BezpiecznaCiaza112023

× Książki

książki

6 lata 9 miesiąc temu #1063419 przez marynika
Ja uwielbiam Harrego Pottera! Teraz kupuje te wersje ilustrowane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066300 przez ksenia28
Ja kupuję dużo książek głównie w sieci, bardzo lubię książki Kinga, teraz czytam na przykład rewolucja.co.uk/9788380972322/sztorm-stulecia-w2017 polecam, bardzo fajna pozycja. W ogóle w tej księgarni można znaleźć bardzo dużo nowości, bestsellerów, wyysłka nie jest droga. Jesli mieszkacie na stałe w UK, to warto sobie do nich zajrzeć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 22 godzin temu #1069924 przez KarolineCZ
Jeśli chodzi o serię z Harrym Potterem to warto też wiedzieć, że ostatnio na rynek wyszła kolejna część tej sagi. Na blogu https://szkolasiodemka.pl/ksiazki-dla-mlodziezy/harry-potter-i-przeklete-dziecko-o-czym-to-opowiesc/ znajdziecie wszystkie informacje na ten temat. Mieliście okazję zapoznać się z nią bliżej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 11 miesiąc temu #1069950 przez bajkaxx
Czy ja wiem? Ten cykl nieco przydługi już jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 tygodni 23 godzin temu #1116593 przez Anetas
Moim zdaniem jedną z lepszych autorek jest Julia Brylewska. Ma bardzo miękkie pióro, jej książki wręcz pochłania się w niecały wieczór. Pisze ciekawe fabularnie historie, jak i jednotomowe opowiadania. Jedną z gorszych autorek od których miałam przyjemność przeczytać książki jest Penelope Douglas. Czytając oryginalne wydania jej książek w języku angielskim w ogóle nie potrafiłam się wczuć w jej książki. Nie mam problemu do rodzaju książek jakie pisze, ale naprawdę ciężko mi było czytać podczas zbliżeń słowa *her pussy*, lub inne podobne, które powtarzały się dosłownie co trzy zdania. Samo użycie owego wyrażenia jest w porządku, nie mam nic do tego, ale niewygodnie się czyta w kółko powtarzające się słowa. W sumie, można by to porównać do czarnych tęczówek Nathaniela Sheya i jego zapachu Wody kolońskiej o charakterystycznym zapachu mięty i papierosów.

Jeśli szukacie poza tym rekomendacji na coś do poczytania polecam stronę ksiegarnia-medycyna.pl/ Jest tutaj sporo propozycji :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl