BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 7 miesiąc temu #428102 przez Dave
Lalka - skąd ja to znam :laugh: Pierwsza ciąż pełny luz. A teraz schiza na maxa, chociaż ja miałam przykre doświadczenia, a to wypacza psychę. Nie zmienia to faktu, że teraz jest zupełnie inaczej. No ale już tak chyba musi być. A z cyckami mam to samo, też jakoś mniej bolą i znowu jazda w głowie :blush:

sanwro - spokojnie, nic maluszkowi nie będzie. Tylko wiadomo lecz się domowymi sposobami.

CO do lenistwa.... robota czeka a ja nie mam ani siły, ani ochoty...



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428164 przez MoNiaaa
lalka to ja calkiem podobne jak ty przuy pierwszej ciazystartowalam z waga ok 65? przytylam ok 25 kg i teraz mam 70;/;/boje sie strasnzie co bedzie teraz bo jzu mi sie odlozylo sadelko :(((
a w ciazy chyba wlacza sie cos takiego ze skoro i tak przytyjemy to czemu sobie odmowic .. :dry:

jutro mam wizyte i nie moge sie juz doczekac mam nadzieje ze zobacze serduszko i dostane sliczna fotke
!!!

a co do schozy to mnie to jeszczd nie dopadlo srednio do mnie dochodzi jesczze ta ciaza i w sumie nic nie zmienilam do tej pory i nie mam jakis czarnych mysli i mam nadzieje ze tak zostanie
:_)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428186 przez studentkaae
Moniaaa o której jutro masz tą wizytę u gina?
Oczywiście czekamy na obszerne relacje z wizyty i na fotki usg jak będziesz miała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428279 przez agi-p
Hejka :)

Lalka współczuje bólu piersi ...mnie w ogole nie bolą . Ale nie roztrząsam tego i zamartwiam sie na zapas :P
A waga synka imponująca !!! Jak Ty dałaś rade przy porodzie ??? Bardzo dobrze , ze masz w planach szybkie L4 , dobrze Ci to zrobi :) Teraz czas na odpoczynek i zbieranie sił , a już na pewno na spokój :)

Pauluska a Ty zamierzasz długo pracowac ?

Sanwro oj przy takich 2 latkach , to rzeczywiście cieżko o odpoczynek . Moja Ami co prawda młodsza , ale chwilami tez bardzo absorbująca .
Kuruj sie domowymi sposobami i nic o dzidzię się nie martw . Nic mu nie będzie , jest dobrze chroniony.Tylko spróbuj nie dopuścić do pogorszenia samopoczucia .
Co do mdłości , to miałam też tak , ze mnie naciągało i nie mogłam zwymiotować , czułam sie fatalnie , ale "wspomogłam" ten proces palcami (wiem , ze to obrzydliwe), ale poczułam sie o niebo lepiej .

Moniaaa jutro an wizycie będzie cudownie :) Mam nadzieję , ze trafisz na świetnego lekarza i zobaczysz serduszko Maleństwa :) Koniecznie daj znac jak po wizycie :)

I widze , ze lenistwo opanowało Nas wszystkie :P Mam nadzieję , ze jutro zbiorę się w kupę i nadrobie zaległości w prasowaniu :P

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428296 przez pauluska
No ja na chwilę obecną pomagam u teścia do końca września a od października do końca roku wybieram się na staż bezpłatny do biura rachunkowego aby samopoczucie mi pozwoliło bo bardzo mi zależy na przyuczeniu się. W ogóle ostatni rok szkoły mam ,w listopadzie jeszcze weekendowy kurs zaczynam który potrwa do końca stycznia oj aby fasolka dała mi to pogodzić wszystko. A co do l4 nie będę szła bo nie mam zatrudnienia jak pisałam i nie będę kombinowała pod koniec ciąży mam w planach otwarcie działalności własnej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428359 przez MoNiaaa
a ja dzis od rana na posterunku :)

wszystko mnie boli po tym weselu i jeszcze dorobilam sie bolu gardla:(((

wizyta dopiero o 19 :ohmy: caly dzien musze czekac:P
obawiam sie tylko tej lekarki ona dosc specyfioczna jest i pewnie jak sama nie bede miala pytan to jakas wylewna nie jest;/ mam tylko nadazieje ze bedzie juz serduszko!!!!!!

mnie tez ogarnia lenistwo a mialam remont przedpokoju i wszystko skurzone i balagan jak nie wiem;/
oj chcialabym sie wyspac!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428367 przez agi-p
Dzień dobry :)

Pauluska faktycznie pisałaś o swojej sytuacji ;) Wypadło mi z głowy . W takim razie trzymamy kciuki,żeby Fasolinka zechciała współpracować :) Plany ambitne i oby udało ej się spełnić :)

Moniaaa przygotuj sobie listę pytań do lekarza. Tak jest najlepiej , skoro Ona nie jest wylewna , to Ty będziesz przygotowana , o niczym nie zapomnisz i wyjdziesz spokojniejsza :)
Mam nadzieję , ze serducho zobaczysz :)

Ja mam dziś lepszy dzień , wiec od rana działam :) Ocyzwiscie stopniowo :)

Miłego poranka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428390 przez lalka
agi-p!!!jak dałam radę przy porodzie mojego pierwszego maleństwa????poszło gładko,szybko...mąż był przy mnie!!!!cały poród tzn od pierwszych bóli do ujrzenia maleństwa trwał zaledwie 3 godziny.......mam szerokie biodra(tylko przy porodzie szerokie się przydały)Dziewczyny....gdybym nie planowała ciąży to wcale nie wiedziałabym,że jestem w ciąży!!!!!jest mi albo zimno albo gorąco(ale nie zwala to z nóg)lekkie kłucie w żołądku nic więcej,nawet cycki mnie nie bolą!!!!PRZERAŻA mnie to,BOJĘ się!!!wolałabym objawy fizyczne...takie jak wymioty,mogłabym plackiem leżeć:( a tak to psyche mam już zrytą,ale trzeba myśleć pozytywnie!!!mój gin znalazł dla mnie czas dopiero 5 października!!!muszę do innego zadzwonić!!!!ja mam dzisiaj wolne,więc poleniuchuję trochę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428404 przez lalka
MoNiaaa!!!życzę Tobie,żeby schiza cię nie dopadła,bo to nic dobrego!!!naprawdę!!!ja mam taką schizę,że jeszcze nikomu nie powiedziałam o ciąży!!!nie żebym się nie cieszyła z ciąży!!!ja po prostu boję się cieszyć!!!!!najchętniej pochwaliłabym się dopiero jakbym urodziła!!!!a co mam w głowie to lepiej się nie chwalić!!!!kiedyś(to było w liceum)byłam u wróżki!!!!powiedziała,że będę miała chłopca i dziewczynkę w takiej kolejności....chłopca już mam .....życzę miłego dnia!!!!pa!!!!idę dzwonić do innego gina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428420 przez Urszula
Witam!

lalka wow poród tylko trzy godziny??? Jak to jest możliwe :unsure: Ja sama dobrze wspominam swój porób ale trwał kilkanaście godzin :)

pauluska ambitne plany ze swoją działalnością tylko jak dasz radę prowadzić biznes i zajmować się Maleństwem? Pisałaś, że działalność chcesz otworzyć pod koniec ciąży. Chyba, że będziesz miała mego pomoc :) Życzę powodzenia by plany się spełniły. Wazne by je mieć i dążyć do nich :)
Odnośnie witamin brałam cały czas kwas foliowy, który towarzyszy mi jeszcze od przed ślubu. Brałam go codziennie nieprzerwanie aż przeszłam na witaminy dla kobiet w ciąży gdzie dzienna dawka kwasu również jest zawarta jak i inne niezbędne witaminy do prawidłowego rozwoju dzidziulka.

sanwro w poprzedniej ciąży startowałm z wagi 57 kg i przytyłam 11 kg w całej ciąży. Po urodzeniu Elizi szybko wróciłam do swojej wagi. Teraz mam na plusie 3 kg i zobaczymy jak będzie dalej :) Lekarz mi powiedział, że ciąża to nie jest czas gdy je się za dwoje :) ale jak tu sobie odmówić gdy tak podwójnie smakuje :lol: jak na razie ciągnie mnie tylko na owoce i bardzo dobrze :)

studentkaae cieszę się, że i u Was weekend udany :) oby okazał się owocny :silly: trzymam kciuki Kochana i nie daj się w pracy :angry:

MoNiaa powodzenia u lekarza :) wyciągnij od Pani Doktor ile się da :)

U nas weekend upłynął na spokoju i rekaksie :) milutko i rodzinnie spędziliśmy czas. Chwile spędzone razem są dla nas bezcenne. Lenistwo owszem i mnie dopadło :dry: czasami robię coś na siłę, czasami na raty lub w ogóle :dry:

Miłego dnia!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428477 przez agi-p
Lalka ja na poczatku tej ciaży też tak panikowałam . Nie potrafiłam się z niej cieszyć , bo tak się bałam ...wszystkiego,że poronię , że zapeszę , że coś jest nie tak itp
Teraz już troszkę wrzuciłam na luz . Jest lepiej , ale bez porównania z poprzednią ciążą . NIe wiem czy temu , ze jest już Ami i nie mam czasu na przeżywanie swego stanu , czy nadal tłumię obawy . Cieszę się , bo bardzo pragnęłam tej ciąży , ale nadal jakaś niepewnosć jest .
Przez ostatnie dni czułam się tragicznie , mdłości od rana , wymioty,bóle głowy i to masakryczne i to potęgowało moje przygnębienie . Dziś obudziłam sie bez mdłości , bóli i w super humorze . W ogóle nie czuję sie jakbym w ciaży była ( no dobra , brzuszek wystający mi o tym przypomina :P ) i wolę tysiąc razy ten stan od ciągłych wymiotów i leżenia plackiem . Kochana ciesz się , ze nic Ci nie dolega :)
Mam nadzieję , ze umówisz się do lekarza i uspokoisz po wizycie :)
A synek ile już ma ?

Ulcia super , ze weekend mimo pracy tak miło Wam minął :) Teraz spokój i relaks sa na wagę złota :) Oczywiście szczypta lenistwa też jest potrzebna :)

Ja wykorzystuje chwilowego powera i dobrze mi z tym :)

Miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428514 przez pauluska
Działalność otwieram z pomocą męża zatrudniam pracownika od razu więc ja nic nie będę musiała robić mój mąż miał rozwijać swoją działalność ale jak zaszłam w ciąże pomyśleliśmy że otworzymy to na mnie przynajmniej macierzyński będzie, ale to jeszcze odległe plany. Tak jak mówiłam u mnie fasolka zrobiła niespodziankę pojawiając się w brzuszku a ja miałam dużo planów na najbliższy rok więc chociaż połowę chciałabym zrealizować, ale zobaczymy jak dzidzia będzie ze mną współpracowała (liczę na jej pomoc :D ) a dzisiaj też wstałam z dużo lepszym samopoczuciem, ale miałam niezłą niespodziankę. Byłam przekonana że mam inną grupę krwi niż mam ,myślałam że mam 0rh- a mam 0rh+ a mój mąż 0rh- od razu czarne myśli konflikt serologiczny od razu do neta poczytałam i ok ale jestem okropna z tym moim nakręcaniem się niepotrzebnie. I jeszcze jak na złość ciągle w tv trafiam na programy z chorymi dziećmi tak się boję o swoją fasolę aby było ok bo widzę Wy wszystkie przygotowane do ciąży, a ja zero witamin dieta też nie bardzo popijałam swego czasu sporo napoi energetycznych użyłam maści Isotrexin ze trzy razy jakoś dużo negatywnych rzeczy się dopatrzyłam których robiłam ale modlę się o to aby maleństwo było zdrowe bo bym sobie nie darowała :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428622 przez Natka
witajcie mamcie :*

przepraszam ze się nie odzywałam ale na weekend mieliśmy znajomych aby opić nowa nowinę :D

Agi-p mnie nadal czeka prasowanie i tak mi sie nie chce ale dzis chyba sie juz za to wezme :D

co do porodu to lekarz mi mowil ze na 100% bede miala kolejna cesarke ! w sumie sie ciesze bo wiem co mnie czeka :)

jak narazie czuje sie bardzo dobrze tylko na wieczor szybko juz ide spac :)

Moniaa czekamy na wiesci !!!

pauluska to nakrecanie to tak tylko poczatkowo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428645 przez lalka
hej agi-p!!!może faktycznie trzeba się uspokoić!!!umówiłam się do gina na dziś na 20:20!!!mam nadzieję,że mnie uspokoi!!!!ja mam taki okropnie słodki posmak w buzi....że aż mdli...wcześniej nie miałam!!!!!Jędrzej urodził się 13 02 2003!!!taki prezent na walentynki!!!!to super,że masz powera!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428655 przez lalka
hej pauluska!!!ja też mam czarne myśli!!!!ale już je zmieniam!!!to z chorymi dziećmi w tv to chyba jakaś obsesja...bo ja mam to samo....ale ja odrazu zamykam oczy a na chore dzieci na ulicy nie patrzę!!!!moja znajoma nie wiedziała,że jest w ciąży i poszła na solarium...paliła papierosy do 6m-ca i w ogóle zły tryb życia...i młody urodził się zdrowy i cholera tak inteligentny,że aż dziw!!!nie martw się...to nie robi dobrze dla dzidziusia!!!ja też zmieniam tok myślenia!!!wieczorem idę do lekarza i może mnie uspokoi!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl