BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 3 miesiąc temu #559139 przez Anabelle
Mnie ogólnie bolą żebra od mostka na prawo i lewo. Jeśli długo siedzę lub się zgarbię lub w nocy. Jutro będę o to pytała lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559161 przez Alex_87
Anabelle może ból żeber jest spowodowany rozpychaniem się dziecka i tym że dno macicy coraz wyżej. Ale wiadomo lekarza warto spytać ;)
Wogóle w ciąży to z tymi bólami nigdy niewiadomo czy to normalne, czy nie i czy ma bezpośredni związek z ciążą czy to coś innego. Zwłaszcza jak jest się w pierwszej ciąży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559183 przez tysiiiak
mniw pod zebrami tez boli jak chwilke posiedze ale z tego co pokazywalo usg to tam maluszek moze miec nozki i sie tak rozpychac ... ale czasem naprawde ciezko stwierdzic czy dany objaw to ciazowy czy zwizany z czym innym :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559186 przez demoniqe
Anabelle to normalne podobno. mnie żebra bolały wcześniej, szczególnie w nocy, teraz pachwinki.

czytałam, że niedługo mogą się zacząć skurcze przepowiadające i też wtedy tylko no spę radzą łykać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559207 przez aleksiaa88
Coś w tym jest bo mnie boli pod żebrami z prawej strony może to rzeczywiście od ciężkich dań muszę teraz zwracać uwagę co jem i kiedy boli. Od jutra kontrola

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559220 przez tysiiiak
Aha i mnie glukoza na czczo 85 a po 2h 109 ... Chyba tragedii nie ma ale nie jestem pewna czy to dobrze w 100% ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559221 przez Daarikaa
jestem juz po szkole rodzenia i ciekawie ordynator mówil o znieczuleniu zewnatrzoponowym, sama nie nastawiam się na nie ale kto wie może ból mnie tak przypili że sie zdecyduję, najwazniejsze ze wiem z czym to sie "je" ;)

odebrałam wyniki i stwierdzam ze moja intuicja kobieca zawodzi :P ale w sumie to dobrze, bo myslalam że bede ta "szczesciara" z cukrzyca ale jednak nie. na czczo 91, po obciazeniu 105 wiec jestem heeeepy :laugh:

co do bóli, to ja ostatnio myslalam ze skonam, bo nie moglam zlapac oddechu i myslalam ze to cos z plucami, a babcia podpowirdziala mi ze to mozze byc watroba uciskana przez maluszka i zmasakrowana przeze mnie w ten dzien frytkami. wypilam mietke i pomoglo wiec chyba to jednak bylo to. Naprawde ciezko jest zidentyfikowac te wewnetrzne bole :angry: czlowiek zawsze mysli ze to cos powaznego....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559222 przez Daarikaa
jestem juz po szkole rodzenia i ciekawie ordynator mówil o znieczuleniu zewnatrzoponowym, sama nie nastawiam się na nie ale kto wie może ból mnie tak przypili że sie zdecyduję, najwazniejsze ze wiem z czym to sie "je" ;)

odebrałam wyniki i stwierdzam ze moja intuicja kobieca zawodzi :P ale w sumie to dobrze, bo myslalam że bede ta "szczesciara" z cukrzyca ale jednak nie. na czczo 91, po obciazeniu 105 wiec jestem heeeepy :laugh:

co do bóli, to ja ostatnio myslalam ze skonam, bo nie moglam zlapac oddechu i myslalam ze to cos z plucami, a babcia podpowirdziala mi ze to mozze byc watroba uciskana przez maluszka i zmasakrowana przeze mnie w ten dzien frytkami. wypilam mietke i pomoglo wiec chyba to jednak bylo to. Naprawde ciezko jest zidentyfikowac te wewnetrzne bole :angry: czlowiek zawsze mysli ze to cos powaznego....

aaaaaa/..... i kupilam ten monitor po okazyjnej cenie, sprzwdzilam wszystko dziala i nawet ma gwarancje jeszcze do 10,06,2014r wiec jestem zadowolona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559224 przez Daarikaa
Tysiiiiak to sa bardzo dobre wyniki. na czczo powinno byc jakos do 105, a po 2g max 140 wiec jest GIT

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559233 przez Alex_87
Zazdroszcze Wam tych wyników glukozy, ja jutro przejdę się do położnej spytać, wizyta dopiero za tydzień, ale chyba powinna mi bez gadania pokazać wyniki, mam nadzieje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559234 przez tysiiiak
No to super :) dziękuję za odpowiedź :) wiedziałam ze pierwsZy pomiar jest dobry tylko niewiedzialam jaki ten drugi powinien być ale skoro tak to bardzo mnie to cieszy :)

Kurcze mam nadzieję ze z lalka to jakiś brak internetu bądź coś w tym guście :( szkoda ze żadna nie ma nr tel do niej ... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559297 przez Kiniaczek
Ja myślę że warto by było wymienić się na priv numerami telefonów ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559313 przez aleksiaa88
Hmmm myślałam, że tu wszyscy śpią i będę sama :ohmy:
Pobudka 4.10 na spacer do łazienki i od tamtej pory leże mały wariuje więc od 5 siedzę i buszuje po necie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559321 przez sisina
Witam z rana :laugh: ja właśnie do lekarza sie szykuje ale mam stresa :huh: no i sie dowiem co z wynikami glukozy o matko aż mi zimno z nerwów....dobrze że koleżanka bedzie ze mna będzie mi razniej.Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559339 przez KaRoLiNaaaaa
Dziekuje dziewczyny za wsparcie nawet nie wiecie jak to pomaga teraz wierze ze wszystko bedzie dobrze chociaz i tak kekarz ostrzega mnie ze moge urodzic wczesniej ale waga syna jest duza i mam sie niczym nie przejmowac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl