BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 4 miesiąc temu #553548 przez tweety
ewela - tez mas stresa prosic o zwolnienie? Wszyscy mi mowia ze mi sie nalezy, ze powinnam juz sobie odpoczac bo potem nie bedzie kiedy itd, ale jak ja mysle zeby isc do lekarza i poprosic o L4 to sie stresuje jak przed obrona. :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #553553 przez sisina
Gusia u mnie pociemniał własnie ufff nie jestem sama;) a już sie przestraszyłam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #553566 przez ewela86
tweety miałam Cię pytać o to samo :laugh: na początku juz od pierwszej wizyty gin mnie sie pytał czy chcę zwolnienie , a jak odp że jeszcze nie to wydawało mi się że jest zaskoczony lub lekko zdziwiony - i tak za każdym razem. Poza tym wszyscy wokoło, jak już kiedyś pisałam, wysyłali mnie na zwolnienie i czułam się jakbym robiła coś złego pracując jeszcze. Ale od jakiegoś czasu ani ginekolog nie pyta już o zwolnienie, i ludzie jakoś się nie interesują. Zapomnieli czy co? Teraz to ja zaczynam myśleć czy nie za wcześnie? :dry:
Więc odp na twoje pytanie brzmi: TAK!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #553616 przez tweety
mnie ginekolog jeszcze ani razu nie spytal o zwolnienie. sytuacji kiedy bylam bardzo przeziebiona na wizycie nie licze bo sie tylko spytala czy jestem na zwolneniu od lekarza internisty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #553634 przez Zelinka
a jakie wykonujesz rodzaj pracy ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #553645 przez ewela86
pracownik biurowy w firmie prywatnej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #553655 przez Zelinka
ja pracowałam w CCC jako pracownik fizyczny dlatego mnie lekarz od razu wysłał na L4,bo dźwigać nie mogę a tam to jest norma. Tym bardziej ,że w I ciąży urodziłam w 25 tyg i lekarz nie chciał ryzykować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #553658 przez ewela86
tweety "raz kozie śmierć" jak nie zapytamy to sie nie dowiemy. w końcu zdaje się że nam się należy? ja tylko boję się że on powie: czemu zwolnienie? źle się pani czuję? i bach! da mi leżące :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #553673 przez Zelinka
poproś go o chodzące może Ci da :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #553717 przez tweety
Zelinka napisał:

a jakie wykonujesz rodzaj pracy ?


ja tez w biurze, przy komputerze, jestem informatykiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #553729 przez moniaaak
ewela86 napisał:

tweety "raz kozie śmierć" jak nie zapytamy to sie nie dowiemy. w końcu zdaje się że nam się należy? ja tylko boję się że on powie: czemu zwolnienie? źle się pani czuję? i bach! da mi leżące :lol:


Powiedz mu, że masz stresującą pracę i bardzo się w niej denerwujesz. I na pewno nie będzie problemu.

Mnie na spanie pomaga kubek ciepłego mleka. Niestety nie zawsze, ale w większości przypadków skutkuje :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #553732 przez tweety
az mi teraz zal odchodzic na L4 i macierzynski. mialam z szefami rozmowe oceny rocznej i okazalo sie ze jednak widzieli moje poswiecenie, ze bedzie podwyzka i naprawde dobra premia. ja lubie swoja prace, zwlaszcza jak widze ze innym sie przydaje i to doceniaja. i teraz, mimo iz kocham mojego synka baaaaaardzo, to troche mi szkoda znikac na tak dlugo. no ale zycie trzeba przepriorytetyzowac. a po powrocie moze czeka mnie cos jeszcze lepszego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #553737 przez tweety
Zelinka - popracuj jeszcze nad suwaczkiem bo sie nie wyswietla poprawnie. jak stworzysz musisz skopiowac caly kod, wydaje mi sie ze to ten pierwszy na liscie, napewno ten zaczynajacy sie na znaczniku [url] i to wkleic w profil.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #553740 przez moniaaak
Daarikaa napisał:

Wczoraj też miałam pierwsze zajęcia tematyczne na szkole rodzenia i uczyliśmy się oddychać przeponą, i kiedy udać się do szpitala, żeby nie popełnić falstartu:] podobają mi się te zajęcia. Wszystkim zastanawiającym się i wahającym mamuśkom czy uczestniczyć w takowych zajęciach mówię stanowcze - TAK)


Od kilku tygodni chodzę do szkoły rodzenia i muszę Wam powiedzieć, że to super sprawa.
Oddychanie to raz- sama nigdy bym na to nie wpadła. Kobitki, które prowadzą są super. A każdy temat dla takiej zielonej osoby jak ja- skarbnica wiedzy.
Na pierwszych zajęciach pokazały nam jak oddychać i na każdych sprawdzają czy umiemy.Bo jak się okazało nie wszystkie potrafią od razu robić to prawidłowo.
Generalnie super sprawa.
Dziś też idę, temat: kąpiel i pielęgnacja noworodka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #553753 przez joasia10015
hej dziewczynki-a ja dzis w kiepskim humorku ;) Mąż mnie już wczoraj wkórzył i do dzis mnie trzyma :( Chciałam obejrzec ,,PORODÓWKĘ,,a jemu sie na amory zebrało...To mówie do niego żeby ze mna obejrzał(w koncu ten temat dotyczy nas obojga ) to odwrócił sie tyłkiem i zasnął...Ale mu pojechałam-wygarnęłam mu o jego braku zainteresowania ciążą i tym tematem,ale nawet słowem nie odpowiedział B) Ojjjj ja go urządze w PONIEDZIAŁEK ;) (mam wizyte u GINA) aż mu banki nosem wyjdą ;) :cheer: :ohmy: :silly: :S
Chyba musze zjesc pączka żeby sobie chwile osłodzic ;) WIdział że mam nerwa to zabrał synka na wycieczkę a ja leżę i pachnę ;) Dobrze że mam obiad na dzis ,a po obiadku goscie i robie pączusie :blush:
Hmmm oprócz tego jakos nocka mi minęła,nie mogę narzekac po tym co czytam o waszych nockach,wstaje raz i to tylko wtedy jak sie duzo wody napiję wieczorkiem :silly: Po za tym ok.tylko musze sobie fajna pozycje do spanie znalezc :blink: Dziewczyny w którym dniu ciąży wypada ,,STUDNÓWKA,,???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl