sumie jakoś nie zwróciłam uwagi czy delikatniejsze. Teraz idzie nam paczka na 2-3 tyg :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840300 przez tysiiiak
U nas Kubulek coś pokasłuje dalej czasami :( a mi dziś coś w łopatkę wlazło i promieniuje na całą rękę :( buuuuu
Alex to zdrówka dla Was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840310 przez Olga60
Tysiiiak Natasza jeszcze nosi rozm 3 :laugh: a w porównaniu do reszty pieluch są większe i grubsze, więc w nocy sprawdzają się super.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #840313 przez vika
Dziewczyny a jak te klocki Wam sie podobają?
allegro.pl/mega-bloks-wagonik-z-klockami...531-i3958151127.html
i tego typu zabawki mi sie podobaja allegro.pl/wawa-puzzle-ukladanka-sorter-...138-i3970066145.html
szukam jakichś fajnych układanek dla maluszka
allegro.pl/drewniana-owieczka-zuzia-do-c...i-1-i3975525155.html tez fajne tylko małe :huh:
ALEX no to nie ciekawie cala rodzinka sie pochorowała...zdrówka dla wszystkich :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840355 przez KarinaM
Alex zdrówka dla Was wszystkich.

Kupiłam dzisiaj w Kauflandzie rajstopki z ABS'ami na kolankach i stopkach po 8,99zł. No i Pampersy za 37zł za 62 szt.

Olga jestem w szoku że nosicie jeszcze rozmiar 3. My już dawno przeszliśmy na 4 bo 3 obciskaly za bardzo.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840356 przez pauluska
Nie no na spacery tylko jeździka nie będziemy brać ale jestem pewna że się sprawdzi czy to w domu czy na dworze w ramach zabawy zresztą jeździki dobrze wpływają na koordynacje ruchową a rowerek biegowy też kupimy ale teraz to za wcześnie chyba dziecko do niego musi dobrze chodzić i utrzymywać równowagę ? Co do kostki ekstra ja mam upatrzone ślimaka sorter i myślałam o pętli motorycznej www.zielonezabawki.pl/productcart/motory...ot-zabawki-rozwojowe ale ta kostka fajniejsza ;)

U nas dzień odwiedzin tzn my w odwiedzinach najpierw u teściów później u mojej cioci a teraz wróciliśmy od kuzynki która ma 2 miesięczną Lenkę jeju nie pamiętam że Iga była taka malutka :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840360 przez pauluska
Alex zdrówka dla Was :)

Vika fajne te drewniane zabawki klocki też chociaż ja pierwsze też chce drewniane dla Igi :) Dzisiaj siedziałam na drzemkach Igi i szukałam właśnie zabawek bo czas coś nowego kupić bo takie zwykłe misie to już jej nie interesują a co u Waszych dzieci jest na topie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840397 przez paninka87
Alex zdrówka!
Ale dzis mam dzień... zimno mi spac mi sie chce caly czas... masakra... chyba juz za stara jestem na imprezowanie;)
M był z Amelią na basenie a ja z Blanką pospałam do 17.
Zrobilam tortille na kolacje z salatka.
Teraz pora na kapanie. Blanka juz w lozeczku ciekawe o ktorej zasnie.
znow tryb szkoły trzeba załączyć... a ja dzis mam lenia nad leniami.
Uwielbiam drewniane zabawki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840415 przez Alex_87
Dzięki dziewczyny :) Mąż dzwonił, że ciągle kaszle :/ a ja nawet nie mam drugiego pokoju, żeby go wyeksmitować do spania :dry:

ja też uwielbiam drewniane zabawki :) napewno kupimy Zuzce drewniane klocki, poza tym właśnie ta kostka, jest wielofunkcyjna, można bawić się i bawić :) warta swojej ceny...szkoda, że nie kupiłam jej na gwiazdkę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #840419 przez vika
A ja dziś znowu robiłam zapiekankę ze szpinakiem i kotlety z porem i ryżem do tego surowka...tak się wszyscy objedliśmy...
Tosia śpi już drugą godzinke a my oglądamy zalełe odcinki M jak Miłość :laugh:
Ja stawiam na klocki i jeszcze raz klocki :) ewentualnie ukladanki/puzzle i różne zabawki dzwiękowe typu organki cymbałki i bębenki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #840420 przez ewela86
ja też poluje na jakieś fajne drewniane klocki bo ostatnio lubi się bawić takimi małymi elementami i je rozwalać :)
jeżdzik/pchacz mamy, a o rowerku czy czymś podobnym jeszcze nie myślałam.

alex oj, widzę że potrójnie was zaatakowało :( zdrówka!

a to my w wydaniu walentynkowym :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl