BezpiecznaCiaza112023

Zasady KONKURSU 3

14 lata 1 miesiąc temu #9464 przez sloneczko
ja powiem ze glosowalam na to zdjecie, ale wydawalo mi sie za "czysto" zrobione... przykra sprawa.

Czy osoby na ktore na to zdjecie glosowaly, maja mozliwosc oddania jeszcze raz glosu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9465 przez justa123
Jestem pełna podziwu dla administratora za wyłapanie oszustki.
Obserwuje konkurs od samego początku i ciekawi mnie jedno jak osoba która była wczoraj gdzieś na końcowych miejscach dziś ma 9222,3% dziewczyny zbierają głosy od samego początku a pani w ciągu paru godzin tyle głosów jak dla mnie to podejrzane :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9470 przez andziaa35
Pewnie nie tylko zalogowani forumowicze moga glosowac :) Wystarczy zachecic znajomych do glosowania, napweno tylko raz w ciagu dnia mozna oddac glos z jednego komputera :) ( sprawdzilam przed chwilka ;) )


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9471 przez justa123
Moim zdaniem konkurs powinien zakończyć się wczoraj tak jak było mówione od początku a teraz będzie takie ściganie się bo dana osoba zauważyła dopiero że wybrali jej zdjęcie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9472 przez Scholastyka21
przykro mi że aż tyle trudności przyniósł ten konkurs :(
na szczęście nie głosowałam na to zdjęcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9479 przez michalinasamis
a moze dzis zakonczyc ten konkurs z pominieciem tej osoby bo naprawde bedzie wyscig

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9480 przez justa123
wyścig albo nabijanie sobie głosów bo ja nie wierzę by w ciągu tak krótkiego czasu tyle głosów zdobyć :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #9481 przez andziaa35
ale te osoby co glosowaly wczesniej na to skopiowane zdjecie nie beda mieli szansy na zaglosowanie na inne zdjecie. Zreszta konkursy po to sa ;) tylko wytrwali wygrywaja
ps. zeby nie bylo ja nie biore udzialu w konkursie.

no nie moge moj faworyt spadl o jedno miejsce ;(


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9483 przez justa123
ja bym była za tym żeby to jednak administratorzy wybrali zdjęcia które wygrają a nie osoba która nabija głosy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9484 przez michalinasamis
ja uwazam ze sa fajne zdjecia na tych trzech miejscach i te osoby zasluzyly na to zeby dzis sie ten konkurs skonczyl. ale to tylko moje zdanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9486 przez Madzia89862
było powiedziane kiedy zakonczy sie ten konkurs to nie rozumiem po co te petycje by dzis juz go zakoczyc.niech trwa tak jak powinien jedna osoba zostala zdyskwalifikowana ale to nie znaczy by zakoczyc konkurs

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9490 przez andziaa35
Madzia pierwsza wrsja byla do srody a po zdyskwalifikowaniu zdjecia konkurs trwa do piatku :)


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #9491 przez andziaa35
Madzia pierwsza wrsja byla do srody a po zdyskwalifikowaniu zdjecia konkurs trwa do piatku :)
wybaczcie za podwojny post cos mi nie wyszlo :(


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9492 przez justa123
madzia89862 masz racje było powiedziane kiedy kończy się konkurs teoretycznie wczoraj bo nie zmienia się zasad trwania konkursu w czasie jego trwania tylko dlatego że ktoś oszukał.taką osobę się usuwa i koniec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #9495 przez michalinasamis
justa123 masz racje. ale w tej sytuacji to chyba jednak najlepszym rozwiazaniem bylo by wybranie trzech osob przez moderatorow nie wazne kiedy czy dzis czy w piatek i dobra. nie ma sensu sie klocic. ja juz sie na ten temat nie wypowiadam ale powiedzcie czyz te zdjecia maluszkow czy brzuszkow sa cudowne niektore bardzije niektore troszke mniej. a moj faworyt to normalnie taki slodziak choc nie jest w pierwszej trojce. a jak wasi ulubiency

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl