BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 7 miesiąc temu #424880 przez agi-p
Studentkaae jak nic czerwic musi być Twój :) Tyle osób trzyma kciuki , ze musi się udać :) Do dzieła Kochana :)

Natka a Ty gdzie ????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #424966 przez angellika1
Monia !!!!!! nie zdążyłam Ci pogratulowac
:) super wiedzialam ze bedzie dzidzia :*****

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #425000 przez Urszula
Witam!

Rozpisałyście się niesamowicie :)

Witam nowe mamusie :)

Studentkaae nie przejmuj się pracą....aż tak źle, że nie możesz spać w nocy?? Stresują Cię tam strasznie :( Mam nadzieję, że dzisiejszy wieczór będzie szalony :) Masz kochającego Męża i to jest najważniejsze. Oby testy owulacyjne przyniosły pozytywny skutek :)
Co do mojej tęsknoty za rodzinką również jestem bardzo zżyta z Siostrami. Są moimi najlepszymi kumpelami. W moim rodzinnym Bielsku kocham wszystko łącznie z górami w około. Miałam wyjechać za granicę tylko na jakiś czas a tu się zanosi, że będę tu na stałe :( Fakt mam kochanego Męża i uroczą Córeczkę i bez tego wyjazdu nie miałabym tak fantastycznej Rodzinki bo poznaliśmy się z M tutaj. Jest dla mnie tym wymarzonym i najkochańszym Człowiekiem, który daje mi wiele szczęścia. Tego muszę się trzymać :)

Spokojnej nocki!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #425035 przez agi-p
Dzień dobry :)

Urszula dokładnie tego się trzymaj :) Masz świetną rodzinkę , a to najważniejsze . Niedługo powitacie nowego członka rodzinki i będzie jeszcze lepiej :) Wiem , ze tęsknisz za siostrami , ale taka kolej rzeczy . ludzie się wyprowadzają , mieszkają na różnych półkulach , ale Wy potraficie mimo to pozostawać w świetnych relacjach , a to nie lada sztuka :)

Dziewczyny jak sie czujecie ???

Natka , nie ładnie tak znikać !!! Test zrobiony ???

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #425063 przez Dave
Studentka - mocno tu trzymamy kciuki, aby czerwiec był Twój :laugh:

Natka - :unsure: :unsure: :unsure: nie widzę fotki testu :unsure: :unsure:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #425084 przez Urszula
Witam!

Tak się cieszę, że pojawiły się nowe mamcie...szkoda tylko, że jeszcze nie zdążyłam z Wami zamienić słówka :) mam nadzieję, że szybko to nadrobimy. Widzę też, że koleżanek z Bielska przybywa :) :) :) może w przyszłości zaaranżujemy spotkanko :)

Pozdrawiam Was Kochane :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #425109 przez Natka
Dzien dobry :) :)

przepraszam ze sie wczoraj nie odzwalam ale pozno przyjechalam do domu i wogole wczoraj bylo wszystko na szybko :)

a wiec zrobilam test no i wyszedl pozytywny z tym ze mialam tak jak Moniaa 1 kreske a druga taka troche blada byla :unsure:
niby sie ciesze ale wole odczekac wizyty w piatek u ginekologa :) :) juz sie doczekac nie moge :D


a co do Bielska to ja w sumie sie tu nie wychowalam ale przez mojego M pokochalam to miejsce :)

PS: M nadal nic nie wie wiec ciiii :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #425116 przez agi-p
Natka jak jest druga kreseczka , nawet bladziutka , to juz ciąża na bank !!!!! No to teraz już oficjalne GRATULACJE !!!! I powiem Ci , ze jesteś wielka , tyle to przed M ukrywac . Ja juz bym wypeplała :P
I powiem Ci , ze Moniaaa w porównaniu z moją , to miała mocną ta drugą kreskę ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Bladziutka kreseczka , a jednak jest :) [/hide]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #425137 przez Dave
Natka - no to gratulacje!!!! Przy Majce moja to był, cień, cień cienia :lol: :lol: taki bladzioch a nie krecha i co - jest Majos :kiss: :kiss:

Fakt wielka jestes, tak lekko do tego podchodzisz. Chociaż przy Maji tez wolałam poczekac na betę i dopiero potem powiedziałam mężowi, ale mam to tu opisane bo to fajna historia wrolimamy.pl/2011/11/20/prezent-nieurodzinowy/

Zachęcam do poczytania :lol: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #425302 przez MoNiaaa
Natka super GRATYULUJE!!!!!!
wazne ze krecha jest a wszystko sie juz niebawem potwierdzi :)
ja tez czekam do poniedzialku bo zaczynam sie juz zastanawiac czy napewno jestemw ciazy :side:
ale chyba po malu zaczynam sie oswajac:)
moj M nawet jakam muzyke relaksujaca dla kobiet w ciazy mi sciaga z neta :)
a dzis jak wychodzil do pracy to przyszedl mi dac buziaka i pocalowal brzuszek :):):):)

agi a robilas pozniej jeszcze jeden test?czy masz tylko ten z blada kreska? bo ja sie zastanawiam czy moj jest wiarygodny :side:

dziewuszki z maja napiszcie planowany termin to zrobimy tabelke a jak nowe beda dochodzily bedziemy dopisywaly?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #425446 przez Urszula
MoNiaa super, że zaproponowałaś tabelkę mój termin to 04.05.2013 :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #425449 przez MoNiaaa
MAMUSIE MAJ 2013R.

Urszula - 04.05.2013r.
MoNiaaa - 14.05.2013r.

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #425451 przez Dave
No i dziewczyny, niech się lista powiększa :lol: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #425453 przez MoNiaaa
no dokladnie :) podawadc szybciutko terminy :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #425455 przez pauluska
Hej dziewczyny jakoś rzadko się odzywam ale teraz po dniach euforii nadszedł jakiś dół. Ciągle bym spała męczy mnie to już i dzisiaj w ogóle dzień do d... . Śniły mi się koszmary że urodziłam dziecko nie umiałam się nim zająć a później sen że płód utopił się w szklance wody nie wiem skąd te sny głupie, ale mnie zmartwiły bardzo. Jak pisałam ciąża to była duża niespodzianka nie dbałam o siebie za bardzo wcześniej nie brałam kwasu, użyłam ze trzy razy maść isotrexin a naczytałam się że składnik w niej zawarty może uszkodzić płód, tak się boje że coś będzie nie tak. Na dodatek mam kota w domu dlatego lecę jutro zrobić sama z siebie badanie na toxoplazmoze, mocz i morfologie bo jestem umówiona na wizytę do ginekologa, może jestem nadgorliwa ale chcę pójść z badaniami niech zerknie dla mojego świętego spokoju. Jeju aby wszystko było dobrze :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl