BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 3 miesiąc temu #558675 przez Daarikaa
na walentynki z gotowych deserów polecam Panna cotta z dr etkera PYCHAAA :woohoo:

po 16 dzis jade po wyniki glukozy i mam pietra :dry: :unsure:

znalazlam na ogloszeniach monitor oddechu za 180zł (nowy kosztuje okolo 350zł)
i mam zamiar zakupic po tym jak kolezanki siostra znalazla w łóżeczku ranno martą córeczkę bo mała przestała w nocy oddychac. tak sie tego boje ze kupie ten monitor a potem moze uda sie go odsprzedac, bo badz co badz to troszkę kasy kosztuję :dry:

znalazlam tez na allegro fajna sprawe szkoda tylko ze tez nie za tania, ale czlowiek spokojny az do porodu, zwłaszcza jesli maluszek jest z tych leniwych i nie za bardzo baraszkuje w brzuszku, no i po porodzie fajna pamiatka takie nagranie :lol:

allegro.pl/detektor-tetna-plodu-angelsou...daz-i2986307938.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #558741 przez tweety
I od jutra L4. POwiem wam ze weszlam do domu i mam dziwne wrazenie ze nie wiem co ze soba zrobic. :(

Tymczasem widzialam w oczach Pani doktor niezadowolenie ze poprosiłam o zwolnienie. no ale ten bol plecow to raczej nie pozwoli mi dalej 8 godzin na siedzaco. wiec tak byc musi.

Dostalam na szczescie chodzace i ide na kontrole szyjki za tydzien. wtedy tez, jesli szyjka jest ok to dostane zezwolenie na szkole rodzenia. wiec formalnie zalatwione wszystko tak jak planowalam. Mam nadzieje ze przy okazji podejrzymy maluszka. dzisiaj sluchalismy tylko serduszka ale maly sie bardzo schowalam i dlugo musielismy sluchac. a ten dzwiek tez byl tak daleki ze chcialabym mojego synka zabaczyc zeby sie supokoic.

no i dziewczyny, musze uciekac od komputera bo plecy mi zaraz odpadna jesli to w ogole mozliwe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #558756 przez ewela86
tweety SUPER! Nie dość że masz zwolnienie to jeszcze chodzące :) , o które ja zmuszona jestem powalczyć przy następnej wizycie :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #558790 przez tweety
ewela86 napisał:

tweety SUPER! Nie dość że masz zwolnienie to jeszcze chodzące :) , o które ja zmuszona jestem powalczyć przy następnej wizycie :angry:


tez dostalas na caly miesiac?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #558798 przez Kiniaczek
Ja pierwsze dostałam na 2 tygodnie, kolejne już na miesiąc!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #558810 przez tweety
wszystko super ale co ja ze soba zrobie? chyba sobie zaraz zaczne sciagac chirurgow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #558879 przez joasia10015
ewela ale narobiłas mi smaczka na ten deserek z jabłkami ;-P Dodatkowy plus to ten ze przy naszych problemach z hemoroidami to jabłka jak najbardziej zalecane ;-) Ja miałam już walentynki beż męża nie raz,dlatego teraz chce korzystac póki jestem ,,na chodzie,,i chce mi sie cos zorganizowac-bo za rok to pewnie będe sama z synami a jak uda sie mężowi byc w domku to pewnie ja z jednym synem ,on zajmie sie drugim i to bedzie nasz romantyczny wieczór ;-P Swoją droga jestem naprawde baaardzo ciekawa jak to bedzie w walentynki za rok...Kazda z nas bedzie miała kilkumiesieczne dzieciątko ;-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #558906 przez moniaaak
My pizze zamówiliśmy wczoraj- pychotka :lol:
Dziewczyny co do oleju z wiesiołka to moja kuzynka dostała pewne wskazówki od swojej położnej: od 36 tc łykała tenże olej doustnie 3 * dziennie, od 38 tc 2* dopochwowo i raz doustnie. Dodatkowo kazała jej smarować krocze kolagenem, o takim www.kolagen-inventia.pl/p2,kolagen-naturalny-platinum-50ml.html .
To drugie dość drogie, ale efekt tego był taki, że przy pierwszym dziecku poród trwał niewiele ponad godznę i nie było żadnego nacinania.
Pytałam ostatnio mojej położnej. Nic o tym nie słyszała, ale obiecała zadzwonić do fundacji " Rodzić po ludzku" i dopytać. Jak się dowiem coś więcej to napiszę jeszcze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #558918 przez joasia10015
Dziewczynki znalazłam pomysł na pyszny deser -mmmmmmmmmmmmmmmm pycha-ale bym wciągnęła...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #558972 przez aleksiaa88
Zaraz mnie cholera weźmie cały czas mnie boli pod żebrami tylko dziś doszłam, że to z tyłu i nie wiem o co chodzi? Tak myślę czy to dzidzia ale myślę, że jednak nie codziennie mnie pobolewa a dziś to większość dnia czuję. Najgorzej jest jak jestem bez ruchu dłuższą chwilę jak się ruszam to przechodzi. Może by do lekarza pójść tylko jakiego hmmm? Jak nie mam pojęcia od czego to może być. :huh:
Na początku myślałam, że może to od spania ale by mnie bolało z rana a nie tak nie wiadomo kiedy zaczyna.

Alex_87 jak Cię bolało? Napisz coś bo ja schizuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559035 przez Kiniaczek
Też jestem ciekawa jak będą wyglądały walentynki za rok z naszymi maluszkami:) Jedno wiem że moją 30-stkę spędzę z dzieckiem przy piersi;-) :):):):):):):):):):):):):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559039 przez Kiniaczek
moniaaak napisał:

My pizze zamówiliśmy wczoraj- pychotka :lol:
Dziewczyny co do oleju z wiesiołka to moja kuzynka dostała pewne wskazówki od swojej położnej: od 36 tc łykała tenże olej doustnie 3 * dziennie, od 38 tc 2* dopochwowo i raz doustnie. Dodatkowo kazała jej smarować krocze kolagenem, o takim www.kolagen-inventia.pl/p2,kolagen-naturalny-platinum-50ml.html .
To drugie dość drogie, ale efekt tego był taki, że przy pierwszym dziecku poród trwał niewiele ponad godznę i nie było żadnego nacinania.
Pytałam ostatnio mojej położnej. Nic o tym nie słyszała, ale obiecała zadzwonić do fundacji " Rodzić po ludzku" i dopytać. Jak się dowiem coś więcej to napiszę jeszcze :)


Moniaaak łykała w sensie że piła czy w postaci tabletek ????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559048 przez Kiniaczek
aleksiaa88 napisał:

Zaraz mnie cholera weźmie cały czas mnie boli pod żebrami tylko dziś doszłam, że to z tyłu i nie wiem o co chodzi? Tak myślę czy to dzidzia ale myślę, że jednak nie codziennie mnie pobolewa a dziś to większość dnia czuję. Najgorzej jest jak jestem bez ruchu dłuższą chwilę jak się ruszam to przechodzi. Może by do lekarza pójść tylko jakiego hmmm? Jak nie mam pojęcia od czego to może być. :huh:
Na początku myślałam, że może to od spania ale by mnie bolało z rana a nie tak nie wiadomo kiedy zaczyna.

Alex_87 jak Cię bolało? Napisz coś bo ja schizuje


Może maluszek Cię kopnął w żebro, to jest straszny ból i utrzym,uje się dośc długo! Jak się denerwujesz to idz do lekarza , do jakiego to nie wiem ,ale chyba jakikolwiek się nadawał będzie !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559052 przez moniaaak
Kiniaczek z tego co mówiła łykała w postaci tabletek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #559062 przez Alex_87
aleksiaa88 napisał:

Zaraz mnie cholera weźmie cały czas mnie boli pod żebrami tylko dziś doszłam, że to z tyłu i nie wiem o co chodzi? Tak myślę czy to dzidzia ale myślę, że jednak nie codziennie mnie pobolewa a dziś to większość dnia czuję. Najgorzej jest jak jestem bez ruchu dłuższą chwilę jak się ruszam to przechodzi. Może by do lekarza pójść tylko jakiego hmmm? Jak nie mam pojęcia od czego to może być. :huh:
Na początku myślałam, że może to od spania ale by mnie bolało z rana a nie tak nie wiadomo kiedy zaczyna.

Alex_87 jak Cię bolało? Napisz coś bo ja schizuje


Aleksiaa mnie to raczej bolały więzadła, po obu stronach w pachwinach, od kilku dni już nie mam tych bóli. A jeśli chodzi o kamienie to lekarz mi mówiła, że to boli pod żebrami po prawej stronie i ból się nasila bo zjedzeniu czegoś ciężkostrawnego i tłustego. Mi się wydaje, że ja kiedyś miałam taki ból po zamówionej pizzy, ale wtedy nie przyszło mi do głowy że to mogą być kamienie. Ale od tamtej pory jak narazie cisza i oby tak zostało :)

Jak coś to zgłoś się do lekarza, tylko słyszałam ze ginekolodzy zwalają różne bóle na dolegliwości ciążowe, a właśnie rodzinni biorą pod uwagę też inne objawy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl