BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 8 miesiąc temu #429885 przez MoNiaaa
to jesli wy mialyscie 4 tc to pewnie u mnie podobnie to czy za tydz w powiedzmy 5 tc bedzie cos widac?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #429889 przez Urszula
Witam!

MoNiaa Ty to masz przeboje z ta ciążą i ciagłym zadręczaniem :dry: oby do nastepnej wizyty. Mam nadzieję, że lekarz potwierdzi ciążę.

Aguś depiluję się raz w miesiącu teraz a poprzednio co dwa tygodnie z tym, że depilatorem a nie maszynka do golenia :lol: same golenie musiałabym stosować co dwa dni :dry:

Oj tak Męzuś się cieszy z mojej kuchni :lol:



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #429900 przez MoNiaaa
no dokladnie od samego poczatku pod gorke :( ale moze za to pozniej bedzie szlo dobrze bez komplikacji i odzyskam spokoj :)

a na taka kuchnie tez bym sie cieszyla moze wprosze sie na pyszny obiadek :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #429903 przez sylka
Monia mi lekarz powiedział tak jak zapytał z czym przyszłam :) Ja mówięże chyba w ciąży jestem bo test wskazał II kreseczki a on to na pewno Pani jest bo teraz testy raczej się nie mylę :) Zrobił USG i powiedział że naraazie widać dzirkę a maluch jest za mały by go wychwycić ale napewno jest i żebym się nie denerwowała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #429904 przez MoNiaaa
to fajnie ze cie tak upewnil bo moja lekark apowiedzala ze raczej tak ale zebym sie nie nastawiala

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #429916 przez Urszula
MoNiaa odpisałam Ci na moich czerwcówkach bo misię wątek pomylił :silly: ZAPRASZAM na obiadek, zakup bilet na najbliższy samolot :) :) i przylatuj



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #429919 przez Urszula
Wpadnę później bo mi dzień ucieka papa



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #430071 przez pauluska
Dziewczyny a jak to z seksem w tych pierwszych tygodniach ? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #430267 przez studentkaae
Sysia - oby Twoje prorocze słowa się sprawdziły :) dzięki :)

Aguś - no tak, mężczyźni są wrażliwi, mój Mąż też słyszy ostatnio takie podobne teksty i jeszcze bardziej go to denerwuje i czuję presję coraz większą. Mam nadzieję, że w końcu się uda i skończą się tym samym głupie uwagi Złośliwców, którzy już mają dzieci i nie pamiętają już jak sami się o nie starali.

Ulcia - zgadza się, teraz to już napewno moja kolej jest :) mmm, ale mi smaka zrobiłaś, chyba polecę z Moniaaaą na ten obiadek do Ciebie, bo same pyszności gotujesz :)

Moniaaa - Słońce Dziewczyny mają rację, nie stresuj się, bo Maleństwu to nie pomoże ten stres niepotrzebny. Na następnej wizycie pewnie zobaczysz walące serduszko :)
no coś Ty - gdzie ja miałabym od Was uciec? nigdy :)

:kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #430272 przez lalka
hej Sysia!!!6 tygodni i 3 dni-tyle już jestem w ciąży!!!że jest tętno to powiedział mi lekarz...a serduszko widziałam jak bije!!!ja byłam prywatnie,bo mój na kasę chorych ma czas dopiero 5 października,a ja się wystraszyłam brakiem objawów!!!!mam tylko słodki posmak w ustach po każdym posiłku!!!a z suwaczkiem to coś mi nie idzie:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #430278 przez lalka
hej dziewczyny!!!!a jak u was z brzuchem..tzn z wielkością????bo mój wygląda na czwarty miesiąc...kupiłam już większe spodnie i takie specjalne na ciąże!!!!ale w takich jakbym wyskoczyła w 6tygodniu to by było chyba coś nie tak!!!!pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #430323 przez pauluska
ja jutro muszę stanąć na wagę w tym tygodniu sobie tak folguję wczoraj będąc u kosmetyczki dzwoni mąż mówi kup mi jakiejś kiełbasy dobrej a ja już na niczym innym nie mogłam skupić myśli taka mnie ochota naszła na kiełbasę przyjechałam do domu i od razu za pęto ale się uśmiałam ale mam straszną ochotę na jedzenie ale stwierdziłam że jem stanowczo za dużo od jutra mocne postanowienie poprawy zobaczymy co z tego wyjdzie ale nie chciałabym się zapaść mocno w ciąży bo później z kg pewnie ciężko a ja niestety mam tendencje do tycia ale jak na razie nie zauważyłam brzuszka może minimalnie bardziej wystający się zrobił (chociaż płaskiego to ja nigdy nie miałam) i chodzę w leginsach zazwyczaj albo wyższych materiałowych spodniach bo wszystkie jeansy miałam bardzo mocno dopasowane to nie chciałam uciskać brzucha i już odłożone leżą :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #430353 przez Sysia
Pauluska dziękuję za podpowiedź z tym l4 to ja mogę spokojnie iść bo pracuję 2.5 roku :)..

mmm Ulcia to ja też się wpraszam na obiadek :D:D mniam mniam :-)


studenktkaa spoko spoko ja Ci na pewno to przepowiedziałam :D ...

noo właśnie jak z sexem ??:> bo ja od kąt się dowiedziałam że jestem w ciąży to kochaliśmy się tylko dwa razy , bo i ja się boję i mój mąż ...ale jak już się kochamy to jest tak inaczej - fajnie ponieważ ja wszystko bardziej odczuwam :-) wyczytałam że to przez to że wszystko jest teraz bardziej ukrwione ( i jakby napuchnięte)...

Co do brzuszka ja także nigdy nie miałam płaskiego ale teraz też tak jakby mam większy...ale w dżinsach chodzę jeszcze ...

co do jedzonka to też właśnie mam większy apetyt i także muszą przystopować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #430367 przez Patunia
Witam wszystkie przyszłe mamusie :)

Jestem w 8tygodniu ciąży a mój termin 6 maja.. :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #430369 przez pauluska
Patunia jak termin 6 maj to tydzień 7 masz taki termin jak ja ;) a co do seksu to u nas post odkąd się dowiedziałam jakaś blokada psychiczna mi się włączyła ale chciałabym to zmienić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl