BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 4 tygodni temu #862439 przez sylkaax
Darika Klaudusia cudowna Adi się usmiechal do zdjęc :-P Jeszcze się zakocha hihi :-P

Ja powoli ogarniam chatke bo mama M. niedlugo będzie . Mmmm gofry uwuelbiam ale sprzętu takze nie posiadam :-P
Ostatnio tez myslalam o staraniach ale poczekamy chyba bo ja chce najpierw slub.
Adi nie chce jesc poczekan troche a jak nie to mana M. będzie musiala z nim walczyc :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #862458 przez Daarikaa
Sylka wlasnie dawno nie pokazywalas swojgo Adrianka :) Moze i Klaudia sie zakocha ;)

Ewela no tata to peka z dumy zwlaszcza ze ona to caly tato :)

Olga musze sprobowac zrobic podobna Klaudii

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #862482 przez ewela86
ale naroziłyście smaka tymi przepisami. aż chyba się zmobilizuję i upichcę coś po pracy (jeśli zapał po drodze nie uleci :silly: )...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #862488 przez monia89
Paninka dziekuję!
Darikaa śliczna Córcia!
Sevilla ja też staram się o 2 pociechę ale czekam jeszcze bo odstawiłam tabletki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #862501 przez lili91
Dziewczyny nerwica mnie bierze.

Mala ladnie sie bawi wiec stwierdzilam ze poszukam sukienki na slub siostry. Nic nie ma, poprostu nic. Ja nosze rozmiar 34 i mam dosc krotkie nogi. Ciezko cokolwiek znalezc a chcialabym dobrze wygladc. O butach super szpilkach moge zapomniec mam za szczupla stope praktycznie do wszystkich dlatego biore co jest jak cos uda mi sie wyhaczyc.

Troche Wam sie pozalilam.

Lece do malej bo widze ze wspina sie na pudelko z zabawek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #862552 przez Daarikaa
lili no widzisz tak juz jest ze za sczuplym jest zle za grubym jeszcze gorzej :) nie przejmuj sie napewno cos znajdziesz ale musisz mierzyc. Kiedy ten slub?

Klaudia znowu spi ufff tyle odpoczynku dzis ma dzien marudera ehhh

Moniaa to powodzenia w staranich:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #862557 przez joasia10015
Hejjj laseczki :)
Nocka-jak zawsze -pobudki,lunatykowanie i łażenie po całym wyrku-achhhhh kiedy ja prześpię całą noc :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

Ha,ha każda pisze o @ a ja nadal przed ...od 19 msc. :S

Ale narobiłyście mi smaka na te wszystkie zupki,sałatki :blush:

Achhh laski jak wczoraj byłam u lekarza z Mikusiem to to Pani baaaardzo sie ucieszyła że karmię nadal piersią :woohoo: i dodała że ,,na piersi,,to dzieci powinny być do roku czasu -TYLKO NA PIERSI -bez wprowadzania innych rzeczy -TYLKO PIERŚ :ohmy: :unsure: I ja sie pytam,jak to sie ma do tych wszystkich książkowych ,,wskazówek,,żeby gluten wprowadzać ,żółtko jajka kiedyś tam -bądż tu człowieku mądry :unsure: :S :S :S Aaaa i jeszcze pow.że te krostki na czole Mikusia to może być skaza białkowa -że mam odstawić nabiał -Że co??? Pani w zastępstwie i nagle takie nowości-jedna że to MOŻE AZS a druga że skaza -nosz w morde jeża -każda mądrzejsza-a ja głupsza :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #862578 przez ewela86
JOASIA wcale nie dziwie sie p. doktor że jest pełna uznania dla Ciebie :) ale dziwne ma podejście jsśli chodzi o to że dziecko do roku na samej piersi :ohmy: :ohmy: :ohmy: no jakoś sobie tego nie wyobrażam :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #862585 przez lili91
Slub mamy 10 maja niby jeszcze mam czas ale w mojej sytuacji to musze juz szukac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #862590 przez pauluska
Olga Igunia dobrze zniosła podróż samolotem bez płaczu oczywiście się nie obyło ale to wtedy jak śpiąca była i jakoś padła. Za to ja masakra nienawidzę latać zawsze jest mi niedobrze i głowę mi rozsadza chyba od ciśnienia. Ale z dzieckiem to i tak wolę lot niż samochód bo podróże ponad 2 godz to już dla Mychy za dużo.

Iga dzisiaj dała mi tak popalić że aż nerwa dostałam i zadzwoniłam po babcie na pomoc no nie wiem co jej ciągły ryk w ogóle nie rozumie co to znaczy nie zamykam bądź zabieram jej coś a ta płacze jakby ze skóry ją obdzierali aż poczułam się dzisiaj jak wyrodna matka nie wiem czy coś jej dolega czy tak odreagowuje emocje związane z podróżą :/

Joasia
panią doktor chyba poniosło a gdzie ćwiczenie gryzienia przecież to do mowy przygotowuje dziecko zresztą jakoś po 6 msc dziecko samo wykazuje zainteresowanie tym co jedzą rodzice no i nie wydaje mi się aby mleko było na tyle syte aby roczne dziecko było najedzone tylko cycem. A tym że jedna mówi że skaza a druga że AZS to się nie przejmuj lekarze ciągle stawiają takie diagnozy a tak naprawdę nie wiedzą od czego a ta plamka dalej u Was jest ? A i ta przyjaciółka z Norwegii mówiła mi że jak mąż pracuje tam to dzieciom mimo że są w PL przysługuje nie wiem jak to się u nich nazywa ale w każdym bądź razie że do 18 roku życia jakaś kasa jest na dziecko/dzieci na nasze to kilkaset zł dowiadywaliście się o tym ?

Zamówiłam wózek może jutro będzie bo wysłali zdecydowałam się na czarny a dokupię kolorową wkładkę aby wyglądał "milej" :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #862592 przez paninka87
Joasia to chyba jakieś wytyczne dla nowej reformy o wydłużonym urlopie :silly:
hehe
Dziewczyny robiłyście cytologie po ciąży?? Ja miałam się zgłosić po 2 okresie... czyli pójdę za miesiąc o ile @ wdarła się na stałe ;)

U nas wyszło słonko!!! Ależ cudownie grzeje w plecki :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #862611 przez Sevilla
paninka87 ja właśnie robiłam 2 tygodnie temu pierwszą cytologię po @ i czekam na wyniki. Co prawda z lekarzem umówiłam się tak, że gdyby wyniki były niepokojące to od razu się do mnie odezwie. Mam nadzieję, że to jednak nie nastąpi, ale stresuje się nie miłosiernie, zwłaszcza, że w marcu 2012 już miałam VI i wylądowałam w szpitalu onkologicznym. Nie wspominam tego okresu miło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #862613 przez tysiiiak
Dziewczyny mój pms mnie przerasta :( chodzę i rycze dziś cały dzień :( bez żadnego logicznego powodu. Zaczęło się od tego ze zmusilam się żeby pocwiczyc a Kuba się obudził. Masakra nie umiem nad tym zapanować :(

Lili u nas z kółkiem nic takiego się nie dzieje. Wkurza mnie jedynie opadajaca blokada skretnych kół wrrrrrr już je przywiazywalismy nie raz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #862615 przez Daarikaa
Tysiiak bierz sie w garsc, kaz Kubusiowi pokrecic smoczkiem to Cie rozmieszy:D:D

Sevilla skoro lekarz sie nie odezwal czyli jest ok. Dobrze ze pilnujesz tego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #862626 przez pauluska
Tysiak witaj w klubie mam to samo jestem okropna sama ze sobą ledwo wytrzymuje. A wiecie co ? Znajoma mnie zaskoczyła bo mówiła że PMS po ciąży jest jeszcze gorszy bo organizm czeka jakby na ciąże i jak po owulacji organizm nie zaciąży to hormony szaleją może coś w tym jest bo wcześniej to miałam takie 2-3 dni przed okresem a teraz 2 tygodnie nawet dała mi nazwy leków jakie stosuje aby zmniejszyć skutki i muszę je kupić bo sama nie wiem co się ze mną dzieje :/

Iga dzisiaj pumeks ugryzła jeju jest taka płaczliwa a ja się nakręcam że już coś jej jest :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl