BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 1 miesiąc temu #860831 przez tysiiiak
Anek Bo ja ćwiczyłam wcześniej potem przestałam, ćwiczyłam, przestałam i tak w kółko. Mam nadzieję, że teraz się wkońcu uda ! :)

Ja też lubię cieliste paznokcie ale chyba najbardziej czerwone i czarne <3 Czasem ma jakiś odpał i zrobię sobie np żółte ale to muszę mieć dzień taki :P
Nie potrafię uchować długich paznokci nie pomalowanych. Zaraz mam złamane albo rozdwojone.

Ja mam dziś dzień lenistwa od ćwiczeń :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860833 przez vika
Alex
to prawda za niedługo powinien mi się apetyt unormować (mam taką nadzieję )no teraz raczej nie zobaczysz u mnie chudych nóżek :lol:
ale jak pisalam na fotkach tego tak nie widać w rzeczywistości jak waże poniżej 50 kil mam okropne nogi....i to nie jest moja opina bo wszystkie koleżanki mnie wyzywają,ze wyglądan jak kościotrup ....w jeszcze dwa msc temu jak kupowałam Kini portki XXS W NewYoker to na sobie je przymierzałam...zapiełam się z kekkim oporem a na mojej córci leżą idealnie a to 13-letnie chuchro .....
spodnie S wszystkie na mnie wiszą ....
dziweczyny kceeeeemi się jakiegoś dobrego,smacznego placuszka :unsure: :unsure: :unsure: może któraś ma jakiś fajny i szybki (mało skomplikowany ) przepis...coś z kremem ..typu kopiec kreta,snickers....hmmmmmm sama nie mogę trafić co mi się kceeeee
a jeszcze wczoraj pisalam,że mnie na słodki nie ciągnie to teraz nie mogę przestać myśleć o dobrym ciachu :side:
O paznokciach to sie nie wypowisdam bo jak przestały mi wypadać włosy i można z nich tłuszcz zbierać tak się świecą to paznokcie mi lecą jak szalone ...no za chwilę nic mi nie zostanie....tak sie łamią i rozdwajają :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860877 przez creatura
Sisina, wycałuj cudnego Fabisia :kiss: :kiss: :kiss:

Nawiasem mówiąc, mój Leoncjusz i Twój Fabianek dzielą tą samą datę/dzień - 23 :blink:

Anusiass22, Leoś w zasadzie ani jednej nocy nie przespał sam w łóżeczku, śpi z nami w dużym łóżku. Z jednej strony postawiliśmy sobie to łóżeczko i służy jako barierka - śpi raz w środku, a raz od strony łóżeczka, w zależności z której cycki się napije :blink:

Vika, mniejszy z rana brzuszek, ale nawet jakby był większy to nic, bo Ty szczuplutka jesteś i wszystko się ładnie komponuje :blink:

Paznokcie - to samo, muszę mieć pomalowane, bo inaczej się rozdwajają i ani trochę nie zapuszczę :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860930 przez anusias22
creatura w nocy nie mam problemu bo spie tylko z nia i wtedy lezy od sciany. A teraz w dzien bede dostawiac jej lozeczko. Dzieki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860945 przez KarinaM
Buziaki dla Fabianka i Leoncia.

Ciężko mi Was nadrobić. Co już prawie doczytam to ta moja glizda chce iść gdzieś za rączki. Podchodzi do mnie i mówi po swojemu idź. Co to będzie jak już zacznie gadać?
U nas nadal katar wodnisty ale nie przeszkadza w spaniu. No i rano kaszelek trochę ale nie wiem czy to nie specjalnie. Wczoraj był u nas chrzesniak męża (ma 10lat). Irina wpatrzona w Niego jak w obrazek. No i popisywała się kaszelkiem a później chrypka była.
Noc spokojna z karmieniem o 2:30. Ja dzisiaj do pracy szłam na 7:00 więc wstawalam o 6:00 a Irinka razem ze mną.

Dzieciaczki kwietniowe cudne. Fabianek również piękny.

Pogoda u mnie do du.... Pada a teraz to nawet leje.
Jeszcze dzisiaj idziemy do wujka na imieniny na 17:00. Dobrze że to tylko piętro niżej więc w każdej chwili mogę wrócić.
A Irinka śpi już trzecią godzinę. To chyba przez tą pogodę.

No i mam pytanie. Czy Wasze dzieci też się odkopuja z pościeli w nocy? Moja nie toleruje żadnej kołdry. Już mąż kupił taką cienką ale też się z niej odkopuje. Jak przykryje Ją kocykiem to śpi i nie odkopie się. Nie wiem czym to jest spowodowane.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860980 przez linda
Hejka:)

Antoś słodziaczek!! i jaka super fryzurka :)

Fabianek fajniutki niunio-buziaki miesięcznicowe :kiss:

Creaturko u nas dokładnie ten sam patent zabezpieczający łóżeczkiem ;) dodatkowo stoi też szafka nocna tak że cała długość łóżka zastawiona.Póki co się sprawdza,chociaż ostatnio moja spryciara wspina się na tą szafkę,trzeba uważać żeby nie przysnąć zwłaszcza jak sytuacja ma miejsce o 5 nad ranem;) W łóżeczku śpi zazwyczaj do pierwszej pobudki na cyca,jak już wezmę ją do łóżka to często zasnę podczas karmienia.Ale lubimy spać we trójkę :kiss: Kiedyś przyjdzie czas na zmiany..


Miłej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860995 przez sisina
Hello lasencje

OMG jakie mamy cudne dzieciaczki wszystkie do schrupania :kiss:

Dziekujemy za komplementy i życzonka i buzkujemy :)

Creatura no to cudnie że Fabian ma kompana z 23 :)

Co ja chciałam napisac zapomiałam ... :S

u nas tez pada i buro jakos młody bawi sie na ziemi a ja popijam winko białe tak miałam dzis ochote :)

Vika brzuszek to faktycznie duży jak na ten miesiac ale to nic żeby tylko zdrowe było to najważniejsze no i teraz to by Ci sie chłopiec przydał :laugh: :laugh:

Zmykam bo mały marudzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860996 przez Alex_87
Lindowa Tosia jest przesłodka, tylko schrupać :)

Moja też się rozkopuje, dlatego zakładam jej pod pajacyka jeszcze bodziaka, bo u nas w nocy jest 18 stopni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861006 przez vika
Tosia imienniczka mojej Tośki przesłodka :kiss: :kiss: :kiss:
a moja glista jak wczoraj pobudka o 6 drzemka godzinna po 10 i do tej pory gliżdzi sie między nogami :ohmy: :ohmy: :ohmy: ale jak sie potrafi sama zabawić aż w szoku jestem :ohmy: :ohmy: hmmmmmm zaraz kąpiel i do spanka a rodzice maja czas dla siebie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #861022 przez Sevilla
Vika rośniecie, rośniecie :) Ty się upewnij, czy nie jest tam o jeden maluch więcej :)

Dziewczęta maluchy śliczne :) I te majówkowe i kwietniowe :)

My mieliśmy wizytę mojej mamy. Przyjechała do wnuka i przywiozła moje zdjęcia, jak byłam w wieku Maksa, a ja dałam ciała i zapomniałam je zgrać, by je Wam pokazać. Wyszło na to, że Maksior jest bardzo podobny do mnie z tego okresu czasu. Haha, czyli byłam mało urodziwą dziewczynką, taką chłopięca w tym sensie :lol: :lol:

A tu Maksior wchodząc do kosza



Oraz w koszu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #861024 przez Sevilla
A tu z sobotniej wizyty w ZOO

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


i coś na pocieszenie, co udało mi się sfotografować. Drogie Panie, to zdjęcie dowodzi, że niezależnie od gatunku kobieta zawsze ma przejeb... i do niej w większości należy opieka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861065 przez MINIA
Hej dziewczyny!Witam kwoetnioweczki :) Zadko sie udzielam ale postanawiam poprawe ;)
Vika bosski brzusio - mam nadzieje ze i my niedlugo z M. Zmajstrujemy fasolinke ;)

U Nas nocki ostatnio masakra, conajmniej 3 pobudki i nic tylko bawoc sie chce!w ciagu 4 dni wyszly nam 4 zeby SZOK!
Niedziela minela mi kiepsko bo na rozmowach o prace... W piatek odeszly mi dwie dziweczyny a jutro pacjenci musza miec terapeutow! Koszmar...

Sorki za literowki i bledy ale pisze z kom.

A tu moja Gabi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861066 przez MINIA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861067 przez MINIA
[img/]
Sorki za tyle postow ale jesCze nie ogarniam dodawanoa fotek z tel.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861069 przez MINIA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl