BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 7 miesiąc temu #429131 przez MoNiaaa
sysia to 3mam za ciebie kciuki za udana wizyte :)
a jak masz tak meczxaca prace to bez sensu zebys sie dalej mordowala idz na l4 i sie nie przejmuj niczym!!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #429146 przez lalka
hej MoNiaaa!!!ja po badaniu też miałam plamienie!!!ja oprócz zimna nie mam prawie innych objawów!!!!jest mi tak zimno,że śpię w zimowych skarpetach...chodzę w grubej bluzie i trzęsę się z zimna!!!ale wczoraj na badaniu było wszystko ok/!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #429154 przez lalka
hej Sysia!!!!gratulacje!!!!!ja byłam wczoraj u gina!!!!!jest tętno...widziałam serduszko!!!!dowiedziałam się,że ból brzucha jest objawem ciąży, a na pewno przy tyło-zgięciu macicy(mój przypadek)didziulek ma 4,8mm...jak na swój wiek ma dobre rozmiary i rozwija się prawidłowo!!!powiedział mi taż,że jak coś boli to paracetamol można brać,bo jest bezpieczny,na brzuch nospę też jest bezpieczna,a na jakiekolwiek swędzące upławy lub jakieś zapalenie to lactovaginal jest bezpieczny!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #429180 przez lalka
Sysia sposób z nogami jest sprawdzony!!!pierwszą ciążę(a bylo to ponad 10 lat temu)planowałam i po stosunku nogi do góry i z 15min tak leżałam!!!!teraz też po każdym zbliżeniu po 15 min!!!i jest mała fasolka!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #429183 przez lalka
hej agi-p!!ja nie mam mdłości i wymiotów...ale wolałbym mieć...byłabym spokojniejsza!!!!mam cholerny słodki posmak w utach i zimno mi bardzo!!!ja mam apetyt na pomidorówkę i na rosół...na nic innego!!!ale po niczym mnie nie mdli:( przeszła mi ochota na kawę...a piłam po 4 dziennie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #429228 przez pauluska
MoNiaaa nie przejmuj się nawet nadżerką ja już ten temat przestudiowałam bo też mam nadżerkę małą ale mam gdyby lekarz nie powiedział nawet bym nie wiedziała bo żadnych upławów nic w ciąży nadżerki się nie leczy dopiero po porodzie. A co do samego pęcherzyka może faktycznie miała jakieś USG nie bardzo nie martw się na zapas pójdziesz za tydzień wszystko się wyjaśni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #429242 przez studentkaae
Dzięki Dziewczynki za wsparcie... wiem, że w końcu się uda... musi :)

Sysia - Kochana ten sposób z nogami do góry "po" też znam i stosuję :) hehe, czego ja nie stosuję, żeby się udało :) tak jak już kiedyś tutaj pisałam możemy doktoryzować się niedługo z tego tematu - "starankowego" :)

Moniaaa nic się nie martw, myśl pozytywnie, faktycznie owulka Ci się przesunęła i jeszcze to pewnie baardzo wczesna ciąża jest i dlatego tak na wizycie wyszło. Głowa do góry! W ciąży jesteś na 100000% - ciesz się :) a nadżerka się nie przejmuj to nic nie zaszkodzi Maleństwu :)


Lalka - a gdzie Twój suwaczek?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #429250 przez pauluska
studentkaae a Ty kochana musisz dać troszkę na luz moim zdaniem tak już jest jak się czegoś bardzo chce to nie wychodzi, psychika nas blokuje. Mam przykład u znajomej poroniła pierwszą ciąże później się starała ponad rok i nic tylko się denerwowała bo ona zdrowa mąż też, ciągle te testy owulacyjne do lekarza nawet latała potwierdzić i nic im nie wychodziło tylko dała sobie na luz bardziej nie przeżywała tak i od razu się udało teraz jej mała skończyła rok a koleżanka jest szczęśliwą mamusia dlatego Wam też się uda ale nie możesz obsesyjnie o tym myśleć i się tak stresować bo to też ma wpływ.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #429280 przez ancia14156
Monia nie przejmuj się plamieniem. Ja w 6 tc też miałam takie brązowe plamy na bieliźnie i okazało się, że to mogło być z torbieli która zrobiła mi się na jajniku pod wpływem hormonów, bo serduszko małej biło wyraźnie i do tej pory (25tc) jest idealnie. Oczywiście poza moim koszmarnym samopoczuciem, bo ostatnio nie mogę złapać porządnie tchu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #429374 przez pauluska
dziewczyny mam pytanie może głupie no ale czy w ciąży można robić henne ? Robię regularnie co 2 tyg na brwi a teraz już sama nie wiem w Internecie mnóstwo różnych opinii

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #429548 przez Sysia
Cześć kochane :)
Właśnie przyszłam z pracy, powiedziałam że jestem w ciąży i coo ... reakcja taka że oczy to myślałam że mi wyjdą i będą skakały po podłodze... mówię tak : Dzień dobry chciałabym z Panią porozmawiać ponieważ muszę powiadomić że jestem w 6tc ciąży co ona na to : ,, o kur*a !!! do kiedy masz umowę ... mowie jej że do stycznia 2014r. a ona : ,, o kur*a to fajnie ;/ .. nie będę ukrywała że się z tego cieszę , dopiero co za mąż wyszłaś a ty już dziecko ! zwariowałaś " i poszła zapalić... (a z tą umową pytała bo nie może mnie teraz zwolnić do 2014r i tu ją boli dla tego przyniose l4 i tyle bo potraktowała mnie okropnie jeszcze ta jej mina -- masakraaa )...

studentkae musisz troszkę dać na luz tak jak pisze pauluska ponieważ to naprawdę ma ogoromne znaczenie ja wieże że wam się uda w końcu :)..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #429552 przez Sysia
a w którym ty jesteś tygodniu ? bo ja też mam nadzieję że już będzie tętno ... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #429556 przez Sysia
pytanie od lalka :):P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #429559 przez pauluska
Sysia bardzo dobrze leć po L4 bo co to za baba z takim tekstem ciężko mi to sobie wyobrazić w ogóle zachowanie obrzydliwe wręcz jeszcze babka powinna chyba rozumieć a praca na stacji jest na pewno ciężka tak jak pisałaś stanie na nogach itd więc się nie zastanawiaj a babsztyl zdziwi się jeszcze bardziej :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #429561 przez Sysia
a to pytanie z tą henną jest dobre bo też robię a nie wiem czy można ? ale chyba tak co ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl