BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 3 tygodni temu #864489 przez vika
madzia dziękuję spróbuje bo nie na żarty boje się spać.....jeszcze w nocy zrywam się ze snu bo słyszę wyrażnie pukanie do drzwi masakra jakaś .....
już nie będe Was straszyć a przypomniał mi się moj sen taki jeden z najbardziej :ohmy: przerażających w sensie.... sen czy jawa :ohmy:
uciekam dobranoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #864499 przez monia89
Hej :)
Jejku jakie te majowe dziewczynki mniamniusie :)
Do zacałowania :)
Ja mierzyłam wczoraj getry w kwiatki ale jak zobaczyłam moją d w nich to się przeraziłam :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #864506 przez vika
zobaczcie jakie ładne i tanie :ohmy: denimbox.pl/spodnie/legginsy_w_bordowe_kwiaty.html
z tego co ostatnio widziałam to w new yorker jest duuuużo leginsów ,rurek i fajnych dresików....lubię ten sklep dla mnie to taki exclusiv szmatex :lol: jak są promocje to można sie obkupic za grosze :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #864523 przez Gusia
Vika ślicznie Tosienka wyglada z kolczykami, Julka miała przekluwane w 5 miesiącu i jeszcze jej nie zmienialismy.
Nam powiedzieli ze najlepiej jak do 6 miesięcy te kolczyki bedzie miała, a przemywalam jej dosłownie z 5 razy takim specjalnym płynem do dezynfekcji uszu.
Alex trzymam kciuki :kiss:

Mam pytanie do tych, ktore dają dzieciaczkom mm, Julka od 2 tyg jest na Aptamilu, odpowiednik polskiego Bebilonu, czy w dalszym ciagu dawać jej wit D3 czy moze jakieś inne witaminy , głupia juz jestem, nie pamietam jak to było z Olkiem bo to jednak 10 lat temu, no i On był długo na cycku a pozniej pil juz normalne mleko .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #864528 przez munnecabrava
Demonique kuruj sie, teraz ta pogoda taka zdradliwa...
Lobuz postanowil nas budzić o 4

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #864534 przez Sevilla
Maksior wstał o 23,30 i bawił się na naszym łóżku do 1. Oczywiście mąż odwrócił się dupą. ja poszłam spać w nogi i w miarę jestem wyspana. Odkąd <maksior śpi raz dziennie, od czasu do czasu włącza mu się wstawanie nocne, na szczęście rzadko. Nie wiem, czy on myli to z drugą drzemką??

Vika
fiu fiu ta moja synowa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #864553 przez monia89
hej u nas znowu nocka masakryczna ... A jak u Was ? Sądzę że to na zmianę pogody albo brak qupy :( do tego czuje że moja migrena zbliża się wielkimi krokami.... jaki i @. Wogóle jest do dupy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #864557 przez demoniqe
chyba zmartwychwstałam :) po polopirynie zdecydowane lepiej tylko musiałam przenieść się teraz na połówkę męża bo moja cała mokra.

ja mam jutro 60-tkę mamy. Obiecałam jej, że zrobię sałatki, ale nie wiem czy będę do jutra w dobrym stanie.Będzie sporo dzieci, a nie chcę ich pozarażać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #864563 przez ewela86
Gwiazda moja zarządziła pobudkę o 5 :cheer: o 6.30 poszła spac ale mik juz sie średnio opłacało bo o 8 do pracy :angry:
także pierwszą rzeczą jaką zrobiłam po przyjściu to mocna kawa B) ... i forum of course :lol:

gusia my od 6 miesiąca na bebilonie i p. doktor dalej zaleca podawanie d3.

monia u nas nocka nienajgorsza z 1 pobudką o 2 na mleko ale dzień przywitałyśmy o 5 B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #864569 przez paninka87
Hej!!!

A u nas znów pogoda deszczowa... tak dobrze mi się spało..

Blania pobudka 6:30 więc standard.
Dziś będzie miała na obiadek zupkę szpinakową z żółtkiem i klopsikami na parze... musiałam ugotować coś innego bo teściowa ciągle jej serwuje marchew-ziemniak ;) nie mogę doczekać się kiedy wyjedzie :laugh: a to już tuż tuż :silly:

Jutro jedziemy do stolicy WLKP na MOTOR SHOW... szczerze to od wypasionych aut wolałabym jakieś wypasione centrum handlowe :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #864572 przez Olga60
Dzień dobry :)

Noc z milionem pobudek, każda z płaczem :cheer: , ja się dusiłam(mógłby spaść deszcz żeby oczyścić powietrze z pyłków) , no i jjest ona @

Natasza też dalej przyjmuje vit D3, a jest na mleku Nan2

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #864581 przez Alex_87
Hej :)

a u nas noc znowu spokojna, teraz jestem pewna że to zęby ją tam męczyły, wczoraj dostała drugą noc Camilię, a głupia matka oczywiście nie wpadła na to :P

Zuzka jest na Bebilon i dalej daje wit.D

Śliczne te nasze dziewczynki :cheer: a Tosia jak ładnie wygląda w kolczykach, aż przeszło mi przez myśl, że Zuzce też bym zrobiła, ale szybko mi przeszło :) zrobie jej dopiero w okolicach I Komunii :)

Demonique ja zawsze jak choruje to biorę polopirynę, rzeczywiście te gripexy itd moga się schować :)

Ewela a co mąż na to, żebyście zamieszkali u Twoich rodziców?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #864584 przez tysiiiak
Hej :)
U nas dzień zaczął się o 7.30 ale poleżeliśmy do 8 więc nie narzekam :D
Nocka z jedną pobudka ;)

Alex zapomniałam że w niedzielę testujesz z mężusiem :silly:

Ja też podaje D3 bo w sumie to nie pije już tylko mleka więc nie wychodzi go dużo na dobę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #864613 przez Daarikaa
Hej

Dianka uroooocza!

Vika my mamy teraz zalozone identyczne kolczyki :) Mąż tak zacisnal ze nawet jakbym chciala to nie moge zdjac ;)

Moniaa u nas nc okey ale o 5 sie obudzila i podejrzewam ze kupa ja meczyla bo wczoraj nie robila... ale zasnla jeszcze do 7 teraz slysze pryka na macie wiec zaraz bedzie akcja qpa

Vit D daje od czasu do czasu a jestesmy na hippie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #864642 przez Kiniaczek
Napisałam poł strony i mi
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
wszystko się skasowało... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Monia ja migrene to mialam wczoraj i przez pół nocy... myślałam że mi głowe urwie... Jeszcze mąż wrócił wczoraj o 23 więc całą obróbka skrawanie przy młodym spadło na mnie... Nie pierwszy raz ale przy tym bólu to myślałam że trojaczki obrabiam :P Na szczęscie Hugo zasnął o 21... :blush: Noc nawet nawet... 2 pobudki z lekkim placzem ale expresowo zasnął o 4 mleczko i pospał do 8 :ohmy: :ohmy: ( Hugonowy rekord)

Diana Tosia Natasza Irinka śliczności :kiss: :kiss:

My jesteśmy na Hipp 3 i dawalam mu witamine D ale odkąd podaje Tran Mollers Baby który ją zawiera nie podaje dodatkowo :)
U nas katarzysko... ja pier..... bo inaczej sie nie da... mam nadziejue że to od zębow bo nie bardzo uśmiecha nam sie kolejne chorobsko... W ruch wszedł cebion, fenistil i wapno... Dzis w związku z tym mamy dzień marudy... od rana rączki i mama mama mama... męza nie chciał do pracy wypuścić tak się drał jak go z rąk mu zabierałam jakby ktoś ze skóry obdzierał... :huh: :huh: Zaraz odkurzacz wejdzie w ruch bo trzeba gilusie wydrzeć z nochala... niby nie wypływa mu ten katar ale jak juz kichnie to :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl