BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 3 miesiąc temu #553382 przez ewela86
Kiniaczek POWODZENIA!!!!! Daj znać jak poszło:) ja na mojej obronie byłam kłębek nerwów. MASAKRA tak się denerwowałam, chociaż cały ten stres z perspektywy czasu wydaje się niepotrzebny. Ale cóż zrobić? Dobrze że Ty spokojna. Dzidzia będzie Cię wspierać i dodawać otuchy na miejscu a my tak telepatycznie :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553387 przez Kiniaczek
Może to dlatego że to już moja trzecia obrona i w dodatku studia podyplomowe :) Chyba też psychika już inna .bardziej się martwię żeby nie stresować maluszka i to w tym momencie najważniejsze :) ;-)

Dzięki za wszystkie trzymane kciuki:)
Wieczorem dam znać jak poszło !!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553393 przez Kiniaczek
A już niebawem Kochane ..... :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553417 przez Zelinka
Hej Mamusie :) Ja na pączka muszę czekać aż mi go mąż zakupi :) nie ruszam się z domu bo miałam ostatnio kontrole z ZUS i im nie otworzyłam bo się myłam i nic nie słyszałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553422 przez tweety
Zelinka napisał:

Hej Mamusie :) Ja na pączka muszę czekać aż mi go mąż zakupi :) nie ruszam się z domu bo miałam ostatnio kontrole z ZUS i im nie otworzyłam bo się myłam i nic nie słyszałam


a od kiedy jestes na zwolnieniu? I co sie dzieje jak im nie otworzysz?
Przeciez zawsze moze cie nie byc w domu, czy musisz byc w domu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553432 przez Kiniaczek
|Tweety to zależy od tego jakie L4 wystawi Ci lekarz, czy leżące czy chodzące... jak lezące to wtedy Zus ma pożywkę i kontrolują a jak chodzące to już im się mniej chce...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553433 przez Zelinka
no niestety od początku ciąży mam lezące L4. Pojechałam tam i wyjaśniłam pisemnie ,że nie słyszałam pukania i ,że z domu nie wychodzę bo mam zagrożoną ciąże i właściwie tyle. Powiedziała mi tam babeczka ,że to wystarczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553435 przez moniaaak
A ja dziś pospałam porządnie- co prawda o trzeciej w nocy obudziłam się i ani rusz spać dalej, ale kubek ciepłego mleka załatwił sprawę:).
Wczoraj maluszek szalał cały dzień;). Może dlatego, że byliśmy u teściów, tam pełno ludzi i był podekscytowany tak dużą ilością nowych głosów. Z reguły słyszy tylko mnie i męża.
Myślę o tej nieszczęsnej glukozie i coraz bardziej się boję wyników. Dodatkowo uświadomiłam sobie, że moja babcia całe życie na to chorowała, więc pewnie w jakiejś grupie ryzyka jestem. A jak czytam objawy cukrzycy ciążowej na necie, to uświadamiam sobie, że mam większość objawów:(, potrafię np biegać do toalety co 15 minut:(.Poczekam jeszcze kilka dni i pójdę zrobić badanie. Powiedzcie mi ile się czeka na wyniki?

Kiniaczek powodzenia na obronie.

Kontrole z ZUS? Poważnie się zdarzają na L4 z powodu ciąży? I co oni wtedy sprawdzają? Czy mam brzuch czy co? :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553440 przez lalka
Kiniaczek święta racja....i bateria cały czas naładowana w tym budziku :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: !!!!

a co studiujesz..tzn z czego bronisz???
ZELINKAnie wiem czy jest jakiś sposób na spokojne zaśnięcie i spokojne spanie....jak jest to ja i tak go nie znam :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: !!!!!!ja zdążyłam się już przyzwyczaić do tego,że jako ostatnia zasypiam(mąż chrapie jak tylko przyłoży głowę do poduszki),..budzę się co chwila i jako pierwsza wstaję :blush: :blush: :blush: :blush: ..nie wspomnę o nocnych bólach nóg!!!!więc jak dla mnie to już normalka....jeszcze 3 miesiące i chociaż nogi nie będą bolały!!!! ;) ;) ;) ;) ;)


Kiniaczek ja też mocno ściskam kciuki :kiss:

co do pączków..dam radę!!!jak nie widzę to ok!!!!mąż jest kochany..bo zjadł wczoraj jak był w pracy..a dzisiaj powiedział,że nie chce!!!

Urszula..dawaj z tymi naleśnikami...a co!!!jak jest okazja i święto to trzeba zjeść :laugh: :laugh: :laugh: !!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553443 przez tweety
ja chce isc juz na L4 ze wzgledu na zmeczenie. 8 godzin w biurze mnie wykancza, przy czym dojazdy to dodatkowe 2 godziny dziennie. boli mnie kregoslup szczegolnie a od klimy wieczorami glowa. i dlatego pytam o ten zus.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553447 przez moniaaak
Kiniaczek napisał:

|Tweety to zależy od tego jakie L4 wystawi Ci lekarz, czy leżące czy chodzące... jak lezące to wtedy Zus ma pożywkę i kontrolują a jak chodzące to już im się mniej chce...


To już wszystko rozumiem, do tej pory miałam chyba leżące, bo miałam trochę komplikacji w grudniu, ale teraz chyba zmienił mi na chodzące :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553450 przez lalka
Zelinka ja też mam leżące...ale dlatego,że mój gin inaczej nie wystawia!!!!i naprawdę to im wystarczyło?????u mnie nie byli jeszcze(w pierwszej ciazy miałam tak samo i nie przyszły),ale staram się nie wychodzić z domu do 15 ej!!!potem miłe panie kończą pracę...więc chyba nic mi nie grozi po 15ej???????
wiem tylko od położnej,że wytłumaczeniem jest wizyta u lekarza,badania i rehabilitacja!!!!a tak sie zastanawiałam co zrobię jak przyjdą a ja będę spała i nie usłyszę ich!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553453 przez Zelinka
No jak widać zdarzają się :) Chcą sprawdzić czy faktycznie jesteś w ciąży, czy sobie gdzieś nie wyjechałaś no i czy nie pracujesz gdzieś dodatkowo, bo jak masz L4 to przecież nie można. Jak dla mnie to te kontrole to głupota i niepotrzebny dodatkowy stres. Nawet spokojnie do toalety nie można iść bo nie wiesz kiedy Cię nawiedzą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553455 przez Kiniaczek
Pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553456 przez tweety
ja zamierzam do maja jakies 3 tygodnie spedzic w domu w Piotrkowie wiec sila rzeczy nie bedzie mnie w Warszawie. interesujace jak z tego sie tlumaczyc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl