BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 4 miesiąc temu #554031 przez Alex_87
Witajcie dziewczyny :)

Jak tam ile pączków macie na swoim koncie już? ;) Bo ja jak narazie trzy.

Słuchajcie znacie jakieś ćwiczenia na kręgosłup albo kości miednicy, zaczęły mi się bóle kręgosłupa i wogóle chyba wszystkich kości naokoło tyłka :D Jak chodze to nie czuje aż tak, najgorzej jest w nocy :( zaangażowałam męża do masażu, ale nie wiem czy to wystarczy. Chociaż tak się zastanawiam czy nie powinnam wybrać się na jakąś rehabilitacje bo mam skoliozę ;/

Pauluska to super, ja tak zawsze mam że denerwuje się przed wizytą i przeżywam, że będzie coś nie tak a wychodzi dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #554073 przez aleksiaa88
Witam zjadłam 2 trzeci leży i patrzy na mnie, A tak w ogóle to od wczoraj jakoś przeszła mi ochota na słodkie teraz tylko warzywa i owoce mi się marzą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #554090 przez ewela86
Alex_87 aktywni.pl/aktualnosci/pilates-cwiczenia-dla-kobiet-w-ciazy/ coś takiego znalazłam, ja już się zbieram do ćwiczeń od miesiąca ale cóż zrobić jak ni zapału ni chęci nie ma :(

a co do pączków to ja też 3 i chyba na tym zakończę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #554109 przez Alex_87
Dzięki Ewela!! Te ćwiczenia wyglądają naprawdę super. Od jutra zaczynam powoli wprowadzać te ćwiczenia w życie, bo jeśli mam cierpieć przez te bóle do końca ciąży to ja dziękuje. W końcu brzuch będzie coraz większy i będzie tylko gorzej. Zobaczymy co z tego wyniknie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #554126 przez Sevilla
Pauluska i Lalka przepraszam, że nie wysłałam, ale zanim doczekałam się aż mój wróci z pracy to zasnęłam, jak dziecko :) Dziś postaram się wysłać :)

Ja cały dzień poza domem, więc miałam co nadrobić. Obecnie jestem po wizycie u gina. Przytyłam 4kg i ważę 68,7 masakra, ale nawet na mnie nie krzyczał ... szyjka i macica w porządku :) Maluszek również, słuchaliśmy bicia serca, lecz żadnych pomiarów nie robił. Powiedział, że dopiero na następnej wizycie :( i zdjęć też nie dostałam :( Najbardziej zdenerwował się tym faktem MÓJ, bo nie mógł być na wizycie i nie widział naszego maluszka.
Poza tym dostałam zgodę na zajęcia w szkole rodzenia, a na zwolnienie pójdę dopiero w marcu, tak sobie z nim uzgodniłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #554150 przez JoannaL
Witajcie dziewczynki. Zaszalałyście dziś z postami, dopiero teraz udało mi się je nadrobić :)
Ja zjadłam dziś tylko jednego pączka i to na spółkę z Marcysiem :)
Szykuje się nam spory wydatek, otóż na początku tygodnia samochód odmówił nam posłuszeństwa. Okazało się że to dosyć poważna sprawa i nie warto go naprawiać. Planujemy kupić nowy, a nasz staruszek niestety skończy swój żywot na złomowisku.
Pępek mam coraz płytszy, ale nadal wklęsły :)
Wizytę mam dopiero pod koniec miesiąca, więc jeszcze trochę muszę poczekać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #554157 przez Alex_87
a mam takie pytanko, co ile macie wizyty u ginekologa? Ja chodzę na NFZ i jak narazie mam ustalone wizyty do 18 kwietnia co 4 tygodnie, ciekawa jestem czy bliżej porodu te wizyty będą częstsze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #554165 przez ewela86
ja też chodzę na NFZ i też co 4 tygodnie, ale znam tylko termin kolejnej wizyty, teraz akurat 11 lutego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #554204 przez Zelinka
Ja chodzę na NFZ i mam co 3 tygodnie. Dużo w ciąży przytyłyście?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #554224 przez pauluska
10,5 kg czuję się już jak baryłka :D zakupiłam dzisiaj strój kąpielowy i wybieram się któregoś dnia na basen słyszałam że super ulga dla kręgosłupa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #554225 przez Zelinka
mi się zaczął 7 miesiąc i 6 kg tylko przybrałam, czy to źle?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #554231 przez Zelinka
A zaczęłyście już kompletować wyprawkę? Jak tak to w jakim miesiącu i co kupiłyście? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #554300 przez Urszula
Dannaj trzymam kciuki by guzki okazały się niegroźne....wiem, że to niełatwe ale spróbuj się nie stresować nimi za bardzo


Co do, paczusiow zjadłam 2 i pół... :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #554301 przez lania
Zelinka napisał:

mi się zaczął 7 miesiąc i 6 kg tylko przybrałam, czy to źle?

ja jestem tak jak ty w siodmym miesiacu a przytylam 5,5. Lekarz mowi ze jest ok, jak dzidzia rosnie :-)

A wizyty od kad mi sie skrocila szyjka mam co dwa tygodnie, wczesniej co miesiac, tzn cztery tygodnie.

Ja nic jeszcze nie kupilam...

Czy pisalas, ze w poprzedniej ciazy urodzilas w 25 tygodniu.?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #554302 przez sisina
Dobry pomysł z tym basenem musze też skorzystać...Ja zaczełam 6 miesiac a przytyłam 4 kg coś ma wstret do jedzenia ale sie zmuszam jem warzywa i owoce czasem mam ochote na ser z pleśnią camembert z bagietka ziołowa ale sera z plesnia w ciazy nie można jesc prawda :unsure: :( czy troszeczke mogłabym.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl