BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 8 miesiąc temu #424005 przez Urszula
Aguś i Ty Kochana jesteś Majowa :) :) :) razem byłyśmy Czarwcórkami i teraz Maj :) :) :)
chociaz :) wiem, że będziesz musiała urodzić w kwietniu :) Swoją drogą Aguś dlaczego zmieniła Ci termin? Czyli obliczenia Haczewskiego nie potwierdziły się?



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #424011 przez Urszula
Studentkaae szkoda Kochana, że i u Ciebie taki cud się nie zdarzył jak u MoNii...ale nie martw się teraz Twoja kolej. Wierzę, że się uda :) Życzę Wam tego z całego serca :) bedę czekał z niecierpliwością na cudowna wiadomość :kiss: :kiss: :kiss:



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #424028 przez agi-p
Ulcia nie wiem czemu zmieniła mi termin . Miała taką tabelkę i wg niej tak wyszło . Ale na kolejnej wizycie dopytam :) Haczewski jest bardzo dokładny , w poprzedniej ciąży pokazywał identycznie jak wyliczył mi każdy ginekolog . Teraz miałam krótsze cykle i może temu ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #424040 przez sanwro
hej :-)
dzis mija rowne 6 tygodni, ostatnim razem poronilam rowno na 6 tygodiach, ale teraz juz bedzie tylko lepiej:-) ktoras z was napisala ze objawem ciazy ma tylko bolace pierssni, nie martw sie ja mam tez tylko bolace piersni. wydaje mi sie ze tym razem nie bede tak cierpiala bo jak byla z Zuzia w ciazy to do 12 tygodnia lezalam w lozku wymiotowalam, kazdy zapach mi przeszkadzal.a po 12 tygodniu bylo nie najgorzej. moje cudo urodzilo sie wielkie , miala 4700:-) u lekarza jeszcze nie bylam. mieszkam w orlandii i tutaj idzie sie do lekarza rodzinnego ktory wysyla papiery do szpitala i gdzies w 15 tygodniu bede miala pierwsza wizyte.bym mogla isc prywatnie juz teraz ale chce troszke poczekac bo 12 pazdziernika lece do polski na tydzien wiec pojdze przed wylotem do ginka prywatniee. zreszta chce zobaczyc bijace serduszko jak pojde:-) :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #424074 przez MoNiaaa
lalka gratulacje :kiss: widze ze u nas sporo aniolkowych mamus nic sie nie martwcie dziewczyny teraz bedzie juz dobrze a male aniolki beda czuwaly nad wami i maluszkami w brzuszkach!!!!!
super ze trafilyscie do nas napiszcie jakie wam terminy wychodza to moze stworzymy tabelke?:)

ja zaraz sprobuje stworzyc suwaczek bo nawet nie wiem ktory mi tydz wychodzi :side:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #424083 przez MoNiaaa
w takim razie z mojego suwaczka wychodzi ze jestem w 5 tyg prawie :)

czy w przyszlym tyg bedzie juz serduszko widac?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #424170 przez agi-p
Sanwro dobrze mówisz , teraz będzie tylko lepiej :) Dzidzius zdrowo się rozwija i nie długo ujrzysz go na usg :)
Zuzia na prawdę duuuża sie urodziła !!! Rodziłaś naturalnie ?
Późno u Was pierwsza wizyta . Ale czytałam o tym , ze takie zwyczaje tam panują . Zresztą Ulcia tez ma podobnie, chociaż wizyty ma szybciej .
Fajnie , ze przyjeżdżasz do PL :) Obyś tylko dobrze sie czuła :)

Moniaaa suwaczek cudny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #424174 przez Dave
O, ale fajnie nowe mamusie się pojawiają.

Witam Was serdecznie i gratuluję fasolinek :lol: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #424189 przez Natka
witajcie dziewczyny :)

MOZE do was tez dolacze :D okres juz mi sie spoznia i mialam robic test na weekend ale chora bylam/ w sumie nadal jestem :( wiec to troche olalam ale za to juz mam wizyte umowiona na piatek wiec zobaczymy :)

ach juz sie doczekac nie moge :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #424213 przez sanwro
agi- tak rodzilam naturalnie :-) teraz juz mnie to smieszy ale na sali porodowej mi nie bylo do smiechu :-) jak zuzka zaczela mi juz wychodzi to wtedy zaczely sie problemy, uzyli proznociagu zeby pomoc jej wyjsc. i wtedy dopiero stwierdzili ze powinnam miec cesarke. zapisalam sie dzis do lekarza rodzinnego na piatek. a za 3-4 tygodnie do ginekologa pojde jakos w 10 tygodniu bede:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #424239 przez studentkaae
Ulcia, Aguś dzięki :) mam nadzieję, że i ja niedługo wrzucę taki piękny test jak Monia. a póki co to testy owulacyjne narazie nie pokazują owulacji, więc to chyba jeszcze nie ten czas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #424246 przez Urszula
Studentkaae pamiętam jak pisałaś w zeszłym tygodniu (piątek) o spotkaniu z przyjaciółkami. Gratuluję takich przyjaciółek :) az mnie za serce ścisnęło i pomyślałam o moich przyjaciołach w Polsce. Tak tęsknię :( Zazdroszę Wam dziewczyny że jesteście blisko swoich rodzin i przyjaciół..



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #424287 przez studentkaae
Ulcia to prawda, mam świetne te przyjaciółki i uwierz, że jeszcze nigdy tak naprawdę się nie pokłóciłyśmy. Szok, że to możliwe już od 22 lat. Właśnie w tamten piątek świętowałyśmy to 22 lecie poznania się, bo to akurat był wrzesień... zerówka :)

współczuję Ci, że jesteś tak daleko rodzinki i przyjaciół. Dobrze, że masz przy sobie Męża i Córeczkę, ale nie dziwię się, że mimo to tęsknisz. ja jestem bardzo związana ze swoją rodziną, przyjaciółmi i wątpię czy dałabym radę wyjechać na dłużej.
Mojej siostry ostatnio nie było przez półtora miesiąca w Polsce, bo była na praktykach w barcelonie. Na lotnisku jak przyleciała to praktycznie się popłakałyśmy, bo obie tęskniłyśmy i wolimy jak jesteśmy obie w Polsce. Ona co prawda studiuje w Łodzi, więc i tak nie jest często w Bielsku, ale zagranicą to jeszcze dalej i w ogóle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #424332 przez pauluska
Ja jestem ze wschodu z nad Buga :D W czwartek idę do innego gina zobaczymy co powie ale trochę mi głupio że nie mam zaznaczonego ostatniego okresu takie trochę to niepoważne mam nadzieję że na mnie nie nakrzyczy :D:D:D: (żart) A mam do Was kochane pytanka dwa: Co poradzicie na zaparcia mam je od początku strasznie się męczę, dzisiaj jeszcze zjadłam ciastek i czuję taki ucisk w żołądku można coś pić na ulgę ? Tak jak mówiłam jestem bardzo niedoświadczona w kwestii macierzyństwa bo ciąża to niesamowita niespodzianka dla mnie, trochę poczytałam w necie ale wolałabym się upewnić od Was ? A druga kwestia bo też w Internecie są sprzeczne informacje ile miesięcy muszę być zatrudniona aby dostać macierzyński ? Niektórzy wypowiadali się że 6 miesięcy i nie wiem czy to do macierzyńskiego czy do wychowawczego ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #424365 przez studentkaae
aaaaa, no i witam kolejne nowe majowe przyszłe mamusie :) ale tu tłumnie się robi :) super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl