BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #660319 przez Agusia83
Mniam mniam...salatke sledziowa tez bym zjadla :laugh:

Oj Haniu, bardziej to chyba ludziom taki zapach przeszkadzal niz zachecal do jedzenia :silly:

Wiem, ze to bunt 2 latka...ale mam nadzieje, ze szybko go przejdzie...

kupilam ostatnio witaminki dla synka...nawet udalo mi sie zahaczyc o jakas promocje i za 75 porcji zaplacilam 18zl

Natali, to trzymamy kciuki i dawaj znac, co tam u Was slychac...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660339 przez Beciara
Dzien dobry.

Ale zescie duzo pisaly. Wczoraj nie moglam was nawet doczytac, bo mojmaz lezal obok i chcial poczytywac, a tam bylo przeciez o jego bylej... :lol: :lol: :lol:

Agusia, moj Deni tez ostatnimi czasy zmienne nastroje ma. Juz chyba z pol roku to sie ciagnie. Ostatnio nauczyl sie odpowiadac NIE. I teraz normalnie patrzy nam w oczy i mowi NIE, albo jeszcze gorzej: NIE TO NIE! i podnosi do gory reke na znak STOP. Czasem cale dnie sa na nie. Koszulka nie, spodenki nie, sniadanko nie itd.
Srednio raz na tydzien polozy sie plackiem na ziemi (w domu czy na dworze) i lezy. Czeka az dostanie czego chce. Ale wowczas nie zwracamy na niego uwagi. Udajemy, ze nawet na niego nie patrzymy. To dziala najskuteczniej. Widzi, ze jego sposob nie dziala wiec sie poddaje :blink:



Wyczytalam, ze wszystkie co mialyscie badanie wyszly bardzo pozytywnie. To fajnie.


O jakich lodach z Lidla piszecie? Takie niby na amerykanski styl? Znalazam w siei taka fotke

www.flickr.com/photos/like_the_grand_canyon/6892399373/


U nas tez takie sa. To moje ulubione. Potrafie caly kubel zjesc wieczorem w lozku. Najlepsze sa o smaku ciasteczkowym.
W ogole tez codziennie jadam lody albo robie sobie milkszejki z malinami i lodami waniliowymi.

W Niemczech sa jeszcze podobne lody w Penny. Bajka normalnie. O smaku karmelu i cukierkow truflowych. I te cukierki tam sobie siedza takie duze w srodku i plynne toffi... :D

Milego dnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #660352 przez malutkamilka
Agniesia dziecko ma takie same odjazdy z humorkami jak my 0- zalezne od pogody ;) tak mi sie wydaje bo nie mam jeszcze swojego dziecka wiec trudno mi sie wypowiedziec ale wydaje mi sie ze tez reaguja na zmienna pogode, na niewyspanie.

Baciara - mi chodzi o lody na patyku, dawno nie kupowalam wiec nie pamietam ceny ani opakowania, chyba cos kolo 2 czy 3 zł i opakowanie czerwone? Wisnia dobrze mowie czy opakowania mi sie pomylily? Są oblane mleczna czekolada z kawalkami orzechow. Jak znajde zdjecie to podesle, ale firma to chyba Galatelli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660376 przez Hania84
To pewnie o te lody chodzi :)

www.google.de/imgres?client=firefox-a&hs...1t:429,r:9,s:0,i:111


jadłam je kiedyś... pyszne są...maja grubą czekoladę ... :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660381 przez malutkamilka
ooo te wlasnie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660384 przez Beciara
O te tez sa pyszne. Ale wole takie w kubelku, bo po wyjeciu z zamrazarki zostawiam je tak z pol godziny zeby postaly i wowczas tak fajnie miekna i robia sie na wpol plynne... mniam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660390 przez kakaszka
dzien dobry mamuski.

u mnie dzis na dworze tez szaro i buro i narazie nie mam ochoty nigdzie wychodzic, a w planach byly zakupy sandalkow dla mnie. zobaczymy czy sie rozruszam, czy bede jak flak dzisiaj.
napewno bedzie w koncu prasowanko ciuszkow, dzis musze sie w koncu za to zabrac.

pol nocy nie spalam, bo moj ksiaze z bajki mnie wkurwil i az mnie nosilo. nie ma to jak nieprzespana normalnie noc.

a wy dziewczyny znowu tymi lodami kusicie :P

milego dnia zycze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660396 przez Agusia83
Mnie tez smaka narobilyscie....oj, dzis podjedziemy do lidla po lody....az mi slinka cieknie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660407 przez rysa
Z tymi suwaczkami to ja też nie rozumiem bo niby z Wisnia mamy ten sam termin i ja mam 38tydz i 5 dni a Wisnia 39 i 1 dzień.Tylko zauważyłam że Wisnia ma suwaczek z Babyboom.

Ja też miałam nigdzie nie wychodzić ale chyba musze jednak wyskoczyć na zakupy no i lodów już zabrakło:)

W Tesco tez są pyszne lody na patyku, w grubej czekoladzie z orzechami ale nie znalazłam zdiecia, w takim zielonym opakowaniu,kosztuką ok.1,60 chyba.Polecam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660439 przez natali
No i po wizycie ppobrano mi wymazy i zrobiono badanie ginekologiczne szyjka dluga zamknieta, jedyne co mnie zaniepokoilo to podejrzenie ze dziecko jest glowka w gorze ale przebadala mnie jeszcze inna lekarka i zapewniala ze jednak nie ale co to za badanie bez usg po dotyku brzucha. Pozostaje czekac ktg ustalili mi w dniu przewidywanego porodu czyli 13 czerwca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #660441 przez Agusia83
Natali, moja dr badala mnie wewnetrznie i tym sposobem stwierdzila, ze synek sie obrocil...czula glowke na dole....

a teraz czkawke mam jakby na gorze...wiec chyba najbardziej przydaloby nam sie usg :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #660443 przez abrakadabra
Dzień dobry dziewczyny :)

Widze wszystkie macie z tymi lodami :)

Rysa ja też musze codziennie zjeśc jednego, najwiekszą chrapke mam na takie lody waniliowe na patyku z biedronki ewentualnie na rożki śmietankowe :laugh: W Lidlu były kiedyś takie w opakowaniach litrowych o smaku tofi mmmm pyszności :laugh: Ale mam za daleko tam, wiec po nie nie jeżdże :)

Ciśnienie mi sie unormowało,zobaczymy na jak długo :) Ale dłoń,a konkretnie cztery palce nadal mi dretwieją,powiem wiecej,staje sie to dośc bolesne.. mimo tego,że brałam magnez jak mi zalecono.. Mam nadzieje,że po porodzie mi to minie i obejdzie sie bez jakiś wiekszych konsultacji neurologicznych.
Jutro wizyta dezycująca u Pani Ginekolog, mam nadzieje,że obejdzie sie bez szpitala :)

Dziś zamierzam D. wziąc w obroty i za nauke zmiany pieluch sie z nim zabrac, no w końcu skoro po porodzie ma siedziec tu nadal, to wypadałoby żeby wiedział,co jest do czego :P Wczoraj mały miał niesamowitą czkawke, położyłam D. reke na brzuchu,ale sie śmiał,bo cały brzuch mi falował :lol:

Tak sobie myśle,że chyba czas zabrac sie za uprzątniecie mieszkania, bo nic tak nie poprawia humoru jak czyste,świeże pomieszczenia.
Obiad mi odpada,bo wczoraj tego gulaszu jak dla całej armii narobiłam.

Pogode mamy śliczną, wiec może później jakiś spacerek :)

Tymczasem miłego dnia dziewczynki :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660450 przez violcia00
Dzien dobry.

Ale dzisiaj pospalismy-nie dawno sniadanko zjedlismy :P ,rzadko to sie zdarza,no i trzeba wykorzystac yen ostatni czas ;)

tak piszecie o swoich malenstwach,rozwarciach itd,a ja nic nie wiem co tam u mnie sie w srodku dzieje,bo wizyta ostatnia byla miesiac temu,no ale jutro w koncu zobacze mojego synka i sie dowiem czy wszystko ok,juz sie doczekac nie moge :blush:

Narobiłyscie ochote na lody ze ja tez zaraz jade do Lidla i zamierzam kupic jakies dobre no i zakupy bo w lodówce pustki :silly:

U mnie tez dzis szaro-zreszta od kilku dni tak tutaj jest,czekam kiedy w koncu zrobi sie cieplo.


Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660456 przez Agusia83
a widzialyscie w gazetce lidla, ze beda teraz fajne bluzeczki i spodnie dla nas...tzn ja juz nie bede kupowac...kto wie, moze bluzke....i beda tez bodziaki z dl.i krotkim rekawem za 14,99 za 2 sztuki :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #660458 przez Hania84
Natali, doświadczona ginekolog potrafi powiedzieć po dotyku brzucha gdzie dziecko ma głowę. Moja ginka najpierw zbadała mnie ginekologicznie (stwierdziła, że jest głową w górze bo nic nie czuje), później podotykała brzuch i pokazała mi gdzie jest jej głowa...a na końcu żeby było 200% pewności włożyła mi USG dopochwowo i się potwierdziły dwie poprzednie wersje :) Także jeśli tak ci powiedziała że jest głową w dół to pewnie jest :) tyle tylko że pewnie jeszcze wysoko.

No ale teraz na szczęście już moja mała jest głową w dół i mam nadzieję, że już niespodzianki nie zrobi mamie :P

U nas w DE na 1 czerwca zapowiadają plus 30 stopni ciekawe czy sie sprawdzi :) a od dnia matki ma być słonecznie i plus 25. Ciekawe, ciekawe...poczekamy, zobaczymy ;)

:D Agusia juz jakiś czas temu pisałam, że moja mam będzie polowała na te bodziaki i spodenki dla niemowląt we czwartek...bo chciałam dla Lenki większy rozmiar z długim rękawem :) Cena fajna...więc mogą schodzić jak ciepłe bułeczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl