BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 8 miesiąc temu #423744 przez sanwro
Hej dziewczyny:-) czytam juz was od jakis 2 tygodni od kiedy na tescie zobaczylam 2 kreseczki:-) ale zwlekalam z pisaniem, mam juz coreczke Zuzie:-) W skonczy 2 latka :-0 w ciazy jestem jakies 5 tygodni i 6 dni ale strasznie sie boje, poniewaz w zeszlym roku 3 wrzesnia stracilam ciaze bylam w 6 tygodniu. ale teraz musi byc dobrze. gratuluje tym dziewczyna ktorym bede towarzyszyla przez nastepne 8 miesiecy i occzywiscie trzymam kciuki za te ktore sie staraja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #423748 przez sanwro

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #423749 przez studentkaae
Moniaaaa!!!!!!!!!!!!!!! GRATULUACJE KOCHANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jeju, cuda naprawdę się zdarzają... a jednak się udało, pomimo kliku negatywnych testów, nawet negatywnej bety... no w szoku jestem, ale pewnie Ty w większym :) serdecznie Ci gratuluję Moniu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #423763 przez agi-p
Sanwro witaj :) Fajnei , ze w końcu postanowiłaś zacząć z Nami pisac :) W grupie raźniej :)
Cudownie , ze masz już córeczkę :) Nie ma to jak rodzeństwo :)
Myśl pozytywnie :) Tym razem musi wszystko zakończyc się dobrze i jestem pewna , ze tak właśnie się stanie :)
Byłaś już u lekarza ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #423775 przez Dave
sanwro - witaj Kochana. Gratuluję maleństwa. Też mam córeczkę i jedną stratę za sobą. Kocha rozgość się, jak widać znajdziesz tu wiele przyjaznych duszyczek :)
Teraz nastaw się tylko na pozytywne myślenie i będzie dobrze :lol: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #423795 przez pauluska
Witam Dziewczyny ! Co za niespodzianka w piątek zrobiłam test a tu dwie kreski (a czekałam na okres :laugh: ) Poleciałam kupić kolejne trzy testy wszystkie pozytywne i udałam się do lekarza aby potwierdzić. Trafiłam do niemiłej babki moja ciąża do dla niej kolejny przypadek ale jakoś mnie oschle potraktowała zrobiła USG mówi ciąża jest- początek proszę przyjść za 2 tyg. Zawiodłam się bo to moja pierwsza niespodziewana ciąża nie wiedziałam co i jak. Na dodatek zapomniałam zaznaczyć sierpniowy okres, ale na oko wyznaczyłam że to gdzieś 7 tydzień i po wielkości pęcherzyka ciążowego który ma 1,08 cm. W czwartek idę do innego ginekologa mam nadzieję że będzie bardziej pomocny. Przepraszam bo być może moja wypowiedź jest chaotyczna ale nadal jestem w szoku oczywiście pozytywnym ahh teraz się wszystko zmieni oczywiście mam nadzieję że wszystko będzie ok. Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #423803 przez MoNiaaa
super dziewczyny:)) gratuluje nowych fasolek:) moj test wyszedl pozytywnie i od razu nowe kolezanki sie pojawily :) rozgoscie sie:)

pauluska nic sie nie przejmuj przewaznie w tak wczesnej ciazy kaza przyjsc za jakis czas:)
sanwro chyba zle sobie wkleilas suwaczek musisz wejsc w moj profil i wkleic go do podpisu

studentka nie moglam uwierzyc jak zobaczya 2 kreski :ohmy: teraz tobie tego zycze z calego serca

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #423810 przez agi-p
Pauluska ja też na pierwszej wizycie byłam u okropnej ginekolog :( Ale już na drugiej byłam u świetnej lekarki i nastawiła mnie pozytywnie :)
Nic się nie martw :) Niespodziewane ciąże są ponoć najlepsze :P Ja taka zaskoczona byłam pierwszą ciążą :) Chociaż przy tej też doznałam szoku,bo nie spodziewałam się , ze tak szybko sie uda :)
Najważniejsze , zeby dzieciaczki zdrowo się rozwijały :) Pisz jak najczęściej :)
A skąd jesteś ?

Moniaaa i jak się czujesz Kochana ? Ochłonęłaś juz troszkę ? :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #423816 przez MoNiaaa
agi jeszcze do mnie nie dotarlo chyba nie wiem sama dziwnie sie czuje az mnie w brzuchu sciska jak o tym zaczynam myslec
po tym wszystkim nei sadzilam ze sie udalo teraz zreszta sama wiesz jak bylo ze mna :side:

a co do imnion to tez myslalam o zuzi albo lence ale sama nie wiem dla chlopaka przy julce mial byc kacper i jakos nadal mi sie podoba..no zobaczymy ale mam nadzije na coeczke :blink:

ide julke uspac odezwe sie pewnie jutro po 9 :kiss:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #423827 przez agi-p
Buziaki dla Juleczki na dobranoc :kiss:
Moniaaa ja w swoją ciążę czasami tez nie dowierzam :P :) Faktycznie Ty to miałaś teraz przeboje jak nikt , ale wynik ostateczny jest cudowny :)

A imionka fajnie wybrałaś :) Moja Amelia ma na drugie Lena , bo bardzo mi sie to imie podobało . Teraz Mężuś chciał Lenkę , ale już tyle Lenek wokół i jeszcze Ami na drugie tak ma , więc nie chce .

Do jutra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #423843 przez studentkaae
Moniaaa rzeczywiście Twoje obwieszczenie cudownej wiadomości spowodowało lawinę nowych majowych mamuś :) :kiss: :kiss: :kiss:

witam nowe koleżanki - sanwro i pauluska - i gratuluję fasoleczek :)

ech, szkoda, że i ja nie zobaczyłam tych 2 kresek, żeby być pełnoprawną uczestniczką tego majowego wątku. no trudno.
miłego wieczorku dla wszystkich

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #423910 przez lalka
hej Pauluska!!!też robiłam test w piątek..też wyszły dwie kreski!!jest szaleństwo,ale bardzo...bardzo się boję!!niedawno poroniłam...byłam w 6tc...mam nadzieję,że teraz będzie dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #423960 przez agi-p
Dzień dobry :)

Studentkaae Kochana i Ty niedługo zobaczysz upragnione 2 kreseczki :) Jeszcze tych testów owulacyjnych używasz , wiec wierzę , że będzie dobrze :)

Lalka gratulacje :) Nie martw się i myśl pozytywnie . Tym razem się uda i w maju powitasz na świecie dzidziulka :) Pisza z Nami Mamusie , które też poroniły i teraz cieszą sie z kolejnej ciąży . Aniołeczki czuwają :) :) :)

Ulcia a co tam u Ciebie ?? Weekend w pracy .Mam nadzieję , ze dziś sie odezwiesz :) Pewnie się ucieszysz , ze coraz więcje Mamusiek się pojawia :)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #423997 przez lalka
hej agi!!!dzięki za słowa otuchy!!!tym bardziej,że oprócz ogromnych piersi(z których bardzo cieszy się mój mąż )nie mam żadnych objawów...no może słodkawy posmak po gorzkiej kawie.....to już pięć tygodni i cztery dni.....miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #424000 przez Urszula
Witam!

KOCHANE ale się tu dzieje pod moją nieobecność :lol: :lol: :lol:

Witam serdecznie nowe Mamusie NARESZCIE!!!

MoNiaaa OGROMNE GRATULACJE!!!! Doczekałaś sie Kochana :) :) :) cieszę się bardzo razem z Tobą :) :) :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl