BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 3 miesiąc temu #557647 przez Kiniaczek
Ja mam kilka jeszcze z okresu dojrzewania... dlatego smaruje sie regularnie bo jak widać mam tendencję genetyczną :) Póki co nowych nabytków brak ale różnie być może :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557704 przez Daarikaa
co do rozstepów to ja mam mega na cyckach i takie małe zalążki na boczkach, wiec juz nie odpuszczam smarowania:)

ja narazie mam 5,5kg na plusie a to 26tydzien z hakiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557804 przez moniaaak
ja się na temat swojej wagi nie wypowiadam:(.
Dziś dodatkowo postanowiłam zrobić przegląd w szafie i postanowiłam przymierzyć spodnie sprzed ciąży... i to był błąd:(. Bo okazało się, niektórych nawet na tyłek nie mogę naciągnąć:(. I dobre samopoczucie szlag trafił:(.

Poza tym mnie też kość ogonowa boli niesamowicie, szczególnie przy siadaniu.

Dziewczyny ja na zwolnieniu jestem od 1 grudnia i do końca stycznia miałam leżące( nawet na to uwagi nie zwróciłam;), ale żadnej kontroli u mnie nie było. A nawet jak była to ja nic o niej nie wiem. Ale pewnie by mnie powiadomili:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557822 przez Alex_87
A ja mam rozstępy na tyłku, ale je już dawno miałam, chociaż pewnie troche ich doszło teraz, no i widze, że mam lekkie na boczkach. Zobaczymy jak to dalej będzie.

moniaaak też jakiś czas temu robiłam przegląd szafy, konkretnie bluzek i niektóre są dużo za małe w cyckach :ohmy: dziwne bo jakoś nie zauważyłam aż takiej różnicy.

a ja myślałam, że niewiadomo co mi się dzieje z tą kością ogonową, a tu widze, że wiele z Was ma takie dolegliwości ;) i na dodatek od chodzenia zakwasy od wewnętrznej strony ud ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557843 przez moniaaak
i mój obiecany brzuszek:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557844 przez moniaaak
i sie nie dodało zdjęcie :( .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557893 przez ewela86
moniaak może za duży rozmiar zdjęcia?

Alex_87 u mnie też coraz gorzej z chodzeniem a raczej ze wstawaniem. najgorzej się podnieźć w nocy do siusiania! i też mnie te uda i pachwiny napierdzielają... a tak niedawno jeszcze wspominałam że nie mam żadnych dolegliwości... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557952 przez Alex_87
Jakiś tydzień temu czułam się jakbym kilka godzin spędziła na siłowni, teraz już się przyzwyczaiłam. Ale co się dziwić postawa się zmienia, brzuch coraz większy. Teraz to nawet mi głupio, że tak marudziłam mamie i mężowi, a się okazało że to normalka w ciąży, a ja z tego zrobiłam wielkie coś :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557961 przez Sevilla
Ze mnie się śmieje, że chodzę jak robokop lub jakiś inny cybork :) Ja właśnie stwierdziłam, że chyba jak swędzi skóra na brzuchu to dobrze :) To znaczy, że jeszcze rośnie i się rozciąga. Na tyłku i udach mnie nie swędziała i wyszły czerwone krechy rozstępowe, a na brzuchu nie :) Chwała za to na dupsku i na górze ud jestem w stanie przeżyć, na brzuchu nie wiem czy bym dała radę.

Mnie dziś czeka poważna rozmowa z MOIM. Chyba musimy się poważnie zastanowić nad zalegalizowaniem naszego związku, gdyż dowiedziałam się, że w razie gdyby stało się ze mną coś "złego" to w świetle naszego prawa nie ma on żadnych praw do maluszka :( i chcąc mieć opiekę nad nim musiałby iść do sądu ...plus jeszcze parę innych rzeczy ... ma ktoś może podobną sytuację życiową, czy mamy tu same mężatki??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #558015 przez Alex_87
Sevilla mam znajomą, która nie ma rozwodu ze swoim byłym mężem, a urodziła jej się córeczka z obecnym partnerem. Jak będę miała okazję to się spytam jej jak to wygląda ze strony prawnej. Mi się wydawało, że skoro dziecko w akcie ma wpisanego ojca to oboje rodzice mają takie same prawa. Ale ona coś wspominała, że musi szybko wziąć rozwód z tamtym, żeby właśnie z obecnym wziąć ślub ze względu na dziecko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #558023 przez tysiiiak
Sevilla my tez bez slubu ale ja myslalam ze jak moj M. bedzie w akcie urodzenia dzieciatka to ma do niego prawo w razie gdyby cos ... :unsure:


i gdzie ta lalka :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #558059 przez joasia10015
Hej laseczki :) LALKA GDZIE TY JESTES????????Ostatnio też myślałam o MoNii -tak nas czesto wspierała a teraz jakos jej nie widac :( Mam nadzieje ze wszystko u was ok.dziewczynki :blink:
Dzis byłam u Gina -z synkiem jak najbardziej ok.z szyjką też :blink: Tydzien temu synus miał 550 g. teraz 648 g.więc 100 g.na tydzien i wszystko super :)
Jutro mam glukoze-tylko mam mały problem bo u nas laboratorium czynne tylko godzine :( (nie pytajcie dlaczego bo sama nie mam zielonego pojęcia :unsure: )I jak ja mam zrobic krew na czczo ,wypic glukozę i po 2 h.zrobic krew znowu??? to nierealne ...Laski a mogę zrobic jednego dnia na czczo a drugiego wypic w domu glukoze i dojechac po 2 godz.na badanie ??? Co myslicie??? I jeszcze -w jakiej ilosci rozpuscic ta ilosc glukozy?(75g.)
Aaaa laski dostałam od Gina tabletki dodatkowe -Sorbifer Durules-wychodzi na to że to żelazo :dry: Dał mi jakby ,,zapobiegawczo,,-troche dla mnie bez sensu że dał mi przed wynikami -a jak mam prawidłowe żelazo to po co mi te tabletki??? Ale co,ufam mu że wie co robi :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #558071 przez ewela86
joasia10015 ja też mam jutro glukozę 75 ale u mnie nic nie muszę przynosić. one same robią. ja tylko biorę ze sobą cytrynkę:) u mnie czynne od 7.00 do 11.00, więc chyba się wyrobię. skoro masz skierowanie na glukozę to powinna być ich sprawa żebyś zdążyła, tak mi się wydaje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #558077 przez Zelinka
Przed chwileczką z mężem czuliśmy i widzieliśmy nóżkę naszego maluszka jak mi wbijał w brzuch :) cudowne uczucie :) Ojj jak ja bym chciała już przytulić maleństwo :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #558093 przez ewela86
Super zelinka! moja mała jest dość delikatna, jeśli chodzi o kopania ale nie wątpie że się jeszcze rozbryka... ja też już się maja nie mogę doczekaą żeby ją przytulić :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl