BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #861322 przez Alex_87
Ile pięknych fotek z rana do oglądania :)

Hmm to ja się zastanawiam czy nie za ciepło ubieram moją na noc do spania, body i pajacyk? Co prawda mała zawsze na kołdrze śpi, nigdy nie była ani za ciepła ani zimna więc chyba jest akurat :) do tej pory miała tylko dwa razy katar. Ja też lubię ciepło, w nocy muszę być przykryta po uszy, a jak mąż rozszczelni okno w kuchni na noc, to ja i tak w pokoju czuje i zamykam ;) oczywiście nie mówię o lecie, bo wtedy okna pootwierane.
a w dzień Zuzka zawsze siedzi na podłodze a u nas jest bardzo zimno od podłogi więc też cieplej tyłek muszę jej ubrać, no dywanu nie toleruje :P

Ja danonków w ogóle nie daje, uważam że to co reklamują w TV to zazwyczaj świństwo :P u nas są serki waniliowe z Garwolina i są podobno jednymi z lepszych, daje od czasu do czasu, ale ten skład też jakoś nie powala :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861328 przez Kiniaczek
U nas deserki i jogurciki Nestle , czasami Bobovita i zdarzają się rossmanowskie BabyDream. 2 razy wtrąbił Danonka waniliowego - nie mialam nic w domu innego :blink: Uważamże wszytko w grncach rozsądku jest dozwolone :side: :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861344 przez MINIA
Czesc!
Co za pogoda :( W dodatku noc masakra. Gabi obudzila sie o 2 i tak do 5.30 placz a ja wstac musze o 6! Ja niewiem kiedys spala od21-8 bez przerw a od miesiaca cos jej sie poprzestawialo ;((
Jadanonkow wogole noe daje.Jemy jogurt naturalny i od wielkiego swieta bobovita lub nestle. Mysle ze do danonkow ma jeszcze troszke czasu..
Brawo dla Fabisia!!! Ja tez tak przezywalam kady etap rozwoju malej, tyle ze ja mam chorobe zawodowa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861355 przez vika
Witamy
dzieciaczki przesłodkie :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: a mój zięciunio :ohmy: :ohmy: :ohmy: no chłop mi rośnie,że HoHoooo :kiss: :kiss: :kiss:
Tośce coś ostatnio do pecynki strzeliło ...wczoraj rano godz szarpania by butle złapała....wieczorem nawet ciotki próbowały i też się z nimi droczła okolo godz :ohmy: :ohmy:
dziś pobudka o 6 mleko je teraz a do tej pory placz jak chlera co butle przystawiam to rzuca i się drze jak odstawiam to ryk jam cholera aż grochy lecą :ohmy: :ohmy: tylko smok ją uspakaja i łażenie po kątach :ohmy: :ohmy: :ohmy: ....no a ja się pindruje w łazience a ta małpa żarcie psu wyjada z głodu ...no niech by to opieka widziala :ohmy: :ohmy: :ohmy:
moja je danonki...lubi więc jej daję :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #861356 przez Kiniaczek
MINIA u nas takie noce to standard... Choć dzisiejza była w miare Ok... zasnął o 21.30 3 razy się z małym płaczem wybudził o 3 mleko i udalo sie dospać do 7.15

Pogoda obrzydliwa... :(

Dzś rano przebieram małego a tu zonk... nie mam czysych bodziaków... ja nie wiem czemu w weekend nie zrobilam mu prania :ohmy: :ohmy: :ohmy: Nic to na szczęscie zaopatrzylam sie na allegro w bluzki z dlugim rękawem ...uraowały sytuacje.. inaczej musiałby pomykać w pidżamce :lol: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861380 przez Alex_87
Ja muszę się zaopatrzyć w bodziaki z krótkim rękawem bo mam tylko dwa :huh: Może któraś kupowała te bodziaki w 7-mio paku z Primarka?

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Joasiu ja już nie karmię piersią gdzieś od połowy lutego, ale gdyby Zuza budziła się na jedzenie w nocy podejrzewam, że odstawianie nie poszło by tak szybko...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861392 przez demoniqe
śliczne te dzieciaczki. Sto lat dla Fabisia no i gratulacje, że raczkuje!!

Kuba zaczyna chodzić, tylko nie bardzo idzie mu pokonywanie małych przeszkód. Jeszcze nie kuma, że trzeba nóżki do góry podnosic :)

kurde bierze któras z was tabletki Azalia? U mnie 4 pierwsze cykle OK, a teraz???? mam właśnie trzecią @ w jednym miesiącu, bardzo obfite po 5-6 dni :( chyba wybiorę się do gina.

Może to sprawa ćwiczeń, nie wiem.

Alex bądź dobrej mysli!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861401 przez Kiniaczek
Alex ja kupowałam bodziaki i nie tylko i jak dla mnie są dobre gatunkowo :woohoo: a w dodatku ładne :lol: :kiss: . A za taką cene nic ładniejszego nie kupisz. Teraz jedziemy do znajomych do Frankfurtu i mam zamiar zaatakować Primark cel : obkupić siebie i małego :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Demoniqe ja biore Vibin mini... na początku też tk miałam ale teraz jest w miare ok choć @ dostaje zazwyczaj na drugi dzień po odstaweniu... :huh: :huh: W tym cyklu zapomnialam zażyc pierwszej :ohmy: - trzeba być genialnym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #861411 przez tysiiiak
Laaaania kope lat ! :) Znikłaś nam zaraz przed porodem :( Pochwal się swoim szczęściem :kiss:

Alex mam nadzieję, że się nie rozkręci :ohmy: Ja czekam.. :dry:

Kubulek dziś spał w samym bodziaku na krótki rękaw i skarpetkach. Zazwyczaj ma jeszcze spodnie jakieś na dól :) Śpi pod kołderką. Jak w wspominałam mamy strasznie ciepło w mieszkaniu. Śpimy przy rozszczelnionych oknach a i tak 23-24 stopnie :/
Kuba nie tyle co się rozkopuje ale zdarza mu się usiąść przez sen i paść zupełnie gdzie indziej :P

Suzi z 26 jest Szymonek Madzi :) Pod moimi suwaczkami jest link do tabelki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861414 przez Olga60
Dzień dobry :)

Noc dobra z jednym ALE, po 23.00 Natasza obudziła się z płaczem, który po chwili przerodził się w krzyk, pisk :( podałam jej ibum, ale żeby się uspokoić musiałam uruchomić galerię w tel z jej fotkami :laugh: ,potem już ładnie spała do 8.30. Idą jej górne ząbki i mam wrażenie, że cztery na raz :cheer:

lania Witaj, przywitałaś się i sobie poszłaś, napisz co u Was????

Na dworze zimno i brzydko :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861419 przez paninka87
Alex ja ostatnio zamówiłam bodziaki z Primarka... czekam na przesyłkę... zamówiłam też 2 sukienki jedna za całe 9,99 druga 14,99..
allegro.pl/kolorowa-sukienka-primark-ear...0-2-i4044544491.html
allegro.pl/kolorowa-sukienka-early-days-...-80-i4056515308.html

A powiedźcie mi jak się spisują Tescowe bodziaki?? tez o nich myślałam a cenowo pewnie podobnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #861433 przez Alex_87
Paninka jak masz gdzieś pod ręką linka od bodziaków to prześlij :)

Demonique brawo dla Kuby :) i dla Fabianka za raczkowanie też :)

Ciekawe co tam u Belli :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861440 przez tysiiiak
No ja gapa zapomniałam pogratulować chłopakom :)
Kubusiu brawooo :)
Fabisiu też brawoo :) Sisina widzisz doczekałaś się :) lada moment zacznie próbować wstawać. A wiesz co ja pomyślałam ostatnio, że dzieciaczki próbują najpierw wstawać przy szczebelkach w łóżeczku a Wy macie turystyczne i nie miał jak się uczyć. Ale teraz sobie dodrepta na czterech do celu i będzie próbował :)

I Pauluska powinna już wrócić :) Pewnie ma masę rozpakowywania ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861443 przez ewela86
Jeden dzień i tykle postów do nadrobienia :P super!

linda, sevilla, minia, karina dzieciaczki wszystkie bez wyjątku cudne po prostu :kiss:

vika ale ci się już fajnie brzuszek zaokrągla :)

anusias gratuluję przespanej nocy! my się chyba nigdy nie doczekamy :( dzisiaj 1 przerwa na smoka ok 1 i potem po 5 na jedzonko, no i po spaniu :angry: a budzik dopiero na 6 nastawiony do pracy :angry:

lania i to tyle?? po prawie roku nieobecności piszesz 2 zdania i znikasz??nieładnie :) czekamy na jakieś fotorelacje :lol:

sisina no widzisz! doczekłąś się :) gratulacje dla Fabianka :)

ja danonków nie dawałam, ewentualnie z babydream lub nestle coś czasem podam.

Diana śpi w samym pajacyku przykryta cienką kołderką o ile sie nie rozkopie. ostatnio dziwne pozycje przybiera w czasie snu :huh:

demonique super! a Kubuś już tak całkiem samodzielnie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861446 przez tweety
a ja kupilam dzisiaj spacerowke parasolke i nie moge sie doczekac az dojdzie. nasz sliczny wozek 3 czesciowy czeka juz na Adasia

Alex, co znaczy chyba? dostalas czy nie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl