BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 4 tygodni temu #655937 przez Gochens
Tak to pampersiki 2 :)

Kurcze nie mam pojęcia ile ja tam miałam przed ciążą hm... gdzieś mam to zapisane aż z ciekawości muszę poszukać swojej karteczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #655939 przez WisniaJ
Moja z kolei cały czas z lewej strony wypina pupeczkę, i mój brzuch jest ciagle jakby przekopany po skosie... Ale widać to tylko z góry na szczęście :lol:

Ja już po rosołku i zakupkach :) Dokupiłam dwa spoczki uspokajajace Tommee bo były w promocji z Tesco za 11zł :) Co do tych nakładek na sutki też w Tesco - 19zł za Tomme Tippee, ale nie kupiłam, bo też są takie duże, jak te z Aventu co mam - chyba po prostu mam małe sutki :lol:

Beciara ja liczę na to, że u ans zacznie się na tyle spokojnie, ze dam radę jeszcze wziać prysznic i na spokojnie wejść na forum i wam dać znać :) Ale kto by tak nie chciał... A znając życie złapie mnie w najmniej odpowiednim momencie :P Co do tej cesarki to mnie by najbardziej przerażała ta rana, a moja kuzynka przez 2 miesiące się babrała... Naturalny to jednak no jak sama nazwa wskazuje tak jak natura chciała... Ale każdy poród ma swoje plusy i minusy moim zdaniem.

Co do wagi to ja mam 14kg, w brzucholu w najszerszym punkcie też 103cm, a przed ciążą w talii miałam 65, więc w najszerszym pewnie z 75cm.

Patrzę tą Biedronkę i nie widzę tych pieluch nigdzie więc może to plotka z tą ceną pampersów, bo Biedra wszystko zawsze musi mieć na stronie podane, każdy artykuł, który jest w promocji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #655944 przez Agusia83
Haniu,to ciśnienie musi być do dupy...moja mama tez sie z bolem obudzila.

Mnie przybylo koło 30cm....ale to chyba przez te rozwalone miesnie brzucha po pierwszej ciazy..mam nadzieję,ze teraz je poprawie.

Życzę wszystkim szybkiego porodu,ale z wlasnego doswiadczenia wiem,ze czas na prysznic i jakąś przekaske jest..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #655946 przez Gochens
Znalazłam!! W brzuchu miałam 83 cm :) Heh moje dupsko jest większe niż brzuch hehehe ja Cie sune... Zawsze należałam do "tyłkowych" babek ale teraz to już chyba przegięcie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #655948 przez WisniaJ
Gochens spoko... ja czasami mam wrażenie, że wyglądam jak Kim Kardashian ;D Też zawsze byłam ta tyłkowa :P Dlatego ostro ćwiczę jak Gabi wyjdzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #655949 przez Hania84
A od 23 maja w Lidlu będą bodziaki z długim rękawem i spodenki dla niemowląt :) Już do mamy dzwoniłam by upolowała dla wnusi coś fajnego. Wydaje mi się że za parę bodów zapłacić 15zł to nie dużo :) Powiedziałam by patrzyła już na rozmiar 68 i 74. Będą na później :)

Czytam, że w PL upalnie...idzie się usmażyć...a u nas chłodno i pochmurnie z przelotnym deszczem. Aż musiałam na chwile grzejnik rozkręcić :dry:

A gdzie Marta? Halo Marta co u Ciebie? Jak tam okna? Pewnie świetnie wyglądają. A roletki też zakładacie teraz czy później? A może zasłonki?

No i wciąż się zastanawiam co z Kasią. :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #655965 przez rysa
u mnie dokładnie tak samo jak u Gochens, przed ciążą mnw 85 cm a teraz +/- 104 cm, wzrost 175cm :)
Słyszałyście że ten nowy macierzyński ma jednak wejść w zycie od czerwca?! ale by było super,podaje linka z info na ten temat, a w poniedziałek chyba się do ZUSu przejdehttp://www.sage.com.pl/promocja/kadry-i-place/wi/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_term=macierzy%C5%84ski%20urlop%202013&utm_content=googlelink&utm_campaign=Maj-2013&gclid=CM7m7d2anbcCFUJa3godIDYA6A

i dla niedowiarków :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #655966 przez Gochens
Tak Kasia dziwnie długo milczy, może rzeczywiście w szpitalu... oby wszystko było dobrze!

Parka bodziaków za taką kaskę jest jak najbardziej ok ;) Także niech mamuśka poluje ;P

Wiśnia więc obie jesteśmy Kardaszianki hehehe Może nakręcimy jakieś REALITY ;]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #655986 przez Agusia83
Kasia pewnie w szpitalu,tam przynajmniej maja oko na nia i maluszka.

Czy ktoras chce sie jeszcze podzielić nr tel? Bo jak nie,to wysylam do 4 dziewczyn i tylko my bedziemy miec kontakt ze soba podczas porodu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #655995 przez Marta1985
Halo halo :) ja cały czas jestem ... czytam was ale albo nie mam czasu napisać albo już padam z nóg :(

Okna są - żaluzje i w sumie nawet firanki nie wiem kiedy będą :P

Wczoraj zamówiliśmy panele - będą w środę, dziś przyszły drzwi wejściowe, ogólnie jest już ładny balkon z tynkiem strukturalnym, w poniedziałek kuchnia, w ciągu tyg zamontują jeszcze sprzęt AGD bo nie maja chwilowo osoby z uprawnieniami, no i zostało pomalować sypialnie i wstawić mebelki :) no i można zwozić swoje rzeczy :)

I od 1 czerwca jesteśmy gotowi na przyjecie Bartusia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #655996 przez Hania84
No jesteś Marta :) Bo wiesz jak teraz któraś się już dłużej nie odzywa to podejrzane ;)

To fajnie, że tak gładko teraz wszystko Wam idzie :) Czyli wszystko będzie w porę i na czas :) super :) Pogratulować :) Tylko poproszę fotki z efektu końcowego ;) Lubie oglądać domki i mieszkanka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #656006 przez rysa
Agusia ja bym chciała ale nie wiem jak napisać wiadomość pywatną, głupol ze mnie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #656011 przez Beciara
Ja tez wlasnie nie wiedzialam jak to zrobic, ale pokombinowalam, znalazlam i wyslalam.

Pod zdjeciem profilowym sa rozne znaczki. Jak klikniesz w PM to wysylasz do danej osoby prywatna wiadomosc.

rysa napisał:

Agusia ja bym chciała ale nie wiem jak napisać wiadomość pywatną, głupol ze mnie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #656013 przez Marta1985
Jestem :-) dam znać jak coś się będzie dziać :-) jak Agusia prześle nr tel to jak ńie przeź forum to przeź tel :-)

Ale powiem wam ze czuje się jak słoń ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #656015 przez Agusia83
Rysa,musisz wejsc na profil,a później, na nowa wiadomosc. Am wpisujesz mój nick, treść wiadomości i wyslij.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl