BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 7 miesiąc temu #427334 przez pauluska
agi-p nie strasz te zmęczenie już mi bokiem wyłazi wstaję rano i jestem już zmęczona ale jutro mam zamiar wziąć się w garść i porządek w domu zrobić bo przez te tygodniowe leniuchowanie moje trochę roboty się nazbierało. Dziewczyny bierzecie sam kwas foliowy czy jakiś zestaw witamin ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #427348 przez studentkaae
Ulcia - coś tam się udało pobaraszkować, ale wtedy napewno jeszcze niepłodne dni były i wątpię czy plemniczki zaczekały aż tak długo :) kalendarzyki płodnych i niepłodnych dni znam, ale wiesz ja mam strasznie nieregularne te cykle, więc ciężko trafić. zobaczymy, jak ma być ciąża to będzie w końcu, no nie? ale dobita trochę jestem tym wszystkim, przyznaję. no nic, dziś mężuś wraca i tak :)

Witaj Basia - nic się nie martw, tak jak pisze Moniaaa najwyżej razem wątek czerwcowy założymy :)

Natka - i jak tam reakcja Męża na ciążę? opowiadaj :)

dobrze, ze dziś piątek i weekendu początek, bo ten tydzień w pracy mnie wykończył psychicznie. :(

lecę robić jakąś kolacyjkę dla M, bo zaraz powinien dojechać :)

buziole :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #427356 przez sanwro
dziewczyny te ktore juz byly w ciazy napiszczie ile przytylyscie w poprzednich ciazach?? bo tego najbardziej sie boje. ja przytylam z Zuzia 33 kg. strartowalam z waga 61 kg a przed porodem mialam 94kg z tym ze teraz waze 57:-). mam nadzieje ze nie przytyje teraz tyle. tylko ze mi sie chce non stop jesc?? jak to u was bylo i jst?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #427406 przez pauluska
33 kg bardzo dużo może teraz będzie mniej ja startuje z wagi 62 no ale w ciąży nie byłam więc nie wiem jak to będzie z przytyciem mam znajome które przytyły 9-11 kg a mam takie co właśnie 22-25 kg ciekawe od czego to zależy chociaż i mi apetyt dopisuje a niestety mam tendencje do tycia :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #427451 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Sanwro super , ze wizyta za Tobą :) i termin wizyty u ginekologa ustalony :)

Natka u jak reakcja Męża ? A usg miałaś dzisiaj robione ?

Czyli obie macie ten sam terminek :)

Pauluska ja w tej chwili biorę kwas foliowy , wit B6 , multiwitaminę i wapń . Ale od poniedziałku przechodze na witaminy dla cieżarnych . Moja gin mówiła , ze teraz najważniejszy ten kwas jest .

Studentkaae udanej kolacji i przyjemnego baraszkowania :)

Co do wagi w ciąży , To w pierwszej miałam 20kg na plus , w drugiej 17 kg , a w tej mam już 2 kg na plusie :( A mam zalecenie , zeby jak najmniej utyć :( Niestety u mnie każda ciąża to nadmiar kg i nic na to nie poradzę .Apetyt mam raczej normalny , nie jem wiecej , ani mniej . Do tego doszły teraz wymioty , a waga i tak w góre :(

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #427590 przez studentkaae
Dzień dobry :)

wczorajszy wieczór uważam za udany :) tylko czy jeszcze do tego owocny to się okaże za jakieś 2 tygodnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #427598 przez agi-p
Dzień dobry :)

Studentkaae to super , ze tak miło spędziliście z Męzem wieczór :) Trzymam kciuki , aby tym razem się udało :) Ale byłoby fajnie :)
Swoją droga to wszystko jest strasznie niesprawiedliwe . Jedne kobiety nie planują ciąży , a nawet jej wcale nie chcą i zachodzą w tempie błyskawicy , inne zaś pragną maleństwa z całej siły i muszą czekać czasami latami na cud narodzin :(

Dobra nie smęcę ... szkoda dnia :P

Życze miłego dzionka i dużo sloneczka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #427727 przez studentkaae
ojej, ale tu dziś cicho.
Agi masz rację - trochę to niesprawiedliwe... kiedyś myślałam, że zajście w ciążę to taka prosta sprawa... dziś już wiem, że to niekoniecznie prawda.

gdybym wiedziała to co wiem teraz to wcześniej byśmy rozpoczęli staranka, ale ja zawsze jakoś tak wszystko chciałam po kolei: studia, praca, własne mieszkanie, a potem Maleństwo. a może trzeba było troszkę przełożyć kolejność.

miłego popołudnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #427759 przez agi-p
Studentkaae ja właśnie tą kolejność całkiem pozmieniałam i nie powiem , nie żałuję niczego :)
Ale doskonale rozumiem , ze Ty chciałaś wszystko po kolei :) Bardzo to odpowiedzialne i nic się nie martw ... Maleństwo się też pojawi :)

Ja właśnie kończę przygotowania do popołudniowego grillowania z przyjaciółmi i odpoczywam :)

Życze miłego popołudnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #427767 przez Dave
studentkaae - ja też zawsze taką kolejność chciałam. I prawie się udało, jedynie z wybudowaniem domku nam nie wyszło. Ale cóż. No i mąż zrobił tylko licencjata, na mgr juz nam czasu nie starczyło. Bo przy naszym trybie pracy i wymienianiu się opieką nad Mają po prost nie dało rady. Ale tak poza tym to się poukładało, więc Kochana u was dzidzia też wkrótce się pojawi :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #427820 przez lalka
hej MoNiaaa!!dzięki za słowa otuchy.....fajnie,że jesteście tutaj...już mi lepiej.....moje objawy są :dziwne:-robi mi się miękko na żołądku i jak coś zjem to.....boli mnie wątroba :angry: brzuch mnie lekko pobolewa ale chwilami...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #427823 przez lalka
hej sanwro!!!!ja w pierwszej przytyłam 30 kg...startowałam z 62,ale nie udało mi się po porodzie wrócić do dawnej wagi!!!teraz się nie ważyłam,bo się...boję(gdzieś ok 70kg będzie)ja też mam apetyt i mogłabym non stop jeść!!!!!!!!!!!!!!!to jest straszne.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #427824 przez lalka
witaj Urszula!!!!ja w pierwszej ciąży miałam luzik.niesamowity spokój...nawet nie pomyślałam o tym,że dzidziulkowi może coś być!!jedynie czego się bałam to tego,że przy porodzie mogą upuścić moje dziecko!!!!i proszę..Jędrzej ważył 4,2kg i 56cm...i 9pkt!!!!!a teraz mam schizę...lekki ból w brzuch i mogłabym na pogotowie lecieć...cycki przestały mnie boleć...szał!!!!jak nie zmienię sposobu myślenia to zeświruję:) na początku października idę na chorobowe!!! dziewczyny kiedy przestają boleć cycki???????? jestem ogromnie zmęczona jakby ktoś od środka wysysał ze mnie całą energię.....i ta nie moc i lenistwo...nawet w pracy :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #427849 przez pauluska
Ja to samo te lenistwo nie mogę się przemóc dzisiaj ledwo sypialnię posprzątałam i tak się zmęczyłam że poszłam spać 2 godz :D męczy mnie to już okropnie a w poniedziałek do pracy znowu na 8 godz nie wiem jak to wytrzymam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428027 przez sanwro
zazdroszcze Wam tego lenistwa:-) ja przy mojej Zuzance ktora przechodzi bunt 2 latka nie moge sobie odpoczac:-( jeszcze do tego jakies przeziebienie mnie zlapalo, i na dodatek od 2 dni mnie mdli ale nie moge zwymiotowac normalnie tragedia. mam nadzieje ze to przeziebienie nie wplynie zle na dzidziusia w brzuszku jak mylicie?????????????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl