BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 4 miesiąc temu #502192 przez lalka
dasz radę tysiiiak!!!ja w nocy jak nie śpię to nie jem...bo jestem za leniwa i nie chce mi się schodzić na dół do kuchni...może to i lepiej!!!jabłko było chyba za duże,bo ma mi się na wymioty!!!!
ja dzisiaj wyrzuciłam męża na łóżko syna(syn śpi u babci dzisiaj)to może są małe szanse na w miarę normalną noc!!!!

tak już się rozleniwiłam na L4,że do pracy nie miałabym ochoty wracać!!!brrr!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502198 przez lalka
cholera napisałam wiadomość dosłownie przed chwilą...a ona jakoś mi się zmazała.....a ja zapomniałam co w niej było!!!!!!starość!!!

laski bolą mnie cycki...tzn same sutki...mogłabym mężowi ręce poobcinać!!!

a za to,że w ciągu roku mój mąż nie zawsze był grzeczny pod choinką znajdzie majtki i skarpetki!!!!na wszystko trzeba sobie zasłużyc...hi..hi..hi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502207 przez tysiiiak
ja mojemu chyba puzzle kupie :) a niech ma i niech bedzie troche dzieckiem zanim stanie sie tata ;p potem bedzie juz ukladal tylko te od lat 3 :D

mnie sutki bola na dworze jak jest mroz ałaaaa :(

czasem mam ochote wrocic do pracy ale jak sobie pomysle ze prawie mdleje spedzajac 20 min w sklepie na zakupach to wole leniuchowac w domku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502214 przez hexia
tysiiiak kurna,zazdroszczę ci jutro tej wizyty,ja dopiero w piętek ...i nie mam pewności,że mi choć usg zrobi... :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: a połówkowe pewno około Sylwestra,o ile mój doktorek sobie w tym czasie na narty albo gdzieś nie wyskoczy :silly: :silly:
Choć prawdę mówiąc,po tym poście Gosi...to człowiek już się nawet nie cieszy na myśl usg,tylko ma gacie pełne ze strachu-też tak macie??? :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502217 przez tysiiiak
szczerze to ja tez niewiem czy mi zrobi usg ale ja ją zmusze! juz tak dawno nie widzialam malenstwa ze tym razem musi mi zrobic ... powiem jej ze swieta ida i nie moze mi odmowic a nawet jak mi odmowi to ja myszy wpierdziela ;p
tez po tym co przytrafilo sie Gosi boje sie ale bardziej bede sie bala jak nie zrobi usg :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502222 przez lania
Gosiu, strasznie mi przykro, jednak liczyłam na.....jakiś cud. Paula napisała jakis budujący, dający jakąś nadzieję post...ale Twój opis brzmiał przerażająco. Przed Tobą dramatyczny wybór. Jestem z Tobą........dużo siły Ci życzę :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502251 przez Kiniaczek
Dziś jestem pierwsza :laugh: spać nie mogę, głodna jestem a tu muszę czekać aż euthyrox się wchłonie... dziewczyny badacie hormony tarczycy??? ja zrobilam kontrolnie a tu hyc TSH podwyzszone i klops musze brać leki...najwzniejsze jednak zeby maluszek był zdrowy :)
Ps sutki tez mnie bola straszliwie... zwlaszcza na mrozie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502278 przez Sevilla
Co do sutków, to mnie bolą, ale jak tylko się zapomnę i ich dotknę, piersi jeszcze bolą lekko przy dotyku ... na całe szczęście dupa mnie nie boli :)

Mój dostanie na prezent perfum, miał go dostać na urodziny, ale był nie dostępny na necie i dostanie go pod choinkę, ale sama nie wiem, czy za ostatnie swoje zachowanie zasłużył ... z drugiej strony ciekawe, czy pamięta o mnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502290 przez lalka
witam!!!!

a mnie dzisiaj dupa tak boli,że chodzę zgięta jak babuleńka :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
no ale coś za coś...spało mi się bardzo dobrze!!!!!jak nie urok to.....!!!!!
a może dlatego,że spałam sama :P :P :P :P :P :P :P :P :P ?????

wczoraj z M jechaliśmy autem dosyć daleko i dzidzia tak się wierciła w brzuszku i kopała..że aż miło!!!tylko ciekawe czy tak lubi jeździć autem czy też nie!!!
a jak wróciliśmy do domu to chyba dyskotekę sobie zrobiła!!!!i raz takiego kopniak dostałam,że przez chwilę nie wiedziałam co się dzieje!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

MOJE DUPSKO....HELP :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502292 przez tweety
U mnie brak romantyzmu. Na święta zero prezentów. Taki mamy układ, a ja nie mam pomysłu co M kupić. Wiec łatwiej nie kupować nic.

tymczasem mam dzisiaj wizytę. Miala byc jutro ale ze wzgledu na to, ze pobolewa mnie brzuch od tego kaszlu i sie martwie oraz ze wczoraj zwolnil sie termin na dzis zaraz kolo mojego domu, zapisalam sie i ide. Na 11:40. Chcialabym zajrzec do dzidzi, i chcialabym zeby wszystko bylo ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502295 przez tweety
Gosiu, bardzo mi przykro...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502302 przez lalka
tweety na pewno będzie ok!!!!i daj znać co i jak!!!trzymam kciuki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502319 przez Anabelle
Kiniaczek napisał:

Dziś jestem pierwsza :laugh: spać nie mogę, głodna jestem a tu muszę czekać aż euthyrox się wchłonie... dziewczyny badacie hormony tarczycy??? ja zrobilam kontrolnie a tu hyc TSH podwyzszone i klops musze brać leki...najwzniejsze jednak zeby maluszek był zdrowy :)
Ps sutki tez mnie bola straszliwie... zwlaszcza na mrozie...

Mi kontrolne TSH wyszło w normie ale 2,7 więc w górnej granicy dla ciężarnych. Najlepsze TSH w ciąży to 1-1,5. Dostałam euthyrox w dawce minimalnej czyli 25. Po miesiącu endokrynolog kazał mi powtórzyć TSH i ft4 zanim wezmę lek. Wynik TSH 1,2 czyli super - lek utrzymuje mi hormon na właściwym poziomie. Tylko trzeba pamiętać, żeby łyknąć od razu po przebudzeniu :) Bo trzeba czekać te 30 minut mniej więcej :)

Sutki mnie odrobinę bolą, ale to taka bardziej nadwrażliwość. Tyłek spoko. ;)

Co do prezentów, to kupiłam drobiazg mojemu M na mikołaja, on nic mi nie kupił, bo wrócił z pracy o 2 w nocy :) Teraz cholera wiem że mi coś kupił i to 12 razy droższe niż ja jemu na mikołaja bo widziałam kwotę jak płacił na allegro :/ i jestem w kropce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502335 przez tweety
Jesteście genialne! Nie wiem jak wasze posty pomygły mi wpaśc na prezent dla meza ale tak sie wlasnie stalo jak czytalam Anabelle. Wlasnie obczajam czy zdaze kupic mu koszukle przed wigilia, z ulubiona marka jego samochodu. HAHAHA genialne. Dzieki dziewczyny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502340 przez Sysia
Gosieńko ciężko cokolwiek napisać bo przecież nic Cię nie pocieszy ani nie ukoi bólu :(.nie potrafię sobie tego wyobrazić ":( mój Boże gdzie sprawidliwość ?! ja jeszcze złapałam odrobinkę nadziei po przeczytaniu postu od Pauliny poczytaj może jakaś nadzieja zabyłśnie co ? ! trzymaj się kochana :*

Co do sutków to mnie tylko tak lekko bolą jak dotknę.

Dajcie znać jak po wizytach !

A to TSH mierzycie u lekarza ??:> bo ja nie miałam nic takiego ...;>?

Dziewczyny już się nie mogę doczekać 3.01 idę na wizyte w tedy a po poście Gosi to się popłakałam i załamałam i boję się cholernie !! ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl