BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #861538 przez Kiniaczek
Tysiak to domwe przedszkole Hugonka :P Rodzina ma zakaz kupowania zabawek... :silly: kilka odziedziczył po starszej kuzynce... :woohoo: Na pierwsze urodziny juz im zapowiedzalam że będziemy mu urządzać na tarasie mini placyk zabaw i jesli mają ochotę coś kupić to właśnie coś w ten deseń... B)

Paninka ta kostka akurat z firmy Eichhorn ale ta którą podeslałaś jest bardzo podobna. Z Eichhorna mamy też
allegro.pl/g85-eichhorn-samochodowy-tor-...915-i4086470282.html
i allegro.pl/j101-eichhorn-zabawka-edukacy...lek-i4060059349.html

Zabawki drewniane genialna sprawa Chcialam żeby Hugo wiekszośc takich miał ale familia miała w pompie moje plany :lol: :lol: :lol: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861552 przez Olga60
A to "królestwo zabawek" mojej córki :laugh: :lol: :side: a i to jest na chwilę, bo lepsze piloty, kabelki, telefony ...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861554 przez Alex_87
Kostka edukacyjna Eichhorn jest super! Już kiedyś o niej pisałam, planuje kupić Zuzie na urodziny :)

Zuza chodzi na całych nogach, ale kiedyś też tylko na palcach. Mój siostrzeniec ma 2 lata i nadal zdarza mu się chodzić na palcach więc w tym wieku już wysłali go na jakieś ćwiczenia.

Vika ale ciacho :D ja za to mam ochotę na jakieś porządne mięsiwo :S

Dziewczyny ja po prostu pamiętam jak Joasia zrobiła chyba za wcześnie test wyszedł pozytywny a potem okres dostała (chyba dobrze pamiętam). Zresztą mąż poprosił mnie żeby poczekać do niedzieli bo on akurat będzie rano w domu i chce przy tym być :) więc chce uszanować jego prośbę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861556 przez Olga60
A to "królestwo zabawek" mojej córki :laugh: :lol: :side: a i to jest na chwilę, bo lepsze piloty, kabelki, telefony ...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861558 przez Suzi
hej

No kiniaczek, aaaaale raj, normalnie sklep Toys'R ' Us :lol: :lol: , a Hugo-Mister Universum :kiss:

vika, jak możesz, my tu katujemy sie dietami a Ty nas katujesz TAKIMI WIDOKAMI B) :silly: , oczywiście ze sobie zapisalam przepis :silly: :silly: :lol:

tweety, jaką parasolkę kupiłaś? A jaki mialas wozek glęboki co teraz juz na ADasia czeka?

olga, no i u nas kanle, szuflady, puste butelki, drzwi do "klapania" nimi, klapa do kibelka do spuszczania jej z hukiem,kapcie do ssania i oblizywania, nieustająco psia miska i tym podobne "zabawki" to taj Mikusiowy :P , reszta -leży odlogiem.... A no i jeszcze ściąganie prania z suszarki...

tysiak, Szymonek Madzi w dodatku miał te same "parametry" przy urodzeniu co Miki :lol: :woohoo: a swoja droga, to. Madzia miala fajny Fzień Matki :lol:

Ktos pytał o bodziaki tescowe,nie pamietam kto :blush: , ale jakość bardzo dobra, ja bardzo lubie, miękkie, nie rozciagają się, takie mięsiste, nie jakiś badziew. Polecam.
Co do wyrobow jogurtowo-serkowych to ja sobie jeszcze Rolmlecz cenię, ale od Danona trzymam sie z daleka..... :P :P :P krasnystaw tez jest wporzo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861559 przez Suzi
hej

No kiniaczek, aaaaale raj, normalnie sklep Toys'R ' Us :lol: :lol: , a Hugo-Mister Universum :kiss:

vika, jak możesz, my tu katujemy sie dietami a Ty nas katujesz TAKIMI WIDOKAMI B) :silly: , oczywiście ze sobie zapisalam przepis :silly: :silly: :lol:

tweety, jaką parasolkę kupiłaś? A jaki mialas wozek glęboki co teraz juz na ADasia czeka?

olga, no i u nas kanle, szuflady, puste butelki, drzwi do "klapania" nimi, klapa do kibelka do spuszczania jej z hukiem,kapcie do ssania i oblizywania, nieustająco psia miska i tym podobne "zabawki" to taj Mikusiowy :P , reszta -leży odlogiem.... A no i jeszcze ściąganie prania z suszarki...

tysiak, Szymonek Madzi w dodatku miał te same "parametry" przy urodzeniu co Miki :lol: :woohoo: a swoja droga, to. Madzia miala fajny Fzień Matki :lol:

Ktos pytał o bodziaki tescowe,nie pamietam kto :blush: , ale jakość bardzo dobra, ja bardzo lubie, miękkie, nie rozciagają się, takie mięsiste, nie jakiś badziew. Polecam.
Co do wyrobow jogurtowo-serkowych to ja sobie jeszcze Rolmlecz cenię, ale od Danona trzymam sie z daleka..... :P :P :P krasnystaw tez jest wporzo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861564 przez Olga60
Hi hi Suzi przynajmniej pomocnika w Mikusiu masz, Tobie pozostaje "jedynie" wyprasować ;) :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861565 przez sisina
Tysiak tak mam turystyczne
łóżeczko ale zamowilam
te hantelki z allegro
podeślijcie jakiś
przepis na placuszki
chce Fabianowi zrobic
a nie wiem jakie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #861589 przez Kiniaczek
Młody zadowolony więc i ja też :D jego pokoj ma 15 m2 więc czymś trzeba było go wypełnic :D Potrafi sam zabawic się w woim królestwie nawet godzine :lol: :lol: :lol:

Wszelkie kable, zmywarka, pralka piloty myszki od kompa itp to istny plac zabaw poza jego pokojem :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861638 przez Olga60
Alex pewnie, nie spiesz się, początek ciąży to tak delikatna sprawa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861659 przez vika
A to tak odnośnie tematu pralek na kwietniowkach :) dziewczyny uważajcie by takiej zaciążonej pralki nie kupić...ja się posikalam jak to dziś przeczytałam B) :lol:
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861672 przez creatura
Hej :)

Leoś też nienawidzi kołderek, w dzień podczas drzemki toleruje kocyk, ale w nocy zawsze się rozkopuje, choć śpi z nami w łóżku.

Minia, ospa??? Kurka, wcześnie, jak Gabi ja zniosła? U nas w sypialni też 17-18 stopni w nocy, a w mrozy kiedyś spadło do 15, ale to był już hardcore. Mamy tam dwa grzejniki, a ledwo chodzi tylko jeden, inaczej Leoś zaraz ma zapchany nosek.

Karina, śliczne dzieciaczki, do wycałowania.

Sisina, gratki dla Fabianka :side:

Ja z nabiałem czekam do ukonczenia roku, próbowałam podać twarożkowy słoiczek, ale spotkało się to z mega pluciem :laugh:

Alex, kiedyś na all kupiłam 7-pak bodziaków z Primarka, wzory ładne, ale w Tesco mają lepszą gatunkowa bawełnę, nie rozciaga się tak po praniu. Oby @ nie przylazła i trzymam kciu za test :kiss:

Vika, genialne to ciasto <ślini się>
Umarłam po tym tekście o pralce :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Kiniaczek, jaki pokój zabaw na wypasie :blink: U nas ciut więcej niż u Oligi na zdjęciu :blink: , ale do Ciebie to nie wiem czy w 5 lat dojdziemy :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861678 przez pauluska
Wróciliśmy :) miło że niektóre nas wspominały hihi :)

Było super zupełnie inne realia tam, ale w domu najlepiej. Co mnie zszokowało to pary homoseksualne to tam normalka widzieliśmy parę dwóch gejów z CÓRECZKĄ to było tak obrzydliwe :/ Ceny spożywcze też szok za pizze i dwa piwa zapłaciliśmy 260 zł :cheer: B) Podróż ogólnie ok Iga troszkę marudziła no ale z dzieckiem to odpoczynku nie ma tak czy siak hehe. Pozwiedzaliśmy Oslo, Drammen no i powrót do rzeczywistości ale bardzo mi się już chciało do domu jakoś źle się czuje w obcym państwie.

Przyszedł płaszczyk i kurtka rozm 92 i powiem Wam że Iga w tym nie tonie B) no ale jeszcze na jesień będzie.

Pisałyście o krzesełkach mnie nerwica brała z moim dlatego się go pozbyłam. Mamy Ikeowskie i to strzał w 10 pod prysznic i czyste w 5 sekund Iga zresztą je nawet bardziej lubi, ale jak kupowałam to nie siedziała jeszcze sztywno to nawet go pod uwagę nie brałam a teraz nie wyobrażam sobie życia bez niego :D lekkie, małe wszędzie można zabrać.

Dzisiaj zamawiam wózek i dalej się zastanawiam jaki kolor czarny czy beżowy ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861687 przez demoniqe
witajcie!

Ja gamoń smarowałam Kubie żelem cały czas drugą dwójkę na górze bo już ją prawie widać, a wczoraj wyszła mu górna jedynka :)

Czyli mamy już dolne jedynki, dwie górne dwójki i jedną jedyneczkę :)

Kuba tak 100% sam nie chodzi, ale puszcza się jak się zapomina i kilka kroczków robi sam i to szybko.

Alex kup sobie na allegro ludzie sprzedają po 50 szt testów ciążowych razem z owulacyjnymi. Sa takie paseczkowe jak wskaźniki PH, ale są bardzo dobre i bardzo tanie. Ja robiłam testy prawie codziennie jak myslałam, że jestem w ciązy :)

czy w tym wózku oparcie można podciągnąć na 90 stopni?

www.babydesign.eu/travel/wozki-babydesign

ja mam X-landera i to jedyny minus spacerówki, że się nie da i kocyk musze małemu pod plecki wsadzać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861709 przez Kiniaczek
Demoniqe skąd mogłaś wiedzieć :) Ja smruje całą okolicę jedynek i dwojek bo nigdy nie wadomo ktory pierwszy wylezie :unsure: :unsure: :cheer: :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl