BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 2 miesiąc temu #588151 przez demoniqe
Ajj a mnie zab rozbolal. Jutro klania sie dentysta :-( dobranoc mamuski

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #588173 przez joasia10015
Hej kochane ;)
Jestem po wizycie ,wszystko jak najbardziej ok.Szyjka zwarta i zamknieta,synuś obrócił sie główką w dół i fika ;) Troszkę mnie zmartwiła waga synusia -1065 g.WIem że jestem jedna z ostatnich majówek i każdy tydzien sie liczy -ale wasze dzieci maja wyższą wagę :( No niby GIN pow.że wszystko ok.że w szystko w normie ale ja oczywiscie już o tym myślę B) :(
Jak czytam na jakis stronkach że srednia waga dziecka w 29 tyg.to 1250.,to kurcze prawie 200g.za mało :( Myslicie że panikuje? Ile miały wasze pociechy w 29 tyg.?
LALKA witaj spowrotem-najwazniejsze że jestes dobrej mysli,a i my wierzymy że bedzie wszystko super.Smutno tu było bez ciebie :(
Kurde ale pogoda-mam już dosc tej zimy .Dzis pół dnia odsnieżałam podwórko a nastepne pół bawiłam sie we wrzucanie węgla do garażu :ohmy: Tak ,tak własnie tak-kobieta w 7 msc.ciązy wrzucała węgiel :unsure: :ohmy: Sama sie zastanawiam jak człowiek może byc tak głupi-tylko że za bardzo nie miałam wyjscia...albo siedziec w domku bez ogrzewania ,albo wrzucic węgiel i palic w piecu :huh: Uroki wyjazdów męża :P Uwierzcie że mam już dosc... :S Na szczescie wszystko i ze mna i z Mikusiem ok. :blush:
Kurcze zasypiam na siedząco :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #588180 przez joasia10015
...lania... :blink:
Ile w ulu pszczół robotnic,
ile pociąg mija zwrotnic,
ile kwiatów liczy łąka,
ile kropek ma biedronka,
tyle szczęścia i słodyczy
w Dniu Urodzin Tobie życzy …Joasia z Mikołajkiem ;) (ufff zdarzyłam ;) )

lania ja też koncze 31 lat ...za miesiac :S JAk ten czas leci :unsure: ;) SLicznie wygladasz kochana-zgrabniutki brzusio ;)

Zelinka urodziła???? NA szczescie Gabrysia samodzielnie oddycha...to w sumie dobra wiadomosc :) Trzymajcie sie tam obie kochane -i czekamy na foty pierwszej majowej(marcowej)dziewczynki ;)

Hmmmm-Gusia i Urszula gdzie jestecie ?????Dawno sie nie odzywałyście :unsure: ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #588182 przez joasia10015
Wiem że wariuje z tą wagą ale dziewczyny w którym tyg.byłą Zelinka ...Bo jesli Gabrysia urodziłą sie z wagą 1700 to baardzo fajna waga-miałą temin na poczatek maja ??? Czy naprawde ja mam jakiegos małego szkraba w brzuszku? Hmmmm ,musze poszukac wagi Miłoszka w 29 tyg.
Kurde jaka ja głupia-skoro lekarz mi pow.że wszystko w narmie to po co ja schizuje????

Laski ale bym sie coli napiła :huh: Albo piwa-czuje sie jak na kacu :blink: :blush:
No to idę ...po wodę mineralną ;)
Aaaaa ,w miesiąc przytyłam 2 kg.i w sumie mam +6 kg.i 92 obwód brzuszka :) A jak u was z wagą?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #588190 przez Anabelle
joasia10015 napisał:

Hej kochane ;)
Jestem po wizycie ,wszystko jak najbardziej ok.Szyjka zwarta i zamknieta,synuś obrócił sie główką w dół i fika ;) Troszkę mnie zmartwiła waga synusia -1065 g.WIem że jestem jedna z ostatnich majówek i każdy tydzien sie liczy -ale wasze dzieci maja wyższą wagę :( No niby GIN pow.że wszystko ok.że w szystko w normie ale ja oczywiscie już o tym myślę B) :(
Jak czytam na jakis stronkach że srednia waga dziecka w 29 tyg.to 1250.,to kurcze prawie 200g.za mało :( Myslicie że panikuje? Ile miały wasze pociechy w 29 tyg.?


Kochana, ja Cię nie pocieszę, bo mój mały końcem 29tygodnia, początkiem 30 tc ważył prawie 1500 g. Ale lekarka od razu jak włączyła usg powiedziała "duuże dziecko" - pamiętaj, że każde dziecko rośnie indywidualnie i nie ma się co martwić. Gdyby nie te usg to nawet byśmy nie wiedziały ile maluszki ważą tylko byśmy z uśmiechem czekały na poród :)

Ale mnie zdołowałaś wagą ;D
Ja mam 115 cm w brzuchu, 14 kg do przodu... o matko :D
No ale czekolada i pizza pojawiają się dość regularnie więc... ;)

Zelinka podobno urodziła w 31/32 tygodniu mniej więcej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #588192 przez Alex_87
Joasia skoro lekarz powiedział, że ta waga jest ok, to chyba nie ma co się przejmować. Tak jak napisała Anabelle dziecko rośnie w swoim tempie, a i predyspozycje genetyczne i nasza budowa ciała też ma jakiś wpływ na to. Moja Zuzka w 26 tyg ważyła 1060g, ale lekarz też powiedział, że należy do tych większych dzieci, bo z USG wyszło, że te jej wymiary są na 28 tydzień.
A co do tego, że się martwisz to Cie rozumiem, bo ja też należę do tych martwiących się i jak dopadnie mnie jakaś dolegliwość to od razu wyobrażam sobie nie wiem co :(

Ja póki co mam +12kg i w obwodzie 103 cm ;)

Znowu nie mogę spać :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #588198 przez demoniqe
Joasia wszystko zalezy tez troszke od twojej wagi i plci dziecka. Malutko przytylas i jestrs drobniutka. Sluchaj lekarza kochana! Moj maly na poczatku 28 tyg wazyl 1,5 kg ale lekarz powiedzial ze albo dziecko jest duze bo wazyc powinno mirdzy 1 kg a 1200 albo termin sie przesunie na wczesniejszy chociaz przypuszcza to pierwsze
Takze nic sie nie martw! Zerknij na mamazone.pl kalendarz ciazy wideo. Tam wagi dla dzidziusiow podaja duzo nizsze niz gdzi e indziej.
Dzis ide sprawdzic tetno o 20 do innego lekarza a w czwartek wizyta w stolicy na echoserca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #588215 przez sisina
Dzien dobry :)
Lania Wszystkiego najlepszego dużo zdrówka i szczęśliwego rozwiązania :laugh: Lania ślicznie wyglądasz :laugh:
No to Zielinka jest pierwsza super też bym już chciała ale 3 mak kciuki zeby dobrze sie chowała o była silna :)
Ja już też sie nie moge wizyty doczekać nawet nie wiem ile mój mały waży :dry:
U mnie zima na całego masakra dosyć mam tych kurtek zimowych czuje sie jak słonica :S
Lalka nic sie nie martw wszystko bedzie dobrze 3mam kciuki cały czas za Was.
Aaaaa ja też zakupiłąm ta koszulke z biedy jeszcze była i jest extra :laugh:
Miłego dzionka ide na zakupki dziś z mężem jedziemy oglądać wózki chociaż i tak mamy wybrane ale ja musze dotknąć i sprawdzić jak mi sie bedzie jezdziło :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #588223 przez ewela86
hej kochane!
ja wczoraj miałam wizytę, ale bez usg więc sama jestem ciekawa wagi mojej gwiazdy! dopiero 28 marca się dowiem.

joasia10015 dzielna z ciebie kobitka! bez męża w ciąży, a na twojej głowie jeszcze cały dom łącznie z tym piecem i mały szkrab biegający po domu - podziwiam! Mój mąż też często wyjeżdża - teraz też go nie ma ale na ten czas przenoszę się do rodziców. trochę wkurzające to jeżdżenie w tą i z powrotem ale jakoś mi się nie chce samej w pustym mieszkaniu siedzieć...

ja mam ok. 9 kg na + w 31 tc co do obwodu to muszę zmierzyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #588228 przez lania
Joasia10015, Zelinka miała tak jak ja...a ja 1 marca na usg usłyszałam, że mały ma 1500-Zelinka urodziła tydzień później i Gabrysia miała 1700, tak? To możliwe że 200g tygodniowo maluszki przybierają??

Pamiętaj, że średnia to średnia, wyliczona z najmniejszej w normie i największej w normie :cheer: , Twoj ma poniżej średniej ale w normie :) :side: :)

jeszcze raz dzięki za życzenia :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ja nie wiem jak z wagą, ale przed szpitalem ważyłam 61,5, a po 61, więc pół kilo do tyłu w tydzień i w obwodzie straciłam 3 cm, teraz mam 96cm a wagą się pochwale za ttydzień po wizycie...może nadrobię (póki co 9 na plusie). Obwód jest mniejszy może dlatego, że wód mam teraz mniej- to dobrze bo miałam trochę za dużo...

Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #588242 przez Sevilla
Lania super foteczki :)

Ja mam 104cm i 13+

Co do wagi Maska, lekarz powiedział, że jest książkowy 1285g.I patrze na o tak, że będzie mniejszy przy porodzie, a tym samym liczę na to, że będzie mi go łatwiej urodzić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #588247 przez lania
Sevilla napisał:

Lania super foteczki :)

Ja mam 104cm i 13+

Co do wagi Maska, lekarz powiedział, że jest książkowy 1285g.I patrze na o tak, że będzie mniejszy przy porodzie, a tym samym liczę na to, że będzie mi go łatwiej urodzić.

też myślę, że to super argument za mniejszą wagą urodzeniową :blink: byle w terminie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #588325 przez moniaaak
Joasia jesteśmy chyba na podobnym etapie z terminem( ja mam na 31 maja). Dwa tygodnie temu Kacperek ważył 900 g- lekarz mi powiedział, że jest w normie( wtedy był 27 tydzień). Równo za tydzień mam kolejną wizytę i wtedy zobaczymy.
Pamiętaj, że mniejsze dziecko będzie łatwiej Ci urodzić. Poza tym- wagi z USG nie koniecznie muszą być właściwe.
No i trzecie kwestia- przytyłaś tylko 6 kg, więc i dziecko nie może być wielkie.
Gdyby coś było nie tak-lekarz by CI powiedział- nie schizuj:).

Miłego dnia dziewczyny:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #588328 przez Kiniaczek
Hej dziewczynki :)

U mnie wymiary i waga mają się tak = 107 w obwodzie i 12,5 kg na plusie :D B) :woohoo: :silly:

Hugo 3 tygodnie temu ważył 1272 g także też w normie ksiązkowej ale Ty się Joasia nic nie martw, uwierz mi że lepiej wypchać mnejszego maluszka tym bardziej że jesteś drobniutka :)

Ja to jestem z tych grubokostnych :lol: :lol: ale mam nadzieje że mój syn bedzie miał maks 3700 :D bo inaczej może być cięzko z wypchaniem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #588332 przez aleksandraludw
Moja Julka w 28 tc ważyła 1053 a teraz w 32tc 2034 więc nie martw się o wagę swojego synka bo na pewno będzie równie Szybko przybierał dodam że lekarka była przerażona tym kilogramowym przyrostem wagi małej:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl