BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 1 tydzień temu - 10 lata 1 tydzień temu #872854 przez paninka87
Kiniaczek :lol: :lol: Sheridan's od rana???? niezła jesteś :P
to na zdrowie!!! nie dało się odlać tylko mleczka :unsure: :silly:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #872857 przez Olga60
Dzień dobry :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pa pa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #872860 przez Kiniaczek
Paninka starałam się dolać tylko mleczko ale kurcze cięzko znaleźc pozycje żeby tylko z jednej dziurki sie lało...troche brązu też wpadło ale niewiele bo zatkałam otwór :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #872867 przez paninka87
Sorry ale nie mogę ze śmiechu... te potyczki z naszymi małżami i ten tekst niech se radzi... heheh on sobie poradzi lepiej czy gorzej... :blink:
Dlaczego my się tak przejmujemy, histeryzujemy??

Poza tym wiem jest ciężko... mam z moim M też przeboje większe czy mniejsze :woohoo:
Plan naprawczy mężów musimy jakiś stworzyć :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #872881 przez vika
Kiniaczek pewnie,że pieniędzy z US. nie ruszymy...to są Kini ....nawet M powiedzial mamie że to jest kasa Kingi a za reszte musimy drugi wózek kupić ...biedna zdębiala bo w ten sposób dowiedziala sie o ciąży :lol:
kurcze po to mieszkam sama i sie męczę by nie mieć rozterek związanych z teściami czy rodzicami :ohmy: :ohmy: :ohmy: mam tego dość....

Oj jak ja bym się teraz takiego trunku napila :ohmy: :ohmy: jak ja uwielbiam likery :silly: ....... hmmmmmmm Kiniaczek przyznaj sie ...potrzebowalas z rana powera :lol:
Tysiak współczuje nocki...kurczę co powoduje,że niektóre dzieciaczki wpadają w taką histerie w nocy :ohmy: moja na szczęście sypia...a najczęściej mąż do niej wstaje...bo to tylko smoka dać i przykryć...oczywiście jak już płacze mocniej to ja ją przejmuje ale to się bardzo rzadko zdarza :blink:
Olga no to kciukam za egazmin.....i zazdraszczam wypadu z domu :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #872949 przez lili91
WITAM I JA.

Chyba jakies przesilenie z facetami.

U nas wczoraj burza, pioruny. Bylo ostro .
I tak mam wrarzenie ze niewiele to dalo.

Jakis mam dziwny humor ogladam cos w Tv i sie wzruszam jak nigdy.
Chyba @ jest w poblizu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #872972 przez demoniqe
ja dzis koniecznie jakąś flaszkę wyciągnę. Napiłabym sie jakiegos dobrego winka, albo Sangrię z arbuzem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #872988 przez Sevilla
demoniqe ja to jak wyciągnę flaszkę to całą sama wciągnę, a mężowi dam korek powąchać :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #872999 przez demoniqe
u mnie butelka wina na głowe to standard :) także dziś maż czuwa a ja buteleczka wina na odstresowanie po rozmowie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu - 10 lata 1 tydzień temu #873016 przez Kiniaczek
Sangria z arbuzem???????????????? :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: i ja nie wiedzialam o jej istnieniu tzn takim połączeniu ????????? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #873017 przez anek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Tysiak podaje łapke...noc podobna do Waszej i o 6:15 wstawaj szkoda dnia :P

Kiniaczek niezle wykombinowalas z tym mleczkiem ;) kawa musi byc :)

Alex dobrze ze Zuza nie zanurkowała :silly: :P aparatka Mała :kiss:

Olga kciukasy za egzamin :) Mąz napewno da rade a Ty odpocznij od domowych codziennosci.

Vika to sie masz z tesciami.Tez bym nie ruszala kasy z UC.Jak sie tescie zaoferowali niech płaca,moze niech oni kredyt wezma a nie Wam takie pomysły podsuwaja :ohmy: :unsure:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #873022 przez Kiniaczek
Anek kobieta w desperacji zdolna do wszystkiego!!! :lol: :lol: :lol:

U mnie teściowie spoko... ;) Generalnie się nie wtrącają :blush: ale ostatnio na tapecie wałkowanie o ślubie kościelnym :ohmy: :unsure: :cheer: :dry: :huh: :blush:

Wrocilismy ze spaceru...2h pchałam pchacza + 10 kg mojej miłości małej :kiss: ... dupa mnie boli...zakwasy jakieś mam :lol: :unsure: B) a w ogole to się zmęczyłam niemiłosiernie...

Zamowiłam bidonik pieska plecak tez domowie ale to jeszcze chwila zanim zacznie w nim paradować... smycz przy niej jest genialna :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #873027 przez Daarikaa
my po spacerku, kurcze myslalm ze jest cieplej nie ubieralamm grubo Klaudii, a tu lipa ziab jak nie wiem, dobrze ze mialam dwa kocyki pod wozkiem to opatulilam ja i bylo git.

Vika Anek dobrze napisala , jak tesciowie tacy madrzy to niech sami zaciagaja kredyt pffff....

Olga trzymam kciuki za egzam. dobrze Ci tez chcialabym jeden dzien odpoczac od domu

Anabel szkoda ze tak ciezko trafic na tego idealnego hehe :D

Kiniaczek spryciulo ;)

Alex no co Zuzia chciala poplywac:D:D

Ewela jak bym siebie widziala... mąż nawwet nic nie mówi a ja sama wkrecam sobie ze JUZ powinnam ja wziac i sie zajac:D oj ja durna :D:D

Sevi no to ladnie kolega wyrolowal Was...

Tysiiak wspolczuje nocki, spij z Kubim jak ma drzemki , moze dzisiejsza noc bedzie lepsza i odespisz

Demoniqe winiacz sie nalezy za stresy;) niedlugo bedziesz pic kolejna butelke za awans :laugh:

Czekam az ksiezna obudzi sie z drzemki i polecimy na male zakupy, bo pokonczyly mi sie warzywado zupek klaudii, dzis jej sklecilam marchewkowo ziemniczkowom :D:D wysililam sie, ale tylko to mialam w domu ( smakowala jej ....hmmmm...jakby to ująć srednio ;) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu - 10 lata 1 tydzień temu #873028 przez paninka87
A ja śladami Anabelle skusiłam się na bidon, sztucće, talerzyk w deseniu SOWY :silly: i wieloryba :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #873036 przez Alex_87
Vika nie daj się teściom :lol: co za ludzie, niech sobie sami wezmą kredyt :P albo się odpieprzą :P a nie jeszcze będą waszą kasa rozporządzać.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Zuzi od wczoraj nic nie chce jeść prócz mleka :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl