BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 2 tygodni temu #872161 przez pauluska
Hahahahahahahahahha ja też padłam :D ale Kiniaczek poprawiłaś mi humor ja właśnie się zapycham wodą :D:D:D

Darika ja polecam bidon ze słomką :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872165 przez tysiiiak
kiniaczek dobreeee :D:D:D

ooo miałam pytać czy któraś ma bidon ze słomką i prooooszę :D ostatnio tak na niego patrzałam i chciałam kupić ale niewiem czy Kuba da rade :P
My mamy kubek niekapek z mleka bebiko :P Kuba zaciągnie z niego ale jakoś nie chętnie pije.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872171 przez Kiniaczek
Hugo z niekapka nie chce w ogole pić... też zastanawiam się nad słomką... tylko butelka i to jeszcze trzeba hrabiego obsłużyć :ohmy: :blink: :lol: jak jest w pozycji połleżącej to trzyma sam ale na siedząco nie obczaił że trzeba przechylić i ssa powietrze a jak mu probuje pokazać i pomoc to wpada w szał rzuca butelką i po piciu :S

Kupie koniecznie ten ze słomką a jaki konkretnie jest dobry?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872172 przez Daarikaa
Pausuka a Igunia nie dziabie sie ta slomka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872174 przez paninka87
:lol: :lol: niezłe;)

My mamy avent, wyparzyłam ale jeszcze nie próbowałyśmy ;) W weekend mam zamiar testować i przy okazji nocnik też :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872184 przez tysiiiak
Ja po treningu, po prysznicu, pomalowana a Kuba dalej śpi :cheer:
Jeszcze tydzień do miesiąca od mierzenia a ja dziś znów nie wytrzymałam i w obwodzie brzucha mam -9cm :cheer: :lol: :woohoo: za to biodra -1cm :( buuuuuuuuu
a jak w niedzielę się ważyłam u rodziców to +1kg :cheer: Dobrze, że nie mam wagi bo bym w depreche wpadła :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872215 przez Sevilla
Tysiak ładnie, ja natomiast wole nie stawać na wagę, bo przed okresem wpierdzielałam jak głupia i czuję się jakaś opuchnięta cała ... nie mówiąc gruba :P Poza tym z ćwiczeń wczoraj była hula hop, a dwa dni temu 8km na rowerku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872220 przez Alex_87
Kiniaczek dobre :laugh:

Tysiak ładne postępy :) a wagą się nie przejmuj ważne, że w obwodzie ubywa ;)

My mamy niekapek Nuka, tommee tippee, i canpol baby, we wszystkich inne ustniki, ze wszystkich pije, nie robi jej różnicy. Poza tym też chce kupić bidon, bo ostatnio zauważyłam, że jak jej się nie chce podnosić niekapka to próbuje ssać jak ze słomki hehe spryciara mała. Polecacie jakieś bidony? :)

Ja na wadze mam chyba z 60 już, ale chodzę jakaś wzdęta, brzuchol też mi wypięło.

echh wracam do mycia podłóg, mała na dworze z tatą, rany mój J. robi fasolkę po bretońsku (jego popisowe danie, gotuje wielki gar, potem je przez cały tydzień i jeszcze daje połowę mojemu tacie hehe) a ja mam żołądek w gardle od tych zapaszków :X :X

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872226 przez ewela86
Niekapek ze słomką u nas się sprawdza rewelacyjnie :) Ze zwykłego niekapka avent też nie chciała pić :dry:

Mamy coś takiego tylko innej firmy bo siostra mi przysłała, ale bardzo podobny. Polecam :) allegro.pl/nuby-kubek-niekapek-240-ml-ze...bpa-i4120164081.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872230 przez ewela86
tysiak oj ja bym chciała żeby ,i te centymetry z brzucha uciekły :ohmy: nawet kosztem wagi :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872231 przez moniaaak
haha Kiniaczek- ja też padłam :laugh: :laugh: . To się nazywa samozaparcie:).

Z tym łóżeczkiem to ciężki temat- albo stoi i się drze, albo śmieje. Dziś go zostawiłam i wyszłam, to znalazł sobie inne zajęcia(oczywiście na pomysł spania nie wpadł): wyrzucił na podłogę oba smoki, które miał w środku, kota(takiego pluszowego), ściągnął jedną skarpetkę i też wylądowała na ziemi, próbował też kołderkę, ale nie dał rady. Potem wyczaił, że zaraz obok łóżeczka leżą chusteczki mokre, to je wciągnął przez szczebelki, też powyrzucał... i jak już nie miał co wywalić to zaczął beczeć.
Zamiast na drzemkę o 10, poszedł przed 12. I niestety na rękach:(. Ale jak tylko zbliżałam się z nim do łóżeczka to zaczynał koncert, nie mówiąc już o momencie kiedy się z nim schylałam.
Wczoraj wieczorem wpadł w taką histerię, że nawet na rękach nie mogłam go uspokoić. Ot i nie wiem co zrobić...

Chwaliłam się Wam jaki znalazłam sposób na jego apetyt? Bo niestety- dobrowolnie to on zje każdego posiłku po kilka łyżeczek i koniec- macha rękami wywalając zawartość. Ale wystarczy, że włączę mu z youtube filmik z rybką Mini Mini i staje się cud. Gęba się cieszy i jest tak zapatrzony, że zje wszystko co mu podam.
Wszędzie piszą, żeby dziecko nie jadło przy tv. Ale u nas tylko to działa. Chociaż, jak nie ma tv w zanadrzu, to może być na telefonie- byleby rybka była.
Kiedyś może Wam nagram jak wygląda nasze karmienie,bo można się pośmiać:)

U nas Kacperek w rzeczywistości ważył 470 gram więcej niż na USG.
Alex ja miałam robione USG jak mnie przyjmowali do szpitala. Widocznie przed planowym cc muszę zrobić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872297 przez tweety
Vika Piotrkow Trybunalski

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872330 przez Kiniaczek



ja tam wole ćwiczyć niż chudnąć :P :lol: :lol: :lol: B) B) B) :blush:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872339 przez vika
Małe dzieci mały kłopot..... no i moja tak sobie nagrabila,że nie jedzie na wycieczkę szkolną :ohmy: pani całą klasową czwórkę wydelegowała :ohmy: :ohmy: :ohmy: nosz kurwa....myślałam,ze babę rozniosę :huh: :huh: :huh: jak można być takim chamem w stosunku co do dzieci...i poszło o to ,że dwóch chłopców nazwało panią (kurwą) co do pani dotarlo od osób trzecich :ohmy: :ohmy: :ohmy:
i oberwalo się całej czwórce :ohmy: :ohmy: :ohmy: a najlepsze,ze to syn sekretarki szkolnej taki gagatek :) a szczerze Wam powiem,że ja lubie te dzieci....są szalone i pełne pomysłów...tylko z lekka nieokrzesane .....
wiecie co już mi sił brakuje do tych naszych jebanych nauczycieli.....moja może i nie jest łatwym dzieckiem ale ludzie...to nie znaczy,że trzeba od razu stawiać nad nią wyrok...jest trudniejszym dzieckiem bo przeżyła niedawno traumę a szkola powinna starać się pomóc a nie ciągle ganić.....kurwa a jak prosilam o kontakt z psychologiem szkolnym to od półtora roku czekam na termin :ohmy: :ohmy: :ohmy:
mowie wam sił mi brakuje :ohmy: :ohmy: :ohmy: moja nie jest zlym dzieckiem ale ma stosunek olewający do każdego nacisku ...a te picki ciągle naciskają a ona wzrusza ramionami więc jest potworem klasowym :ohmy: :ohmy: :ohmy: Brrrrrrrrrrr.......
A najlepsze jest to,że jak odchodziłam powiedziałam pani,że skoro moje dziecko nie jest godne by jechać z klasą na wycieczke to na bal też nie ma sensu by szła :ohmy: a moja teraz ryczy :ohmy: :ohmy: :ohmy:
zwariuje :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Twenty ja Kinie rodziłam w piotrkowie :blink:
Alex USG miałam robione w dniu porodu w szpitalu :)
Tośka ma teraz przyjaciela patataja :) no uwielbia tego skoczka....rzuca się na nim jak na trampolinie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #872349 przez Kiniaczek
Vika współczuje CZOŁGA a nie nauczyciela córki :ohmy: :ohmy: :ohmy: Ręce opadają :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: Sama jestem nauczycielem i niestety wiem jak odbywa się przyjmowanie do pracy w połowie przypadków ... znajomosci znajomosci i jeszcze raz znajomosci nikt nie patrzy na kompetencje czy podejscie do dzieci :angry: :angry: :angry:

Z doświadczenia i studiów wiem że jest 1000 innych sposobow na prace z dzieciakami które mają rózny stosunek do nauki i szkoły. Każde dziecko inne jest i nie należy wrzucać wszystkich do jednego wora! Ale to trzeba chcieć Cóż Polska szkoła daleka od jakichkolwiek ideałów pedagogicznych i długo jeszcze tak pozostanie!!! :( :( :(

A tak na marginesie to moje zdanie jest takie że każdy nauczyciel przed przyjeciem do pracy powinien mieć badania psychologiczne robione :lol: :lol: :lol: :lol: czy sie w ogole nadaje do pracy z dziećmi :woohoo: :cheer: ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl