Dzienniczek ciąży - sklep internetowy Brioko.pl

Mamusie MAJ 2013

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #864104 przez vika
A ja znów leże plackiem takie mam samoloty w glowie .....brak apetytu :( wszystko sie poobracało....może mnie mąż truje B) B) B) brzuch boli ale jakoś u góry B) B) B)
brrrrrrrrrrrr i jeszcze Tośka wzieła sobie na dziś za zadanie wykończenia mamy B) :( :(
skąd ona ma tyle sily :unsure: :ohmy: już trzy razy wyjmowałam jej z buzi karmę Maxa...a na koniec złapala go za pysk i ugryzla w nos a ten na nią werknął B) zwariuje chodzę za nią non stop i tak nie mogę upilnować :(
to moja rozrabiaka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #864117 przez demoniqe
hej kochane.

ja wczoraj poszłam do pracy z lekkim bólem głowy, po 20 minutach złapaly mnie dreszcze i ból wszystkiego łącznie z tyłkiem! zwolniłam się do domu. Położyłam do łóżka, żeby to wyleżeć, wzięłam końską dawkę vit C i modafen. Wypociłam się za wszystkie czasy ale ból w nocy okropny wszystkich mięśni. Od 4 chodziłam po ścianach. Lekarz stwierdził, że to jakaś ostra infekcja bo i gardło i płuca już atakuje powoli. I tak oto ze zdrowej dziewczyny jestem rozłożona na łopatki.

Niania siedzi z Kubą na szczęście do 15:30, ja się izoluję w sypialni. M przychodzi o 16:15 kiedy Kuba akurat wstaje z drzemki. Serce mi się kraje jak Kuba szuka mnie po domu i woła mama. Ale za chwilę niania zabawia go czymś i przestaje.

Anabelle będzie dobrze! Oby cię wypuścili jeszcze tego samego dnia. Ja leżałam dobę bo sprawdzali czy wszystko dobrze oczyszczone i czy gorączki nie będzie.

auuu chyba czas na coś przeciwbólowego bo już leżeć nie daje rady.

7 lata 1 miesiąc temu #864130 przez tweety
U mnie święto bo synek zaczal chodzic za jedna reke, stawac sam na dluzej i uwaga - wyszedl pierwszy zab. Z minusow to tyle ze nie spi dzis prawie w ogole. Na szczescie mam pomoc wiec odpoczywam i tak.

7 lata 1 miesiąc temu #864135 przez Daarikaa
My wlasnie wrocilysmy ze spacerku ale wialo jak cho...ra

Kiniaczek no ja juz tez mam dosc tych chorob....wrrrr :angry: :angry:

Demoniqe oby synus nei zalapal.. Zdrowka zycze!

Tweety dobrze ze masz pomoc i gratki dla Kacperka :)

Ale Klaudia dzis jest jczy d.pka :D normalnie non stop mamamamamamamamama....mamama....mamam

7 lata 1 miesiąc temu #864140 przez anusias22
Hej! Bylam z Ola w sklepie po buty. Takie kupilam
Załączniki:

7 lata 1 miesiąc temu #864142 przez anusias22
I takie
Załączniki:

7 lata 1 miesiąc temu #864152 przez pauluska
Ja pier .... rano coś poprzestawiałam w kompie mam Windows 8 że mi w ogóle sieci bezprzewodowych nie wyszukiwało masakra od rana siedziałam i kombinowałam po 5 godz się udało ale cała znerwicowana jestem :/

Anabelle ojj przykre wiadomości, trzymaj się a o synka się nie martw za mocno na pewno rozłąkę zniesie lepiej niż Ci się wydaje :)

Zamówiłam czerwoną parasolkę i wkładkę czerwoną www.fabrykawafelkow.pl/akcesoria-do-wozk...ka-do-wozka-red.html wózek będzie ożywiony :)

Vika a u Was dalej zgrzyty ehh czego ten mąż Cię obraża słowa czasami mocniej ranią niż czyny może to jego taka obrona ? Pogadaj z nim lepiej bo kiedyś tak jak piszesz nie wytrzymasz ...

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #864174 przez KarinaM

Igorek

Irina

Załączniki:

7 lata 1 miesiąc temu #864208 przez paninka87
Irinka śliczna kuchareczka. . A wcina chyba bagietkę czosnkową????

Śliczne buciki;)

Ide gotować zupkę szpinakowà na jutro... naszła mnie ochota;) pierwszy raz bede robić....

7 lata 1 miesiąc temu #864217 przez Olga60
My po spacerku B)

Vika Tosia też ma niezły kącik zabaw :)

anusias buciki śliczne, szczególnie te z kokardką :woohoo:

Karina dobrze widzę, Ty już masz pomoc w kuchni :laugh:
Załączniki:

7 lata 1 miesiąc temu #864222 przez KarinaM
Paninka tak wcina bagietke czosnkową. Niezła pomoc.

Nataszka cudna.

A oto nowa zabawka Iriny.

Igorek

Irina

Załączniki:

7 lata 1 miesiąc temu #864299 przez pauluska
Olga dopiero dojrzałam zdjęcie zestawu dla mnie bomba bluzka piękna spodnie też fajne :) Mówicie że powracają kwiaty ? Mam kilka sztuk spodni kwiatowych sprzed 2,5 roku bo wtedy też były modne :D to będzie w czym śmigać latem :)

Pierzecie już w normalnych proszkach ? Ja ostatnio z pośpiechu wrzuciłam kapsułkę Vizir i Iguni nic nie jest więc kupiłam Vizir sensitive super dopiera ubranka i są takie mięciutkie, Lovela została tylko do pieluch (haha ostatni miesiąc używałam pampersy a pieluchy czekały aż do nich wrócę :D )

A no i bym zapomniała dzieciaczki super ale nam powyrastały :)

7 lata 1 miesiąc temu #864327 przez Daarikaa
Irinka jak zwykle sliczniusia

Nataszka jest typowa dziewczynką taką delikatna niewinna słodką :kiss:

Paulsuka my juz od dawna pierzemy w normalnym proszku i nawet plucze w normalnych plynach Klaudii nic nie jest wiec bez sensu przeplacac i tamte proszki prawie nic nie spieraly

Klaudia padla przy butli troche szybko , mam nadzieje ze nie obudzi sie jeszcze....

7 lata 1 miesiąc temu #864344 przez Olga60
pauluska ja już długo piorę w naszym proszku

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

7 lata 1 miesiąc temu #864357 przez Sevilla
Ja piorę w normalnych odkąd Maks skończył miesiąc. Tak jak Pauluska wrzuciłam przez przypadek, a jak ustaliłam, że nic mu nie jest to przerzuciłam się na nasz proszek. Co prawda ja zawsze używam sensitive.

Dzieciaki cudne :)

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

• Koszulka Regularna mama

Regularna mama

• Koszulka Brioko baby

Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia dziecka

Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia maluszka