BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 2 miesiąc temu #570806 przez Ikunia1910
Zauważyłam, że mamy mamusie z różnych stron fajnie będziemy mogły porównać sobie opiekę medyczną i wogóle jak już będzie PO. :woohoo:

Agusia ciesze się, że juz lepiej. Odpoczywaj sobie kochana ile wlezie :kiss:

aleksiaa, Hania życzę smacznego pałaszowania.

Ja cały dzionek mam napięty brzuchol, chyba rzeczywiście przesadziłam z tym sprzątaniem wczoraj :dry: i muszę wymyślić zaraz coś na kolację.




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #570813 przez Hania84
Właśnie...ogólnie moskitiera na łóżeczko to fajna sprawa...ale tutaj u mnie w DE nie widziałam czegoś takiego. Nie wiem czy w PL można to dostać?

Ikunia, dzięki :) ... już zjadłam...mniam, pycha były ;)
Uważaj na siebie i nie rób tyle...pamiętaj że jesteś w ciąży...odpoczywaj więcej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #570825 przez Ikunia1910
co do moskitierki to można ją dokupić osobno, ale jeśli będziecie kupować te baldachimy to tam są takie zasłonki może da ię tym jakoś zakryć przed komarami, czy to tylko po to żeby się kurzyło...?

Haniu, z tym odpoczywaniem to jest tak że ja chyba nie potrafię. Nudzi mi się to siedzenie w domu, jak położę się na 1-2h w weekend to już się trzęsę żeby się za coś zabrać... i tak stoję przy garach i wymyślam :P

znalazłam ciekawą stronę : www.mojniemowlak.pl , polecam do przejrzenia listy, wyprawki do szpitala wiele pomocnych rzeczy:)




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #570835 przez rysa
Mój R. wybrał się z kolegami oglądać walke Gołoty,więc my z Filipem zajadamy się lodami i oglądamy tv.

Fajnie,że jest nas coraz więcej:-)

Muszę się pochwalić, że w tydzień brzuchol urósł mi aż 5cm:-)Jutro wrzuce zdięcie. Wy też pochwalcie się swoimi:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #570856 przez Marta1985
Co do wyprawki o przesyłam to co przygotowałam, i tak:

- co trzeba zabrać do szpitala skopiowałam ze strony mojego szpitala i uzupełniłam tylko część rzeczy które potrzebne są Nam - to z netu, forów, od Was, od Majówek, koleżanek itp.

- co do rzeczy które powinny czekać na maluszka w domu to też wzięłam z netu, forów, od Was, od Majówek, koleżanek itp.tylko pogrupowałam to tak jak mi się wydawało, że będzie najlepiej :) dużo rzeczy wydaje mi się zbędnych lub możliwych do kupienia już na spokojnie po porodzie ale to już każda z Nas wie co najlepsze jest dla naszego maluszka :)

GDYBYM COŚ JESZCZE OMINĘŁA TO DAJCIE ZNAĆ :)

Załącznik Wyprawka.doc nie został znaleziony



Jest to w wersji edytowalnej także możecie dostosować to sobie do swoich potrzeb :blink:, mam jedynie nadzieje, że będzie to widoczne :dry:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #570911 przez natali
Marta ja tego nie moge otworzyc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571012 przez violcia00
Trzeba najpierw pobrac,pozniej sie otworzy...mi szybciutko poszło:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571015 przez violcia00
Dzieki Marta.bardzo przydatna lista na wyprawke,ja mam jeszczew nie wiele więc powoli bede kupowac rzeczy potrzebne dla maleństwa:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571038 przez kakaszka
Boże jak mnie czasami wkurza mój komputer. Napisałam długą wiadomość, ale oczywiście jak chciałam dodać do jakiegoś słowa literkę ł, to mi przeżuca na jakieś inne strony i cała wiadomość zanika. Muszę zacząć od początku :(

Witam Panie niedzielnie :)
Listę z wyprawką też już mam, ale napisaną odręcznie, więc wam nie wyślę :P Ale na pewno będzie jeszcze do poprawy. napisałam ją sugerując się internetem, ale, jak mi mówią doświadczone mamuśki, nie wszystkie rzeczy się przydają, więc będę zbierać opinie, a później pewnie i tak kupię to, co będę uważała za potrzebne :)
Na szczęście znajoma poleciła mi hurtownie, wszystko dla dzieci kolo mojego miasta. ona tam robiła zakupy na całą wyprawkę na raz i wyniosło ją to nie cale 2 tys zl (wszystko oprócz wózka). więc zaczynam zbierać kaskę.
miłego dzionka życzę, może ktoś będzie miał szczęście i ujrzy słoneczko, bo u mnie szaro jak zawsze. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #571092 przez Marta1985
No ta lista jest mega długa i wydaje mi się, ze wszystko w niej jest - a wręcz jest tego aż na zapas i parę rzeczy zbędnych - ja już wiem, ze i tak wszystkiego nie będę kupować a przynajmniej nie od razu :)

Natali spróbuj otworzyć to jeszcze raz - powinno się to otwierać za pomocą MS Office , a jak nie to prześle jeszcze raz :)

Violcia - ja tez nie wiele mam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571119 przez violcia00
Jak dziewczyny u was samopoczucie dzisiaj??Bo ja od rana taka przyćmiona chodze ;).Teraz zaczęła mnie głowa bolec,az moimi nogami nie wiem co mam juz robic-dobrze ze w nocy nie bolaly to mogłam pospac dluzej.Wy nie macie takich problemow?Moze znacie jakis sposob na bol nog w czasie ciazy??Chyba bede musiala w jakas masc zainwestowac jak dalej tak bedzie :cheer:
Miłej niedzielki dla Was :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #571124 przez rysa
Ja nie mam problemów z nogami, za to cierpie na nagłe napływy gorąca.Ale najbardziej dokuczaja mi duszności, bardzo męcze się z oddychaniem głównie w nocy przez co nie moge spać:-/


violcia poczytaj na internecie, napewno znajdzież jakieś rady od doświadczonych mam.Leż z nogami do góry

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571151 przez aleksiaa88
Tu też muszę się pochwalić :blink: My już po rosole. Ubrałam dziś mój płaszczyk i dolny guzik był już wolny w kościele musiałam odpiąć następny mały walił mnie w okolicy pępka, dobrze, że kazanie było krótkie jak wstałam to się uspokoił . W końcu obwód 90 cm nastał ten dzień gdzie mierząc zrobiłam wielkie oczy zawsze było 87 a tu bach powiększyłam się. Na wadze prawie 52 będzie chyba się ruszyło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571155 przez Ikunia1910
Cześć dziewczynki

Na obiadek dzisiaj mam zapiekane ziemniaczki z czosnkiem, karkóweczkę i surówkę z pekińskiej...
na deserek juz mam zagniecioną kruszonkę w lodówce... a pod kruszonką będą sobie wypoczywać przepyszne truskaweczki to wszystko razem zapieczone i podane z bitą śmietaną własnej roboty i goszką czekoladą :)

heh ciekawe ile mi przybyło:) Dowiem się w czwartek u lekarza bo ja nie mam wagi:P
Rysa ile Ci przybyło jak ważyli Cię ostatnio na wizycie? Bo maleńki miał coś koło 700g, z tego co pamiętam.

Violcia a możesz dosłowniej opisać jakiego rodzaju sa to bóle? i w którym miejscu dokładniej?




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571164 przez violcia00
Mniam...jakie pysznosci Ikunia dzisiaj przygotowałas,zwłaszcza ta kruszonka.Zycze smacznego:)
A co do bolu nog to jest normalny bol,jakbym cały dzien na nogach stala,albo duzo chodzila,na poczatku bolały mnie w kolanach,teraz tylko łydki,nie mam opuchnietych czy cos w tym rodzaju ale jest to uciazliwy bol,na szczescie teraz troche przeszlo.
Właśnie tez ciekawa jestem ile przytyłyscie juz dziewczyny??ja jak na razie 5kilo-nie wiem czy to duzo czy malo,ale na pewno jeszcze przybedzie troche.Pozdrawiam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl