BezpiecznaCiaza112023

Zasady KONKURSU 3

14 lata 1 miesiąc temu #9602 przez michalinasamis
justa123 pierwszy raz tak wyszlo wiec nie mow ze te konkursy to lipa. ja uwazam ze przez pryzmat jednego incydentu nie mozna mowic o innych. ta sytuacja moze jest nauczka pewnie dla tej osoby i innych ktore kiedys beda chcialy tak postapic. ja uwazam ze dobrze ze tak szybko zostala wylapana sytuacja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9604 przez sloneczko
gratuluje serdecznie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9608 przez justa123
michalinasamis masz rację ale głosowanie trwało 31 godzin i regulamin zmieniono dwukrotnie śmieszne to pozatym Przykro tym co prosili o głosy inni głosowali a tu zonk :blush: zmiana regulaminu to nie fer względem innych

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #9614 przez kasiora
justa123 napisał:

Zupełnie inni faworyci niż w głosowaniu jedno zdjęcie wcale nie jest śmieszne :( no ale cóż każdy ma inny gust

Szkoda że wygrały osoby które nie udzielają się na forum tylko pip-ip widać na forum


masz racje kazdy ma inny gust :)
to byl konkurs na smieszne zdjecie a nie kto ile udziela sie na forum :) (na tym polegal pierwszy konkurs :lol: )


justa123 napisał:

zmiana regulaminu to nie fer względem innych


a fer jest to ze ludzie bioracy udzial w konkursie oszukiwali ? :dry:
forumowiczki same prosily o zmiane regulaminu konkursu... poczytaj wczesniejsze wpisy :)

pozdrawiam ;)

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #9619 przez justa123
Wiem że to nie był konkurs za udzielanie się tylko na najzabawniejsze zdjęcia ale takie osoby wygrały i teraz będą mieć forum gdzieś ale ok takie życie :unsure:

Nie ludzie tylko jedna osoba oszukiwała :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9620 przez Manga
Moje refleksje na temat konkursu...
- regulamin powinien być bardzo dokładny i nie powinien się zmieniać w trakcie trwania konkursu
- nieuczciwi uczestnicy powinni być eliminowani z rozgrywek
- nie można mieć pretensji, o to że wygrał ktoś kto się nie udzielał na forum, bo po pierwsze nie ma takiego wymogu w regulaminie, po drugie informacja o konkursie była wysyłana e-mailem do osób nie zarejestrowanych na tym portalu
- i ostania refleksja - dzięki temu konkursowi dowiedziałam się o zapytajpolozna.pl :) z czego bardzo się cieszę!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9621 przez kasiora
poczytaj wczesniejsze wpisy to bedziesz wiedziala ile bylo oszustw w tym konkursie :)

konkurs jest juz zakonczony i nie ma sensu dalej kontynlowac tematu :)


pozdrawiam i zycze milego wieczoru :woohoo:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9623 przez megaasienka
ale fochy strzelacie, jak male dzieci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9626 przez Katarzyna
Manga napisał:

Moje refleksje na temat konkursu...
- regulamin powinien być bardzo dokładny i nie powinien się zmieniać w trakcie trwania konkursu
- nieuczciwi uczestnicy powinni być eliminowani z rozgrywek
- nie można mieć pretensji, o to że wygrał ktoś kto się nie udzielał na forum, bo po pierwsze nie ma takiego wymogu w regulaminie, po drugie informacja o konkursie była wysyłana e-mailem do osób nie zarejestrowanych na tym portalu
- i ostania refleksja - dzięki temu konkursowi dowiedziałam się o zapytajpolozna.pl :) z czego bardzo się cieszę!


Dziękuję Manga za napisanie refleksji.

Jeśli chodzi o wyniki konkursu. Fakt wygrały osoby, które nie były w czołówce w głosowaniu. Dostawaliśmy maile, że można podbijać sobie głosy. Związku z tym, każde z nas wybrało swoim zdaniem najlepsze 3 zdjęcia.

Gdybyśmy wybrali osoby z głosowania pewnie też pojawiłyby się głosy, że to niesprawiedliwe.

Musimy dopracować regulamin konkursu i możliwość głosowania.

Jedna propozycja na przyszłość głosować będą mogły tylko osoby zarejestrowane lub będzie jawne głosowanie. A to znaczy, że każdy w poście będzie mógł oddać jeden głos.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9627 przez Scholastyka21
lepszy pomysł jest z tym jawnym głosowaniem,
a o błędach tego konkursy proponuję zapomnieć i nie nadąsać się,
pamiętajcie jednak że każda afera daje rozgłos, więc podejrzewam że po tym konkursie, choćby z ciekawości zjawi się trochę nowych forumowiczek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9634 przez Madzia89862
eee tam:)ja sie ciesze ze wygraly te zdjecia.mi sie nie poszczescilo kolejny raz ale beda nastepne konkursy w ktorych chetnie wezme udzial:)a na forum jest zbyt fajna atmosfera by je opuszczac:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #9671 przez andziaa35
Gratuluje wygranym :) te zdjecia tez mi sie podobaly


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #9678 przez Moniq
Gratuluję zwycięzcom!!!
nie ma co się dąsać, wyszło jak wyszło, następnym razem będzie lepiej :laugh: poza tym konkurs przyciągnął trochę nowych, fajnych osób, część z nich zostanie i to dla nas wszystkich zysk, a o tych co zachowali się nie fair szybko zapomnimy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu - 14 lata 4 tygodni temu #9708 przez DobraDusza
A ja czuje sie poszkodowana , regulamin konkursu był zmieniany dwa razy w trakcie jego trwania, to bardzo nie fair, rozumiem ze jedna uczestniczka oszukiwała , ja trzeba było usunąć ale to że teraz wyłoniono trzech zwycięzców : całkiem innych niz ci w czołówce to wgóle jakaś paranoja, czy gdzieś było napisane ze maja głosować osoby tylko zarejestrowane na forum ?? NIE a wręcz przeciwnie tu cyt :
na post słoneczko od Piotr
Piotr napisał:

sloneczko napisała w wątku do wklejania zdjęć

mam pytanie kto bedzie ocenial zdjecia?
uczesnicy forum?i do kiedy trwa konkurs, ile zdjec maksymalnie mozna wstawic?


Oceniać będą mogli wszyscy, a wgrać można 1 zdjęcie.


tak wiec głosowali na mnie znajomi zpoza forum

Poza tym wydaje mi sie że moderatorzy chyba troszke za bardzo biorą do siebie i wcdielają w zycie pomysły forumowiczek, owszem podoba mi sie ze nie są głusi na sugestie ale bez przesady, w sumie to forumy zadecydowały o losach konkursu a moderatorzy tylko posłusznie wykonywali zadania, niestety nie da sie zadowlic wszystkich i trzeba było zostac przy zasadach ustalonych na samym początku, podziekowac za sugestie,i zachować swój autorytet! może teraz by sie nie zrobił z tego taki pasztet :(
mnie osobiście ta cala historia odstraszła od tego forum :( a szkoda bo z dziewczynami fanie można pogadać.

Nie wiem w jaki sposób można podbijac głosy ?? ja zastosowałam sie do zasad konkursu i grałam uczciwie!!
tyle ode mnie, dziękuje!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #9710 przez DobraDusza
Moniq napisał:

Gratuluję zwycięzcom!!!
nie ma co się dąsać, wyszło jak wyszło, następnym razem będzie lepiej :laugh: poza tym konkurs przyciągnął trochę nowych, fajnych osób, część z nich zostanie i to dla nas wszystkich zysk, a o tych co zachowali się nie fair szybko zapomnimy :)


A kto sie według ciebie zachował nie fair???
tylo jedna uczestniczka została usunieta bo dodała skopiowane zdjęcie !!!
Czy zostało potwierdzone ze ktos podbijał głosy???
nie zostało, moderatorzy dostali tylko takie sygnały, jak dla mnie nieporozumiene z tym konkursem!! :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl