BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 1 miesiąc temu #861191 przez vika
MINIA moja tez spala w samym pajacu ale często wyjmowalam ją lodowatą z łóżeczka....tylko,ze u Na całą noc jest rozszczelnione bądż uchylone okno i jest dość chłodno ...rano jak ją bierzemy dajemy jej mleczko i rozgr :cheer: wamy pod kolderką....a też jeszcze nie chorowała...tzn nie byla przeziębiona raz tylko zaczerwienione gardlo...
a my mamy drewniane okna i jak jest na dworze wiatr to nie trzeba rozszczelniac :lol: :lol: ja śpie od okna to czasem marznę ....hmmmmm ale ja tak lubię :lol: i mala tez musiała sie przyzwyczaić :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861204 przez malgosiask
Witam,

Jestem położną. Uprzejmie proszę o wypełnienie poniższej ankiety dotyczącej połogu Wyniki są mi potrzebne do pracy naukowej. Z góry dziękuję.

moje-ankiety.pl/respond-61229/sec-KgcPphD3.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861209 przez MINIA
Vika tez mam drewniane okna :) i jeszcze w calym domu wentylacja bo mialam miec mnoejsze mieszkanoe a tam gdzie sa pokoje sypialne mialy byc gabinety lekarskie ;/ jak byly mrozy to zdazylo mi sie tezzakladac body pod. Albo cieply welurkowy pajac ;)
Ranki widze podobne tez cieple mleko musi byc :lol: tyle ze Ty i Tosia to slodkie drobnice a my to spore baby ;p ehh musze wziac sie za siebie po jak na Was patrze to w kompleksy wpadam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861210 przez Olga60
Natasza śpi w body na ramiączkach + pajac, okno otwarte , ale za jest żaluzja. Jak zasypia sama to jak na fotkach, byle gdzie i jak jjuż mocno zaśnie układam ją w odpowiednim miejscu i przykrywam, utulam. Raczej się nie odkrywa.

Buziaczki dla Fabisia i Leosia :kiss:

Irinka pusinka, uwielbiam :kiss: braciszek dzielnie pilnuje ;) :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861227 przez Daarikaa
woow jak fajnie ze tyle naprodukowalyscie :)

U nas urodziny abbci udane Klaudia spala w obie strony :) mala podrozniczka z niej :) (tort smakowal)

Wszystkie dzieci ze zdjec PIĘKNE!!!!!!!!!!!!!

Karina Klaudia tez zawsze sie rozkopywala i doszylam do gornych rogow koldry sznurowki i wiaze je do szczebelkow i jest git a spi w pajacyku i na
wieczor otwiearmy okno jak juz zasnie i tak z 2h sie wietrzy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861239 przez Kiniaczek
Hugo wiecznie rozkopany... :huh: :dry: nie wspomnę że nie toleruje kołdry ani śpiworka ( darł się jak opętany) Koc jako tako ale też chyba za bardzo mu przeszkadza. W nocy go nakrywam, okno rozszczelnione ale tak jak Olga roleta za oknem ... On w ogolne chyba z tych zimnolubnych... :laugh: :laugh: Mamy podłogowe w całym miszkaniu więc cieplutko, u młodego w pokoju wyłączone coby mu się lepiej spało :blink: A śpi w pajacu samym :blink: Zastanawiałam się czy nie uberać mu body pod pajac ale na zastanawianiu się zakończyło :lol:

Sevilla Maksior cudaśny :)

a te żaby to aby się ne seksiły??? :lol: :blink: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861262 przez Suzi
hej :)
Dotarlam nocą juz ale....dotarlam ;)

Ilez tu slodkich dzidziusiow dzisiaj, chociaż Sevi, powiem Ci, ze. Maksior to juz na dzidziusia nie wyglada ;) , w tym kosmicznym pojezdzie zwlaszcza wyglada na przedszkolaczka! Serio B)
joasia, ja tez mialam takie wrażenie jak kiedys widzialam Twojego Mikusia, ze oni podobni :lol: :lol: :side:

Miki śpi w bodziaku z krotkim rekawem i w pajacu pod cienkim kocykiem, czasem sie wykopuje czasem nie, ale okno to my mamy zamknięte, brrrrrr, zimą nie otworzylabym okna w nocy :cheer: :ohmy: ja jestem cieplolubna :side: w domu nocą 19 -20 stopni.
Jak mieszkalismy w bloku tam mimo pozakrecanych grzejnikow potrafilo być 25 stopni :ohmy: , tak nas sasiedzi dogrzewali ;) :silly:
Ale kolderka czy gruby kocyk u Misia nie wchodzil w grę, budził sie i marudził, więc cienki kocyk i jest ok.


Leosiu, Fabisiu buziaki dlaWas :kiss: :kiss:

Jest wśrod Majowczakow ktos z 26? :blink: kto bedzie swietował z Mikolajem?, bo Asi Mikuś to chyba jakoś pozniej-27,28? Jakoś wylecialo mi z pamięci...ehhhhh, ten niemiec :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861270 przez lania
Witajcie Dziewczyny. KopeLat :side: :side: :side: nadrobić to ja już nie nadrobię, fajnie,że nadal jesteście tu takie aktywne, przypomniała mi o Was Kiniaczek :kiss: :kiss: :kiss: dziękuję Ci :kiss: :kiss: :kiss:



Pozdrawiam Was wszystkie i całuję dzieciaczki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861277 przez munnecabrava
Joasia doskonale Cie rozumiem moja tez w nocy nie daje za wygraną. Chyba w tym tygodniu pójdziemy po ten syropek co nam ostatnio lekarka mówił. Chociaz może poczekam aż cłkiem wyjdą górn jedynki i jeszcze z nią powalnczę. Nienawidzę lekarstw ....


Brzydko u mas. Ehhh muszę disiaj na 7 drałować do pracy bo mam tyle zaleglości ;/ przez wszystkie szkolenia i targi pracy ...


Heh moja lobuzca śpi w koszulce i pampersie najchętniej by spala w ogole na golaska ale to moze w lecie. U mnie w domu też w nocy z 18 stopni tylko zresztą w dzień niewiel więcej.

Hehehe Kiniaczek to samo pomyślałam teraz tylko pytanie czy się panna roztya i to tta większa żaba :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861278 przez anusias22
Hej!
Chcialam sie pochwalic ze moja Olcia przespala od 20 do 6 30 bez jakiejkolwiek pobudki. A teraz robi mi kuku taka duza i bije brawo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861291 przez sisina
Hejka
Lania witaj wkoncu raczylas sie odezwac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861294 przez sisina
No i urwalo mi posta
Lania dawaj fotke twojego brzdaca
Musze sie pochwalic
ze Fabis zaczal raczkować
to sobie prezent zrobil na
10 miesiecznice a ja sie
poryczalam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #861298 przez paninka87
Gratki dla Fabisia... widzisz sisina wszystko w swoim czasie!!!

Joasia Ty z 7 a ja z 8 kwietnia :silly: :silly:

Dzieciaczki nasze są takie słodkie że nie mogę się napatrzeć :blink:

U nas tez brzydko... hehe Amelia rano robiła wielkie halo bo pojawiły się dżdżownice i było ich multum przez blokiem :lol: myślałam że zwieje spowrotem do domu :silly:

Blanita śpi w body z długim + śpiochy lub samym pajacu... w nocy mamy max 18 st. i okno w pokoju obok otwarte, bo mąż uwielbia spać w zimnicy ja nie bardzo... w nocy też muszę przykrywać małą ale śpi ze mną to ma bazę cieplną jak znalazł :laugh:

Dajecie często dzieciaczkom DANONKI? Suzi zwróciła uwagę na kwietniówkach że to totalne świństwo... przyznam jej rację... właśnie koleżanka w sobotę zwróciła nam uwagę że jej Mała nie może spożywać nic firmy Danone ponieważ od razu jest wysypana na całym ciele. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #861314 przez Kiniaczek
munnecabrava to się nazywa "miłosny uścisk"
.... swoją drogą jak ona składa miliony jajeczek to gdzieś je pomieścić musi... :silly: :lol: AAA i żeby go udźwignąc odpowiednia masa musi być :lol: :lol: :lol: weź dzwigaj chłopa na plecach :lol: matka natura ma dobre poczucie humoru :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861318 przez anusias22
Ja daje danonki 1-2 na tydzien a tak to jogurcik nestle lub bobovity.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl