BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 1 miesiąc temu #862071 przez Kiniaczek
Chyba jednak nie pośpie tej cudownej ulewnej nocy... HUGO jak w amoku budzi się co chwilę... Właśnie odlozylam go do łóżeczka bo ostatnie wybudzenie wymagało interwencji rączkowo- przytulakowo- śpiewanej... :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862072 przez Kiniaczek
Zabrałam tobołeczek w postaci podusi i koca, wyłączyłam szanowną nianię i umościłam chwilowe gniazdko w pokoju Bossa... Swoja drogą mąż chrapie syn jęczy... Co za różnica :unsure: :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862082 przez KarinaM
Igor przyszedł około 24 i powiedział że boli go brzuch i nie może spać. W tym samym czasie Irina zaczęła jękać i stękać. No i gdzie iść. Do młodej czy do Igora. Mąż poszedł spać z Igorem a ja wzięłam Irinę ale każda próba odłożenia do łóżeczka rownala się z płaczem więc położyłam Ją u nas na łóżku. Spała ze mną smacznie aż o 3:30 przyszedł mąż i pyta gdzie On ma się położyć ( Irina spała w poprzek łóżka). O 4:30 mleczko i odłożyłam Ją do łóżeczka ale nie wiem jak długo pospi bo już stęka a jest 5:00.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862088 przez KarinaM
No to pospalo moje dziecię do 5:30. Dlaczego Ona tak wstaje jak ja mam wolne?

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862102 przez malutkamilka
Jeju widzę że u Was to samo co u mnie :ohmy: masakra jakaś dziś w nocy była. Przesilenie, ale jakie :unsure: wiosna juz przyszla przed weekendem, pełnia za nami...

Vika przeczytałam Twoje zacytowane wypowiedzi z innego forum na temat plemników. Najpierw zastanawiałam się co za imbecyle( nie obrażając nikogo) to pisały a później jak zaczęłam się śmiać to aż lezki się pokazały. Jakie to ludzie potrafia niestworzone historię wymyślać i co się dziwić glupie pytanie głupie odpowiedzi. Miała byś coś przeciwko jakbym zacytowała to na forum którym się udzielam? Bo bez zgody autora kopiowanie zabronione ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862109 przez Kiniaczek
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #862123 przez paninka87
Witam!!!

u nas nocka bez płaczu... trochę stękania jak zwykle. Wstała jak ja się ruszyłam czyli 6:30.

A wyciszacie dzieci przed spaniem??? Może za dużo emocji w dzień albo zęby dokuczają :unsure: :unsure: Nie wiem co doradzić...

Ja zasnęłam wczoraj około północy i rano było ciężko...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862133 przez vika
monia świetnie razem wyglądają :kiss: :kiss: z tego co widzę wasz piesek sam zaczepia Tosika a mój do małej podejdzie tylko jak by coś mu skapło :lol: a tak jak mała podejdzie to trzęsie sie jak galareta :lol: :lol: :lol: :lol: Taki ot maly obronny piesek...szczeka najczęściej jak mala śpi :laugh: :laugh:
Suzi melduje wedle rozkazu pomaszerowałam do łóżka pierwsza w szeregu :kiss:
malutka a pewnie,że możesz przekazać to dalej niech inni też się uśmieją :lol: :lol: :lol:
kurcze jakie mam szczęście,że moja śpi w nocy :ohmy: ale od 6 do teraz już mam jej dość :ohmy: :ohmy: :ohmy: ocipieć z nią idzie :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862142 przez KarinaM
Moja poszła właśnie na pierwszą drzemkę. Ale przed nią to szok. Tylko by chciała chodzić za rączki lub stać w łazience. Jak chcę Ją posadzić to płacz.
Pogoda do kitu. Pada i zimno się zrobiło. No i padał deszcz ze śniegiem. Niedużo ale jednak.

Paninka u mojej to zęby się przebijają. Muszę spróbować zajrzeć Jej do buzi i zobaczyć które wyszły a które jeszcze nie. Po żelu jest trochę spokoju ale za chwilę wraca ból.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862150 przez monia89
vika jeden sam podchodzi drugi 9suczka) to raczej jak śpi albo jak ma dobry dzień :)

Kurcze widzę że praktycznie wszędzie nocka nie przespana :/ u nas od 12 co 15 - 30 min syrena i nie wiadomo o co chodzi....
Dzisiaj chodzę jak zombie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862153 przez Kiniaczek
Wyciszanie, nurofen...wszystko jedno wielkie
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
daje :pinch: :pinch: :whistle: :whistle: :ohmy: :huh: Hugo z rana spokojny, siedzi i sie bawi... wsta 6.30 wec pewnie niedlugo uderzyw kimkę...a ja chyba razem z nim :huh: :huh: :huh: :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862156 przez Kiniaczek
Monia89to witaj w klubie ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862158 przez paninka87
Heh to ja chyba powinnam Małą całować po stópkach że daje się wyspać mamusi :lol:
w pracy wszystkie zaspane u nas więc się nie wyróżniam :laugh: ale coś jest w powietrzu co jednym służy a innym nie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862159 przez monia89
Tosik padł prawie 20 min temu ale nosiłam go przez godzinę.
U nas też nurofen żel nic - myślałam że to dziąseł ka bolą
smoczek mleko nawet nasze łóżko nie pomogło
ja piję 3 kawe i muszę się ogarnąć bo masakra jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862160 przez Olga60
Dzień dobry :)

Natasza znowu musiała dostać ibum, po nim spokojnie spała do 7.00. Ja za to ciężko, ponieważ miałam duszności, zatkany nos :P .... wiosna, alergia :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl