BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #864104 przez vika
A ja znów leże plackiem takie mam samoloty w glowie .....brak apetytu :( wszystko sie poobracało....może mnie mąż truje B) B) B) brzuch boli ale jakoś u góry B) B) B)
brrrrrrrrrrrr i jeszcze Tośka wzieła sobie na dziś za zadanie wykończenia mamy B) :( :(
skąd ona ma tyle sily :unsure: :ohmy: już trzy razy wyjmowałam jej z buzi karmę Maxa...a na koniec złapala go za pysk i ugryzla w nos a ten na nią werknął B) zwariuje chodzę za nią non stop i tak nie mogę upilnować :(
to moja rozrabiaka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864117 przez demoniqe
hej kochane.

ja wczoraj poszłam do pracy z lekkim bólem głowy, po 20 minutach złapaly mnie dreszcze i ból wszystkiego łącznie z tyłkiem! zwolniłam się do domu. Położyłam do łóżka, żeby to wyleżeć, wzięłam końską dawkę vit C i modafen. Wypociłam się za wszystkie czasy ale ból w nocy okropny wszystkich mięśni. Od 4 chodziłam po ścianach. Lekarz stwierdził, że to jakaś ostra infekcja bo i gardło i płuca już atakuje powoli. I tak oto ze zdrowej dziewczyny jestem rozłożona na łopatki.

Niania siedzi z Kubą na szczęście do 15:30, ja się izoluję w sypialni. M przychodzi o 16:15 kiedy Kuba akurat wstaje z drzemki. Serce mi się kraje jak Kuba szuka mnie po domu i woła mama. Ale za chwilę niania zabawia go czymś i przestaje.

Anabelle będzie dobrze! Oby cię wypuścili jeszcze tego samego dnia. Ja leżałam dobę bo sprawdzali czy wszystko dobrze oczyszczone i czy gorączki nie będzie.

auuu chyba czas na coś przeciwbólowego bo już leżeć nie daje rady.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864130 przez tweety
U mnie święto bo synek zaczal chodzic za jedna reke, stawac sam na dluzej i uwaga - wyszedl pierwszy zab. Z minusow to tyle ze nie spi dzis prawie w ogole. Na szczescie mam pomoc wiec odpoczywam i tak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864135 przez Daarikaa
My wlasnie wrocilysmy ze spacerku ale wialo jak cho...ra

Kiniaczek no ja juz tez mam dosc tych chorob....wrrrr :angry: :angry:

Demoniqe oby synus nei zalapal.. Zdrowka zycze!

Tweety dobrze ze masz pomoc i gratki dla Kacperka :)

Ale Klaudia dzis jest jczy d.pka :D normalnie non stop mamamamamamamamama....mamama....mamam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864140 przez anusias22
Hej! Bylam z Ola w sklepie po buty. Takie kupilam
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864142 przez anusias22
I takie
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864152 przez pauluska
Ja pier .... rano coś poprzestawiałam w kompie mam Windows 8 że mi w ogóle sieci bezprzewodowych nie wyszukiwało masakra od rana siedziałam i kombinowałam po 5 godz się udało ale cała znerwicowana jestem :/

Anabelle ojj przykre wiadomości, trzymaj się a o synka się nie martw za mocno na pewno rozłąkę zniesie lepiej niż Ci się wydaje :)

Zamówiłam czerwoną parasolkę i wkładkę czerwoną www.fabrykawafelkow.pl/akcesoria-do-wozk...ka-do-wozka-red.html wózek będzie ożywiony :)

Vika a u Was dalej zgrzyty ehh czego ten mąż Cię obraża słowa czasami mocniej ranią niż czyny może to jego taka obrona ? Pogadaj z nim lepiej bo kiedyś tak jak piszesz nie wytrzymasz ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #864174 przez KarinaM

Igorek

Irina

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864208 przez paninka87
Irinka śliczna kuchareczka. . A wcina chyba bagietkę czosnkową????


Śliczne buciki;)

Ide gotować zupkę szpinakowà na jutro... naszła mnie ochota;) pierwszy raz bede robić....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864217 przez Olga60
My po spacerku B)

Vika Tosia też ma niezły kącik zabaw :)

anusias buciki śliczne, szczególnie te z kokardką :woohoo:

Karina dobrze widzę, Ty już masz pomoc w kuchni :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864222 przez KarinaM
Paninka tak wcina bagietke czosnkową. Niezła pomoc.

Nataszka cudna.

A oto nowa zabawka Iriny.

Igorek

Irina

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864299 przez pauluska
Olga dopiero dojrzałam zdjęcie zestawu dla mnie bomba bluzka piękna spodnie też fajne :) Mówicie że powracają kwiaty ? Mam kilka sztuk spodni kwiatowych sprzed 2,5 roku bo wtedy też były modne :D to będzie w czym śmigać latem :)

Pierzecie już w normalnych proszkach ? Ja ostatnio z pośpiechu wrzuciłam kapsułkę Vizir i Iguni nic nie jest więc kupiłam Vizir sensitive super dopiera ubranka i są takie mięciutkie, Lovela została tylko do pieluch (haha ostatni miesiąc używałam pampersy a pieluchy czekały aż do nich wrócę :D )

A no i bym zapomniała dzieciaczki super ale nam powyrastały :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864327 przez Daarikaa
Irinka jak zwykle sliczniusia

Nataszka jest typowa dziewczynką taką delikatna niewinna słodką :kiss:

Paulsuka my juz od dawna pierzemy w normalnym proszku i nawet plucze w normalnych plynach Klaudii nic nie jest wiec bez sensu przeplacac i tamte proszki prawie nic nie spieraly

Klaudia padla przy butli troche szybko , mam nadzieje ze nie obudzi sie jeszcze....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864344 przez Olga60
pauluska ja już długo piorę w naszym proszku


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864357 przez Sevilla
Ja piorę w normalnych odkąd Maks skończył miesiąc. Tak jak Pauluska wrzuciłam przez przypadek, a jak ustaliłam, że nic mu nie jest to przerzuciłam się na nasz proszek. Co prawda ja zawsze używam sensitive.

Dzieciaki cudne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl