BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

10 lata 10 miesiąc temu #704053 przez violcia00
To milej zabawy na weselichu Martus i wszystkiegonajlepszego z okazji rocznicy :blink: ...a Bartus idzie z Wami na wesele czy zostaje z dziadkami??

My zaraz idziemy na spacerek bo troche chlodniej dzisiaj...i zaczelam robic troche cwiczen,ale ciezko jak na razie idzie :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #704076 przez abrakadabra
Dzień dobry :)

Wypracowaliśmy z Kubusiem mały system, moje maleństwo szybko się uczy budzi się o 6.00 podaje mu delikol wcina jedzonko, przebieramy pieluchy i ciuszki idzie spać, następne karmienie o 9.00, pieluszki, śpimy, później 12.00 delikol, karmienie, pieluszki, 15.00 karmienie, pieluszki, śpimy o 18.00 ostatnia dawka delikolu, karmienie (część butelki przed kąpielą, zwykle 18.30 a reszta po kąpieli) i właśnie od 18.00 mamy już karmienie na rządanie :) Działa, szybciutko się Kubuś nauczył, mówię Wam, moje życie stało się łatwiejsze :D

Pisałyście też o kupkach, mój maluszek robi żółciutką z białymi grudkami, czyli jak najbardziej taką jak powinien :) A o fontannach siusiakowych nawet nie wspominam ile razy mi się oberwało :D
Była u nas położna, wizyta przebiegła pomyślnie,czekamy na kolejną. ;)

A tu Kubuś właśnie po obiadku ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704083 przez Gochens
Ale Kubutek słodko sobie spiocha ;) Abra dobry system ale myślę, że u mnie już za późno na wprowadzanie jakiś zmian poza tym w sumie nie narzekam na mojego malucha w dzień wciaż śpi budzi się na cyca, wiadomo są dni kiedy jest bardziej marudny i za chiny ludowe chociaż oczy mu się kleja nie chce spać no ale w sumie to dziecko a nie lalka wiec towarzysze mu w tych "cięższych" chwilach.

Wiecie, że dziś zjezdzilam chyba 6 aptek i w żadnej nie dostałam tego Windi ani maści na sutki Aventu !!!! No kuzwa chyba będę musiała zamówić na allegro, szkoda bo dziś chciałam Alkowi zapodac w dupolka :lol:

Marta przed nami pierwsze rocznice ślubu- BAWEŁNIANE , superancko. Macie jakieś plany ?? My chcieliśmy jechać na termy do Uniejowa ale oczywiscie deszcz musi jutro padać więc nie wiem, ale mezus miał mieć jakis plan B , ciekawe co wymyśli ;) wieczor należy do mnie, kupiłam sexi koszuleczke, szampan się juz chlodzi więc będzie małe co nieco ;P
Także jutro będzie bal, synus jedzie do babci a wesele też mamy ale 3 sierpnia mam nadzieję do tego czasu wbić się w swoja kiecke 38 ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704090 przez abrakadabra
dzieci.epapa.pl/piosenki/2/

dziewczynki, na tej stronie są piękne kołysanki dla dzieciaczków w boskim wykonaniu :) POLECAM

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704098 przez aleksiaa88
W końcu zasnął po całym dniu zauważyłam, że jego pora spania to koło 16 zobaczymy za parę dni, a tak przez cały dzień jadł i kazał się nosić co go odłożyłam to krzyk spał może z 2 razy po 15 minut ale to tylko na rękach jak odłożyłam to krzyk, pogoda do dupy dziś już były 3 burze :angry:
Jakbym urodziła w zimnie to bym szału dostała siedzieć tylko w domu, na polu jesteśmy 3 razy jeśli jest ciepło i jakoś czas szybciej mija, w domu można oszaleć

Poza tym tak mi się chce słodkiego a nie mam skąd wziąć i trzeba się męczyć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704183 przez Gochens
Mamusie chlopczykow w co ubieracie swoje pociechy na chrzciny ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704197 przez abrakadabra
Gochens widzialam piekne biale garniturki,mysle ze wlasnie w to ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #704223 przez aleksiaa88
Gochens napisał:

Mamusie chlopczykow w co ubieracie swoje pociechy na chrzciny ??


oto jest pytanie


zamierzacie w rożku trzymać, na podusi czy wyłącznie na rękach?


garniturek jeśli będzie w przystępnej cenie

Mi zostało nie wiele czasu 3 tyg a nic nie wiem, dużo roboty przede mna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704240 przez abrakadabra
Na rękach ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #704244 przez rysa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704332 przez agat
Cześć dziewczyny :)
Jestem z kwietniówek. Widzę, że rozmawiacie o strojach na chrzest, ja właśnie w tej sprawie :) W niedzielę chrzciłam synka i planuję pozbyć się elementów jego stroju (koszula, muszka, buciki). Jeżeli któraś z Was byłaby zainteresowana to zapraszam :) Wystarczy dobrać jakieś spodnie, ewentualnie sweterek i strój gotowy.

allegro.pl/show_item.php?item=3394567785

A co do tego czy trzymać malucha podczas mszy na rękach czy na czymś to polecam na czymś :) Ja trzymałam na poduszce (tej z kompletu pościeli do łóżeczka), dokupiłam tylko ładną białą poszewkę. Dziecku było wygodnie, przespało niemal całą mszę, a i mnie się ręka nie spociła. Także ja polecam takie rozwiązanie (u nas ta poduszka w obiegu non stop, bo Adaś na niej usypia i je).

Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #704407 przez violcia00
No te garniturki sa ladne,a Te kolysanki Abra super,musze sie jakiejs nauczyc i spiewac synkowi :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #704437 przez aleksiaa88
Pora już wstać
dzieciaczki budzić mamusie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704475 przez Marta1985
Halo... Właśnie siedzę u fryzjera... Bloga chwila... :-) oby więcej takich :-) a wesele i rocznicę opiszemy wam jak będę miała dostęp do kompa bo prze teledom dZiwnie :-) buziaki dla maluszkow :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #704501 przez violcia00
dzien dobry.

A my po ciezkiej nocy-maly jak zawsze zasypia po karmieniu tak dzisiaj nie mogl zasnac,jak sie obudzil o 2 tak nie spal do 5,co sie polozylam i myslalam ze bedzie spal to zaczynal plakac i tak w kolko,teraz tez go nakarmilam ale znow cos marudzi,tak ze raczej dzisiaj tego nie odespie :(

Pocwiczylam troche wczoraj,ale doslownie chwile i dzisiaj mam takie zakwasy jakbym maraton przebiegla :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl