BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 5 miesiąc temu #497429 przez joasia10015
No i kolejna próba-bardzo zmniejszyłam -ciekawe co z tego wyjdzie :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #497432 przez joasia10015
Jupi,jupi jejjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To moja kruszynka-widac jak fajnie pokazuje ,,piąteczke,,???? To była reakcja po tym jak moj starszy synek pomachał do monitoru ;-)))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #497446 przez lania
joasia10015 napisał:

Jupi,jupi jejjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To moja kruszynka-widac jak fajnie pokazuje ,,piąteczke,,???? To była reakcja po tym jak moj starszy synek pomachał do monitoru ;-)))))

:silly: rzeczywiście, piątka jak nic, super :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #497460 przez joasia10015
No proszę,jest fotka,jestem na avatarze (razem z synkiem :kiss: ) ...ZDOLNA BESTIA ;) ;) ;) ;) ;) Czasem trzeba sie wkórzyc żeby dojśc do sedna sprawy ;-P Jupi jejjjjj ale jestem szczesliwa że możecie mnie i moje szkraby zobaczyc :blush: :kiss: :lol: :)


Zmieniajac temat-któras z was wczesniej pytała czy to co ją boli to ta sama rwa kulszowa co u mnie-kochana ciezko mi powiedziec -moze poczytaj w google czegos wiecej...Mnie najbardziej boli posladek ale ból idzie aż do łydki a czasem do stopy i zaczyna sie już z tyłu pleców :( Jesli u ciebie jest sam ból pośladka to może to od kosci ogonowej...Juz wczesniej ktores laseczki poruszaly ten temat ;)
Oby moje dolegliwosci przeszly bo ciezko sie z ta rwą ruszac :(
Zmykam szczesliwa spac-wtule sie do męża i mnie nie ma :) A wlasnie dziewczyny juz wspominalam ale mam (tak jak niektore z was :( )takie dziwne sny-SZOKK -skad sie to bierze??? I jakos tak dziwnie bo przebudzam sie co jakis czas i co chwile mam inny ,dziwny sen :angry: Kurde ciekawe czy to jakos jest naukowo stwiedzone że ,,ciężaróweczki,, maja takie dziwne sny :ohmy: :unsure: :silly: :blink: :lol:
Dobra zmykam -paaaaaaaa

A moze jeszcze chwile poczytam :blink: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #497468 przez Anabelle
Joasia, pełen sukces technologiczny :) :)
Zdjęcia piękne, piąstka obłędna - chciałabym mieć takie ładne zdjęcia jak Wy! :)

Do jutra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #497474 przez lalka
dzień dobry dziewczyny!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

jakie sny...jaki sen :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ????????
schemat spania znowu ten sam!!!!!nie mogę zasnąć.....lewa strona już po paraliżu...kładę się na prawą i tak fajnie mi się robi błogo..powieki zamykają...i nagle otrzeźwienie..nie mozna spać na prawym boku!!!!no i z powrotem na lewy!!!!i znowu dupa!!!nie mogę spać...znowu cierpnę...paraliż zaczyna się już od ramion..kończy na piętach!!!!!ale co tam...myślę o czymś przyjemnym...no i udaje mi się(tak myślałam)zasnąć!!!dokładnie po 15 min.budzę się...na plecach!!!!!i znowu schiza!!!rbi mi się miło błogo już prawie śpię...a tu cholera nogi bolą..... :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:

od 5ej już kuszę...już jestem po kawie...męża wysłałam do pracy!!!!!a u gina na fotelu chyba zasnę!!!!


Laski ja za Obelixa wcale się nie obraziłam......śmialiśmy się razem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: !!!!będzie co wspominać!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #497476 przez MoNiaaa
dzien doberek :)

joasia na wstepie musze cie baaaardzo podziekowac za tak milego posta :) normalnie az mi sie lezka zakrecila bo nie sadzilam ze mozecie mnie tak odbierac:P raczej myslalam ze ejstem tu zlem koniecznym i macie juz dosc mojego biadolenia ;) ale jak uwazacie ze da sie ze mna zyc to nie jest tak zle :):)
watku niestety nie zalozylam ale od poczatku sie udzielalam bo wiedzialam ze maj moze byc moj ;)
nie zazdroszcze rwy kulszowej moja tesciowa to dziadostwo miala;/

wogole jakie tu zmiany!!!!super wiedziec z kim sie pisze od razu inaczej al emusialam sie zastanowic kto jest kto bo kojarzylam po avatarku :blush:

joasia no i zdjecie super!!!z ciebie niezla laska ale maluszek tez super sie pokazal!!
jak ogladam wasze zdjecia usg zawsze sie zastanawiam czemu ja z Julka nie mam takich ladnych fotek??na moim usg widzialam tylko jakies kolka albo mazy napewno nie przypominajace dziecka :huh:

a co do naszych staran to sie jakos wqrzylam na M o ten wtorek i jakos przeszla mi ochota :S wczoraj nawet on cos probowal ale jakos ja nie bardzo i poszlam spac.trudno jak sie po weekendzie nie udalo to bedzie doopa blada:( (licze jedak ze plemniki troche zyja i sie zalapia)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #497517 przez Sevilla
dzień dobry dziewczęta :) Śliczne zdjęcia :)

Lalka w każdym bądź razie jesteś na czasie,bo chyba nie dawno do kin weszła nowa część Asterixa i Obelixa :P

Ja się zastanawiam, czy nie przerejestrować się do ginekologa, bo już dostaje w łeb. Dziś w nocy się obudziałam i się zastanawiam czemu mnie nie kopie, nie czuje motylków i bulgotania. I myślę sobie "kopnij mamusię" a tu dupa. W końcu zasnęłam .. i najpierw mi się śniło, że rodzę, sama wyjmuję dziecko (nie bolało) i okazuję się, że to dziewczynka .... kolejny sen nad ranem, że poroniłam... czy ktoś ma takie powalone sny??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #497539 przez Sevilla
Tak więc, mam wizytę przesunięta na dzisiaj ... zobaczymy co lekarz powie, zwłaszcza, że zapomniałam napisać od jakiś trzech dni wieczorami kiedy się kładę, strasznie napina mi się brzuch, aż całe podbrzusze kłuje, jak mu to powiedziałam to od razu kazał mi dziś przychodzić... troszkę się tym wystraszyłam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #497541 przez MoNiaaa
sevilla napewno wszystko jest w porzadku!!nie martw sie
super ze sie udalo wizyte przesunac to sie uspokoisz troszke :)
czekamy na wiesci

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #497561 przez Kiniaczek
Joasia zdjęcia piękne :))

Sevilla wszystko będzie dobrze... ja ruchy mojego maluszka poczułam dopiero w 18 tygodniu, także spokojnie masz na to czas:) w 16 kompletnie nic nie czuła i za każdym razem jak burczało mi w brzuchu albo miałam wzdęcia zastanawiałam się czy to aby nie dzidziuś... Z tym napinaniem brzucha to rzeczywiście lepiej skonsultować ale na pewno wszystko będzie wspaniale:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #497564 przez Kiniaczek
Ja za to wczoraj nie wiadomo skąd złapałam takiego doła że szok.... łzy mi tak ciekły że nie dało rady ich opanować... A najgorsze jest to że kompletnie nie było powodu... ehh hormony buzują... az miałam wyrzutu że dzidziuś tez ma złe chwile przez mamę ale nie szło tego odpedzić... Ale chyba maluszek się nie obraził bo jak dotykałam brzuszka ( i przeprazałam :) )to zaczął się ruszać więc jest szansa że nie ma mi tego za złe:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #497671 przez JoannaL
Joasiu podobnie jak lalka do awatara nie zmniejszałam wcale. Co do zdjęć to zmniejszam tak na oko. Te dwa zdjęcia porównawcze mają łącznie 574x361 i ok 24kb

Anabelle ja również widzę Twojego nowego awatara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #497685 przez MoNiaaa
ja jak chce zdjecie zmniejszyc to otwieram to zdjecie w paincie i u gory w tym pasku co sa kreski itp do rysowania na samej gorze jest taki przerywany prostokac klikam na niego pozniej na zdjecie prawym-rozciag pochyl i tam daje na 25 lub 20% i przewaznie sie miesci

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #497687 przez JoannaL
widzę joasiu że się udało, cudne zdjęcia :)

Kupiłam dziś mojemu synusiowi kombinezon, a właściwie komplet ogrodniczki i kurteczka. Super sprawa, teraz będzie go można spokojnie brać na sanki czy na śnieg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl