BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 2 miesiąc temu #572145 przez rysa
Ikunia nie denerwuj się i nie krzycz :laugh: Po prostu jak partner jest niedojrzały to tak już jest.W moim przypadku wcale nie jest tak kolorowo bo też nie jest miło jak partner z którym jesteś 8 lat nie wierzy ze to jego dziecko i ma w planach zrobić testy DNA po porodzie :huh: A jak mi się coś nie podoba to moge się wyprowadzić do porodu(to jego słowa) :dry:
Najlepiej nie piszmy już o tym bo tylko się denerwujemy :(

a taka rozmowa z psychodietetykiem to by mi się przydała bo zawsze miałam problemy z jedzeniem, lub nie jedzeniem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572151 przez rysa
Trzeba się odprężyć i pośmiać :) Jak pierwszy raz usłyszałam tekst piosenki "jesteś zajenista"to myślałam że spadne ze stołka ze śmiechu :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572157 przez WisniaJ
rysa ale dupek, ale po porodzie pewnie będzie tak: kwejk.pl/obrazek/1682468/no-dna.html ;)

Ja to bym czasem wykopała Przemka gdzieś na piwo, bo czasami tylko siedzi i mnie wku*wia, wiecie jak te hormony ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #572159 przez Hania84
Ja ostatnio jestem na topie tego ;)




Hehehe Wiśnia...masz rację...po tym zdjęciu widać, ze już nie trzeba testów DNA :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572169 przez violcia00
Wisnia ja mialam problem ze zdobyciem zwolnienia,na poczatku ciazy dostala tylko na 2 tygodnie,a tak to musialam pracowac mimo iz zle sie czulam.Jeden lekarz odsylal mnie do innego i tak w kolko,myslalam juz ze bede musiala pracowac do 7,5 miesiaca-bowtedy zaczyna mi sie urlop macierzynski :laugh: Ale w koncu sie udalo-zmienilam ginekologa i mysle ze lepiej na tym wyszlam bo jest bardzo mily i wszystko dokladnie mi tlumaczy...na razie dal mi zwolnienie na miesiac i powiedzial ze na kolejnych wizytach bedzie mi przedluzal tak ze powinnam jutro znow dostac :P
AAA dzisiaj kupuje lozeczko i komode ,bede mogla sobie pokoik dla malego powoli urzadzac :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572171 przez Ikunia1910
Rysa uprawnien jeszcze nie posiadam ale gadać można zawsze:)

Hania mocna z Ciebie zawodniczka z tym rozweselaniem:)
Dobrze nie poddawaj się, ktos musi tu zachowac na forum porządek:)

No to uszy do góry, brzuchy do przodu i można potańcować:) sie muzycznie zrobiło...hehe




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572178 przez violcia00
Hee dzieki Hania za filmiki i piosenki...od razu mi sie poprawil humor :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572181 przez rysa
Wisnia świetny ten obrazek!!!Ale się uśmiałam :laugh: Mam nadzieje,że mały będzie tak podobny do taty,że jak go zobaczy to aż mu mina zrzednie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #572185 przez Hania84
Ikunia...no muszę muszę się tu zabrać za niektóre niewiasty :P :D Tyłek złoić, dupę przetrzepać i spokój będzie :lol:

violcia spoko, od tego tu jesteśmy by w razie "w" się pocieszać :)

Ejjj sutki mnie bolą...chyba mi mleko "rośnie" :lol:

Ciekawa jestem jak ja Wam dam znać o porodzie...bo u nas w szpitalu jest zakaz wnoszenia komórek !!! Mam nadzieję, że uda mi się to jakoś przemycić bo nie wyobrażam sobie bycia bez tel. w szpitalu ;)

Zobaczcie tego słodziaka :)



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #572197 przez rysa
Apropo "mleka w cyckach".Właśnie patrzyłam na biustonosze do karmienia na allegro, ale jak tu kupić bez przymierzania :angry: Wiecie gdzie można kupić oprócz H&M bo tylko tam widziałam ale są dość drogie

Świetne są te filmiki :laugh: A widziałyście tenhttp://www.youtube.com/watch?v=awM93WRZLn8

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572209 przez kakaszka
dziewczyny temat z innej beczki.
co można kopić mamie i tacie na urodziny? jedziemy za 3 tygodnie na Białoruś do moich rodziców. akurat się składa, że mama ma jubileusz (50 lat), a tata za dwa tygodnie po niej urodziny (53 lata) i zero pomysłu na prezenty. mojej starszej siostrze to rodzice powiedzieli co chcą, a mi jak młodszej sierotce nie chcą dawać zadania, żebym wydawała pieniądze tym bardziej teraz, a przecież nie przyjadę z niczym ( nie licząc wnusi w brzuchu :) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572219 przez Hania84
Hmmm kakaszka dla mamy może coś takiego.
allegro.pl/wisiorek-duze-serce-srebro-92...wer-i3051227049.html

Myślę, że to byłby fajny prezent i niedrogi. A dla taty nie mam pojęcia...sama dla swojego mam zawsze problem z wyborem czegoś fajnego. A co np. lubi twój tata? Może ma jakieś zainteresowania itp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572249 przez kakaszka
haniu jest wędkarzem, ale ma tego sprzętu tyle, że ja ( nie mająca o tym wszystkim pojęcia) wątpię, że kupię coś fajnego i pożytecznego.
a wisiorek bardzo śliczny, muszę się nad nim zastanowić. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572251 przez aleksiaa88
Witajże co do stanika to ja nie mam z tym problemu u mnie na hurtowni dziecięcej posiadają więc mam problem z głowy oczywiście, że nie są najpiękniejsze tylko wiadomo jakie ale zamierzam kupić taki z 2 tyg przed porodem dopiero żeby mi tam nie zdążyły jeszcze urosnąć za dużo, a poza tym kupie tylko jeden do szpitala w razie czego mąż kupi następny jakby coś. Tak w ogóle to nie zamierzam używać ich w domu bo są paskudne a z resztą w domu mogę nosić co mi się podoba wolę kupić taki normalny tylko większy a jak coś to ściągnę do karmienia a potem założę, nie będę inwestować w te do karmienia przecież.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #572261 przez Hania84
kakaszka wierz mi albo nie...ale pomyślałam, że może twój tata łowi ryby...nie no jestem w szoku jak mi to napisałaś :) ...a moje przeczucia często się sprawdzają...i tu proszę kolejny dowód.
No faktycznie wędkarstwo to trudny przedmiot, szczególnie dla laików. Sama bym nie wiedziała co jest potrzebne.
Może dla taty jakąś koszulkę polo ? Pewnie by się ucieszył. Liczy się gest i pamięć :)
A podejrzewam że dla nich i tak najwspanialszym prezentem jest WNUCZKA :)

Moi w tym roku mają 30-lecie ślubu...ale ja daję im kasę :) więc problem z wyborem prezentu mam z głowy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl