BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 3 tygodni temu #872354 przez vika
Kiniaczek oj z tymi badaniami to masz rację.....ja przeżyłam szok jak pani przyjmowała dzieci w czwartej klasie i na pierwszym zebraniu zastrzegła,że nie będzie z dziećmi jeżdzić na wycieczki powyżej jednego dnia ...uzasadnila to tym,że jest świeżo po macieżyńskim Ona nie ma zamiaru bawić się w sex na wycieczkach i ciąże powycieczkowe :ohmy: :ohmy: :ohmy: ona ma rodzinę i nie ma zamiaru stresu przeżytego w szkole przynosić do domu :ohmy: :ohmy: :ohmy: nosz to mnie rozbroiło....a ja to samo powiedziałam dziś w szkole,że wszystkie dzieci są wrzucane do jednego worka.....a szkołę interesują tylko wyniki w nauce :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872397 przez demoniqe
tysiaak gratulacje!!!

Kuba ma najzwyklejszy niekapek Tomme Tippe za 10 zł z twardym końcem od 6 miesiąca :) pije z niego sam, a jak ma już dość to nim macha na wszystkie strony żeby coś wyciekło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872423 przez pauluska
www.fabrykawafelkow.pl/kubeczki/3278-ski...la-879674006379.html taki dokładnie mamy bidon kupiony z polecenia jest super ! Ogólnie produkty SKIP HOP dla mnie rewelacja :) Słomka miękka więc Darika Iga jak sobie nią "pstryka" to nic jej nie dzieje nie da się nią zrobić krzywdy ostatnio widziałam bidony w Rossmanie to miały właśnie słomkę taką twardą.

Co do nauczycieli Vika to porażka ale co zrobisz z nimi raczej się nie da wygrać jak taka upierdliwa baba się uweźmie nie ma zmiłuj :/ a to psychologa u Was w szkole nie ma na stałe ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872442 przez monia89
Witam się po długieeeeeeeej nieobecności :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872446 przez vika
Pauluska byl psycholog potem Go wycofali ( brak funduszy ) na stomatologa też :huh: teraz jest spowrotem ale tylko raz w tyg i jest duża lista oczekiwania :ohmy: :ohmy: :ohmy: ehhhhhhhh szkoda słów....na szczęście moja siostra jest psychologiem i z Kinia niejednokrotnie rozmawiala....ale to swoją drogą a szkoła ma wsio w dupie :ohmy:

Tosia ma kubek niekapek z lovi z twardym ustnikiem i z biedronki z miękkim dodatkowo z disneya kubeczek ze słomką też miękką ...uwielbia pić z tej słomki ale zgroza bo wylewa często :ohmy: w ogole ostatnio wymieniłam jej butelki z TT na zwykle z campolu jeden dzień i sie oswoiła :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872456 przez Anabelle
Narzekacie że wam dzieci nie wypluwają smoczków w nocy, a mój się aferuje bo nie chce smoczka w nocy. W dzień do spania akceptuje smoczek, ale kluczowe jest słowo akceptacja ;) gdy zobaczy coś ciekawszego to natychmiast wyrzuca smoczek. W nocy natomiast to najchętniej cycek. Jak nie ma cycka to nie śpimy, a jak zasypia bez smoczka a ja mu wcisne smoczek to ryk niemiłosierny. W ogóle w nocy nie akceptuje smoka.

Już się ze znajomą śmiałam, że następne dziecko dostanie smoczek jeszcze na sali porodowej :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #872458 przez Anabelle
Aha i Antek pije z butelki nuk first choice. Jedyna butelka którą zaakceptował dopiero co.
Mam 2 niekapki aventu ale on ich zupełnie nie ogarnia. Zresztą, spotkałam się z opiniami że niekapki nie są lepsze od butelek, bo butelki przynajmniej mają smoczki ortodontyczne.

Jeśli nie pije z butelki to Antek pije nam z doidy cup.

Bidon ze słomką wydaje się fajną opcją - no i zdecydowanie na dłużej. Syn szwagierki ma 4,5 roku i pije ze słomek. A syn drugiej szwagierki ma 8 lat i biega po podwórku z bidonem ;)



edit:
super te produkty skip hop :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872464 przez ewela86
vika madakra! Biedna kinia :(
A czemu wymienilas butelki z tt na canpol

Nasz niekapek z aventu stoi praktycznie nieuzywany. Kubek ze slomka diana od razu zaakceptowala i dzieki niemu pije cokolwiek w ciagu dnia, bo tak to tylko mm z butelki.
Z Doidy cup tez sie napije od czasu do czasu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872466 przez ewela86
annabelle tak to juz jest. Kazde dziecko inne. Ty bys chciala nauczyc sntka uzywania smoczka a ja bym chciala dianie ograniczyc :laugh: no ale rozumiem ze toba kieruje potrzeba oduczenoa cycka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872472 przez vika
Ewela nie mam w pobliżu sklepu w którym mogła bym kupić TT a co jakiś czas musiałam wymienić bo nie mogłam na te butelki patrzeć...od soków się barwiły a od mojej twardej i strasznie mocnej chlorowanej wody robiły sie ciągle białe zacieki ...w ogóle u mnie jest porażka z wodą dlatego butelki co jakiś czas gotuje i zostaje mi na nich osad brrrrrrrrrr....no i bylam w sobotę w e.leclerku na zakupach a tam mam tylko canpol i avent więc stwierdzilam,że wypróbuje tańszych .... już nie widzę potrzeby by tak przepłacać na butelkach :laugh:
Bella
dla mnie nie ma dzieci których nie da sie przyzwyczaić do smoka lub butelki...Kinia była bezsmoczkowa i bezbutelkowa ...cyc królował zawsze i wszędzie do 3 rż dlatego od urodzenia uczyłam Tosię do smoka bo wiedziałam co to znaczy...no i dopiero w 4 msc udalo mi sie ją nauczyć ale tak jak piszę caly czas ją uczyłam :lol: z butelką było tak samo...nigdy nie chciala jak miala 5 msc w końcu sie nauczyła...niestety wybrała butlę od cyca ale nauczyła się bo mi bardzo na tym zależało...a do 4 msc myślałam ,że nigdy sie nie uda ale moja położna mi mowiła,że to tylko ode mnie zależy i w końcu sie udało...a tak naprawdę nauczyla sie pić z każdej butelki a to ja nauczyłam ją właśnie do TT

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872482 przez munnecabrava
Dziewczyny zlinczujecie mnie nie staję w obronie nauczycieli, ale sory jak ktoś nazywa nauczycielkę kurwą to kara się należy nie rozmowa i głaskanie bo pewnie ciężką sytuację życiową ma takie dziecko. Jakbyście zareagowały jak na podwórku dziecko by sie do was tak odniosło z pewnością nie rozmową....
Nauczyciel jest pedagogiem nie psychologiem.
Panią która nie chce jeździć na wycieczki też rozumiem nie chciałabym płacić za taką ciąże do 18 dziecka i to nie tego co się seksiło.
Dla mnie największym problemem w przypadku nauczycieli jest ich brak wiedzy, kiedy nauczycielka z francuskiego nie potrafi ze mną pogadać po fr. bo ona gramatyki uczy.
Smutne jest to, jak ucinają fundusze w szkołach i później na wiele rzeczy nie ma kasy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872486 przez Kiniaczek
U nas rownowaga w smoczkowaniu :D W dzień praktycznie w ogóle tylko do zasypiania choć zadarza się że uśnie bez... i w nocy zasypia ze smokiem a potem śpi bez... U nas przygoda ze smoczkiem zaczęła się już w szpitalu ... Mały urodził się z torbielą podjęzykową zwaną "żabką" wędzidełkiem mega krótkim i przykurczem języka :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: a co za tym idzie odruch ssania praktycznie nikły... Biedny nie wiedział co z tym smoczkiem robić wypadał mu z buzi matulu co to było :( :( ale walczylismy żeby ten odruch się wzmocnił. Bałam się że już bedziemy ze smoczkiem przybetonowani na amen ale jak widać nie ma reguły. Po operacji w ogole przez 3 dni smoka nie chciał...ale mu się odwidziało :lol:

Właśnie zamawiam bidonik Skip Hop :lol: :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872487 przez pauluska
Oj a ja się nie zgodzę że da się przyzwyczaić do smoka ja dla Mychy "wpychałam" jeszcze w szpitalu w domu przez 3 msc jej podawałam ale ona nie chciała i już ,mimo że cyca też nie miała nie wiem co to za dziecko :cheer: ale kciuka ciuma sobie czasami

Zaczęłam Igę kłaść później spać i tym samym wieczorki takie krótkie się zrobiły :D Przyszła sukienka urodzinowa ale odsyłam spodziewałam się czegoś lepszego na zdjęciach dużo lepiej wyglądała. Obkupiłam za to Igę znowu w ciuchu dziewczyny za 57 zł wyszłam z całą reklamówką ciuchów dla Igi - napchałam całe dwa kosze ale w końcu zdecydowałam się na same perełki mówię Wam mam taki ciuchland gdzie ciuszki są boskie m.in. dorwałam sukienkę na urodzinki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872493 przez ewela86
pauluska czekamy na fotki choć sukienki urodzinowej :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872497 przez pauluska
haha na weekend postroję Igę i cyknę sweet focię o ile da bo moje dziecko nienawidzi się przebierać o zakupach nie wspomnę nie wiem co z niej za "babka" rośnie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl