BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 3 tygodni temu #864741 przez Daarikaa
Ojej jaki Hugo boski! Sama sie usmialam :) Mam robila za katapulte :)Kiniczek pytanie z innej beczki: sprawdza sie ten sprzet do nog za Hugusiem?

Paninka mnie tez cieszy a jednoczesnie przeraza to aranzowanie pomieszczen :) A garderobe bedziemy mieli 7m2 wiec jest moc :D:D U nas planuje podobnie kuchnie bialo fioletowa wysoki polysk salon biel szarosc turkus no i duzo bialych mebli ehhh kiedy to bedzie Predzej osiwieje ... ostatnio dzwonilismy do starostwa i babka oznajmila ze jak zdarzy do piatku wyslac to super a jak nie to dopiero wysle po urlopie WTF.... :ohmy: :unsure: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #864746 przez paninka87
My dopiero 'podpisujemy projekt', na pozwolenie czeka się 3 tygodnie + 2 tyg uprawomocnienia :cheer:
W maju chcemy ruszyć... postawienie murów potem dach... na zimę stan surowy otwarty... przyszły rok pokrycie dachu (może uda się w tym), okna itd. itp. :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #864753 przez Daarikaa
Paninka to u Was szybciutko, my juz czekamy prawie dwa miechy wrrrr :angry: :angry: My planujemy w tym roku robic juz wykonczenie przynajmniej dolu ale jak to wyjdzie to sie okaze a to nasz projekt z malymi poprawkami typu okno tarasowe w kuchni czesci jadalnej i tam bedzie duuuuuzy taras, wyspa w kuchni, w piwnicy kuchnia polowa i jeszcze pare innych extradom.pl/projekt-domu-frydman-KRP1156 Wy jaki projekt wybraliscie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #864758 przez paninka87
Wow Darika super domek :cheer: :cheer: :ohmy: :ohmy:
My mamy indywidualny projekt robiony od podstaw... znajomy nam projektował, mam rysunki w domu zeskanuje kiedyś i się pochwalę.
Nasza działka jest wąska a długa wiec ograniczone mozliwości.
A moja siostra wybrała taki, nie chcą mieć skosów:
www.mgprojekt.com.pl/szmaragd

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #864768 przez Kiniaczek
Paninka powodzenia :woohoo: ale zobaczysz że urządzanie jeszcze wyjdzie Ci bokiem... ja też myslalam że to tylko miła rewelacyjna sprawa... ale momentami to był koszmar... u nas jeszcze zbiegł się z porodem połogiem, bolącym dupskiem, ledwo chodzeniem wyjazdami męza itp... My skorzystalismy z uslugi architekta wnętrz, ale tylko do salonu z kuchnią i łazienki. Także tylko prościej było, tylko potem pojawił się problem znalezienia rzeczy umieszczonych w projekcie za rozsądną cenę ;-) :huh: :huh: :silly: :woohoo: Do tego ekipa budowlana z którą też przeszliśmy swoje... wszystko to sprawiło że urządzanie gniazdka niekoniecznie było mega super... Do tej pory jeszcze urządzamy bo to skarbonka bez dna... :angry: Aaa i ja mam płytki drewnopodobne Paradyż w całym mieszkaniu bo mamy podłogowe wszędzie...Są super, łatwe w utrzymaniu i wyglądają fajnie. Nie polecam do łazienki ciemnego gresu polerowanego na podłogę... jezusie nie idzie tego utrzymać w czystości... każda plamka wszystko widać, musialabym pucować podłogi 3 razy dziennie :angry: :angry: :angry: :huh: :huh:

Daarikaa leg Magic jest spoko, poki co efekty są nie powalające ale są ;-) ja też nie ćwiczę na nim dużo, jak wejde do mlody od razu leci do mnie i poćwiczone bo sie boje że mu palce przejade :D a jak śpi to nie ćwicze bo troche hałasuje. Jak mąż wraca to pykne kilka serii. Czuć mieśnie dupci i całych nóg. :blush: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #864782 przez Kiniaczek
Padłam !!! :lol: :lol: :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #864796 przez Sevilla
haha, Kiniaczek wiedziałam, że gdzieś popełniam błąd, jak wchodzę na wagę to te
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
skarpetki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #864809 przez Alex_87
Dziewczyny bo pierwszy dom urządza się dla wroga, drugi na sprzedaż, a trzeci dla siebie :lol:

Domki super, narazie poza naszym zasięgiem, nawet nie mamy póki co za co ziemi kupić :P niestety bliskość Warszawy sprawia, że ceny są wyyyysokie, więc my będziemy i tak szukać bliżej wschodu.

Hugolino super :lol:

wróciłam z zakupów kupiłam koszulę i leggisny oczywiście w kwiaty, mąż od razu powiedział, że on ze mną nigdzie nie pójdzie jak je założę, ale wiedziałam że taka będzie jego reakcja. poza tym jakoś robiłam zakupy na siłę dzisiaj :/ pomijając to, że zasypiałam na stojąco :P
zresztą już do następnej wypłaty nie wychodzę do sklepów bo i tak wydałam kupę kasy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #864811 przez Kiniaczek
Sevilla Napisałam Ci na fejsie że skarpetki to samoo złoooo... ha ha :lol: :lol: jak widać nie tylko u dzieci B) B) :woohoo: :woohoo: :side: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #864822 przez Kiniaczek
Sevilla Ty masz to hula hop z masażerem??? Dziś kliknęłam opcję kup teraz na allegro :D

Alex i bardzo dobrze że sobie kupiłaś , męzem się nie przejmuj faceci generalnie mają dziwne poczucie gustu... zwłaszcza kobiecego a nie wspomne o własnym :silly: :woohoo: :woohoo: B) B) B)
My kupiliśmy mieszkanie na wsi w zabudowie szeregowej na piętrze z tarasem na dachu... mąz w przyszłości chce się budować u nas na południu a mieszkanie łatwiej można sprzedać...Zreszta nie wiadomo jak długo jeszcze zostaniemy w Poznaniu ...mysle że maks 10 lat...
Alex święte słowa z tym urządzaniem domu :) Następnym razem człowiek będzie mądrzejszy i sprytniejszy ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #864852 przez Olga60

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #864853 przez Olga60

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #864908 przez Sevilla
Kiniaczek od dziś chodzę bez skarpetek :P

Mam, mam te hula hop, boli jak cholera ale ważniejszy jest efekt. Nie pierwszy raz cierpimy, by wyglądać pięknie :P

Natasza super kiteczka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #864916 przez vika
witam hmmmmm noc przespana bez koszmarów do 4 potem mężuś wrócił...troszke się pobijaliśmy w łóżku tzn ani ja ani on nie mogliśmy dalej spać.....wtulił mnie i spaliśmy do 6.30 bo Tosia już się nudziła i postanowiła nas od rana zabawiać :lol:
oczywiście mialam udawać,ze dalej się gniewam ale nie wytrzymałam i pare razy się godziliśmy B) B) B) łooooooo jaki ten nasz związek jest chemiczny B) B)
potem polecieliśmy na badania ....i na zakupy bo głód chciał mnie zeżreć ....
na obiadek zrobilam
włalaaaaaaa

z bitą śmietanom i truskawkami
serem i syropem klonowym
na deser fasola po bretońsku i pewnie kolacja same warzywka.... :lol:
wooooooowwwww chałupki ekstra ....może jak totka wygram :lol:
Nataszka urocza :) mały lajkonik :kiss: :kiss: :kiss:
Hugo świetny śmieszek razem z mężem się śmialiśmy z niego :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #864927 przez munnecabrava
Bosh to moje dziecko to,chyba piosenkarka będzie , do każdej bajki spiewa i rusza rekami jak dyrygent. Ja dzisiaj wcześniej w domu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl