BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 5 miesiąc temu #503351 przez MoNiaaa
Gosia mam nadzieje ze nie urazilo cie moje pytanie.
3maj sie kochana i nie zapomnij sie pozegnac z malenstwem zebys pozniej nie miala zalu do siebie ze togo nie zrobilas.przezyj ta zalobe po swojemu i pamietaj ze aniolek bedzie czuwal nad toba juz zawsze!! :kiss: tule cie mocno

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503356 przez Gosia 2712
Nie nie urazilo mnie nie martw sie :) moze to glupie ale chcialabym zobaczyc moje dzieciatko po porodzie... i wlasnie chcialabym sie z nim pozegnac o ile lekarze mi pozwola... bo wiecie jaka mamy sluzbe zdrowia...:(

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503380 przez monia89
Gosia na początku indukcji powiedz wyraźnie co chcesz. Że chcesz pochować dziecko i je zobaczyć. Masz do tego prawo i nikt nie może Ci zabronić PAMIĘTAJ.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503438 przez MoNiaaa
Gosia to wcale nie jest glupie ze chcesz je zobaczyc!!to chyba calkiem normalne i masz do tego prawo i oni maja zasrany obowiazek zeby ci to ulatwic!!!najlepiej zeby twoj maz byl z toba i mial glowe na karku zeby was nie potraktowali jakos z gory...powiedz ze chcesz malca zobaczyc i koniec czytalam nawet ze rodzice robia zdjecia martwym dziecia bo tak naprawde to jedyne co im po maluszku zostaje.
Anoda bodajze pisala ze po porodzie nie widziala dziecka ale przed pogrzebem poprosila zeby jej pokazali i tez nei robili problemu.
musiosz mu spokojnie dac odejsc zeby mogl wejsc do nieba:)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503658 przez Sevilla
O ile wiem, istnieje teraz coś na kształt karty życzeń pacjenta dotyczącej porodu. Ale więcej jest chyba napisane na stronie poświęconej fundacji rodzić po ludzku ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503666 przez Kiniaczek
Sevilla napisał:

O ile wiem, istnieje teraz coś na kształt karty życzeń pacjenta dotyczącej porodu. Ale więcej jest chyba napisane na stronie poświęconej fundacji rodzić po ludzku ..


Czytałam na ten temat wiele... ale jak to bywa w życiu rzadko to co napisane ma odzwierciedlenie w rzeczywistości... :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503770 przez sisina
Gosia 2712 moja dzidzia od razu umarła jak mi ją wyjęli bo ja miałam cc i też miałam wade letalną ale ja mojej dzidzi nie pochowałam bo moja była za mała wagowo tak tłumaczył mi lekarz ale papiery też załatwiał moj mąz bo ja nie byłam wstanie akt zgonu i urodzenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503792 przez JoannaL
Witajcie dziewczynki. Ostatnio miałam problemy z internetem i dlatego mało się odzywałam. Byłam dziś na wizycie. Słyszałam serduszko mojego maleństwa (po raz drugi), jeju jaki to piękny dźwięk 144 uderzeń/min :) . Dostałam skierowanie na morfologię, mocz i test obciążenia glukozą. Zapisałam się też na USG. Niestety dopiero na 9stycznia bo wcześniej nie dało rady i już odliczam dni :)
Przybyło mi kolejne 2,5kg, łącznie od początku jestem 4,5kg na plusie.
Spróbuję nadrobić Wasze posty. Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503799 przez lalka
JoannaL to super,że wszystko ok!!!!!ja jeszcze serduszka nie słyszałam !!!!!jak robił dopochwowo to było widać jak bije!!!potem przez brzuch...tez pokazywał....ale nie słuchaliśmy!!!
JoannaL ja też ma 9 stycznia wizytę..i mimo,że uwielbiam święta i chciałabym żeby trwały jak najdłużej..to mimo wszystko chciałabym żeby już był 9!!!!!
ja tez mam kolejne 2,5kg...ale u mnie to już razem 6 na plusie!!!

brzuch mi wyskoczył ostatnio jakoś tak....duzy się zrobił!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503806 przez lania

brzuch mi wyskoczył ostatnio jakoś tak....duzy się zrobił!!!!

lalka, z tego co czytałam to dzidzia teraz powinna być 1cm nad pepkiem, moze dlatego wydaje sie duzy ;) - ale u mnie jest nadal pod pepkiem, tak mi sie wydaje :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503808 przez lania
B) ja musze lezec, wiec na wizycie chyba odnotuje jakis wiekszy przyrost masy :blink: ;) :blink: ;)

:dry: :dry: musze szukac zastepstwa za siebie na Sylwestra, bo raczej nie wystoje (śpiewanie), chłopaki z zespołu są załamani, kurczę, nie przewidziałam tego :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503810 przez lalka
lania..moja dzidzia ułożona jest po lewej stronie(jak byłam 13 i robił mi usg..taki dał opis-z tego wiem),ale ułożyła się pośladkowo...i jak czuję ruchy to tuż na wzgórkiem łonowym!!!!do tej pory czułam na wysokości pępka po lewej stronie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503815 przez lania
Ja na poprzednim usg dowiedziałam się o położeniu na przedniej ścianie -ale nie wiem dokładnie co to znaczy. W sobotę będę wiedziała dokładnie (na połówkowym :cheer: )

:side: a na tym etapie ułożenie pośladkowe chyba o niczym nie przesądza (pewnie jeszcze nie raz się obrócił od tamtej pory- chociaż może się mylę)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503816 przez lalka
lania,ale ty tego nie planowałaś!!!panowie dadzą radę bez Ciebie albo z jakąś inną laską!!!!!!a Ty teraz musisz leżeć i odpoczywać!!!!
a ja i bez leżenia odnotuje większy przyrost masy!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503817 przez lania
sorry, 13 grudnia (pomyślałam że w 13 tc) źle cię zrozumiałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl