BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

12 lata 5 miesiąc temu #255267 przez kala321
właśnie oglądałam zdjecia Twojego maleństwa:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #255269 przez kala321
Zora doszłam do momentu kiedy krzyczysz-cieszysz się,że masz synka:)ale fajnie,aż się uśmiechnęłam a Petryk mocniej kopnął:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #255282 przez zora85
Ja krzyczałam?? A, chyba u gina :laugh: gdy zapytal czy chcę znać pleć. Mój malec też kopal niedawno a teraz chyba spi po kolacji :) Byle do piatku -zobacze jak tym razem sie ulożyl bo zasunąl mi kopniaka aż w okolicach pepka :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #255343 przez Moniq
witaj Kala, gratulacje!!!! :)
my nie mamy żadnych świątecznych ozdób, a ozdabianie choinki zaczniemy po 15 grudnia, bo dla mnie jeszcze za wcześnie, będziemy mieli żywą choinkę a ozdoby zrobimy sami z naszą córcią, mam nadzieję że będziemy się dobrze bawić, tylko lampki kupimy :D
ktg można zrobić już od 18 tyg, bo już wtedy da się wysłuchać maluszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #255544 przez Karola1990
a ja wczoraj wieczorem miałam stado koni w brzuchu. Pierwszy raz tak mocno maleństwo kopało. I tylko jak pomyślałam o kanapce z jajkiem to dawało o sobie bardzo mocno znać. aż w końcu zjadłam tą kanapke i było w miarę spokojne.

Coś wspaniałego. Kiedyś tylko pojedyncze kopniaki na brzuchu widziałam a wczoraj jeden po drugim.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #255551 przez kala321
Witam rano:)
Karola widocznie maleństwo miało ochotę na jajko :laugh:
mój się tak zachowywał wczoraj na widok czekolady:)

Patryk wczoraj tak kopnął tatusia,że J śmiał się ,że cąły brzuch podskoczył-kopie coraz mocniej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #255557 przez kala321
Nelka sliczna dzidzia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #255580 przez kala321
ja mam wizytę na 22 grudnia także też przed świętami;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #255582 przez Moniq
cześć Dziewczyny! jak dziś samopoczucie???
ja myślałam że rzucę kawę w ciąży ale ostatnio tak mnie głowa boli i mam takie niskie ciśnienie(dziś 85/45) że bez kawy nie jestem w stanie się obejść :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #255586 przez kala321
Moniq a wiesz my myśleliśmy,że będzie dziewczynka i ja dla chłopaka zupełnie nie mam imienia,ale J wybrał dla chłopaka,zastanawiamy się tylko nad drugim;),ale na dzień dzisiejszy już mamy Patryk Mateusz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #255600 przez Moniq
o widzisz :D to odwrotnie niż u nas :) ale cieszę się że Domi będzie miała siostrzyczkę, ja mam brata, myślę że to fajnie mieć siostrę, zwłaszcza w podobnym wieku. chociaż Domi wciąż mówi że będzie miała braciszka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #255611 przez kala321
to dotarłam do końca:)
chciałam zapytać,czy jeszcze męczycie się ze zgagą ,ja miałam na poczatku pomogły mi migdąły-jałam je na potęgę(że patrzeć nie mogłam,ale pomagały) trzeba je drobno rozgryźć,neutralizuje ph

co do ozdób,to my od dawna wieszamy pierniki i słomiane ozdoby,nie mamy bombek raczej takie naturalne ozdoby:)

jeszcze nie stroimy,pewnie bliżej świąt na razie tylko czasem słucham kolęd lub pastorałek

u mnie leżą ozdoby świąteczne,bo ja maluję do sklepu,więc mikołaj renifer,aniołki,bałwanki-takie rzeczy leżą i schną:)

u mnie Patryk kopie w ciągu dnia,ale i tak najbardziej żywotny jest wieczorem po ciepłej kąpieli i natarciu brzuszka oliwką,wtedy zaczyna swoje wigibasy ze zdwojoną siłą;) ;) :lol:

mi raczej nie przeszkadza jak ktoś głaska brzuszek,bardziej denerwują mnie"tzw dobre rady",ale też nie wszystkie

a jak z zakupami? my mamy wózek(bo odkupiłam,a koleżanka chciałą się już go pozbyć,aby dla swojego maleństwa kupić dywanik),mamy trochę zabawek(bo mam dużo znajomych z dziećmi,więc zawsze były,aby dzieci miały się czym bawić),trochę ubranek, matę do zabaw(pożyczamy od znajomej kołyskę tradycyjną(taką 37 latnią),a potem będzie łóżeczko.
Na razie tylko zmieniliśmy meble,aby moją pracownię przeniesc do drugiego pokoju,a w małym zrobić miejsce na ubranka dla maleństwa.

macie już prezenty na święta?ja jakoś nie mogę się zabrac w tym roku,a zawsze juz miałąm częściowo chociaż:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #255612 przez Karola1990
Moniq... ja piję kawę jak mam na to ochotę. Ale częściej inkę.
Moja siostrzenica stwierdziła że urodzę jej siostrzyczkę i ją sobie weźmie. Gorzej będzie jak się dowie że to niemożliwe.


Prezenty będziemy robić po 10 ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #255749 przez nelka
witam kala, tylko uważaj bo zbyt ciepłe kąpiele są nie wskazane!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #255756 przez nelka
zora masz racje, jak w tym roku nie spanie śnieg to ubiorę się na biało i będę mogła robić za bałwana :lol:

moja Zosia dosyć mocno kopała ale od paru dni a właściwie już od tygodnia tylko sporadycznie i dosyć lekko, zaczynam się martwić :dry: pewnie zmieniała pozycję ale nie wiem czy nie lepiej by było pójść do doktorka to sprawdzić...

wczoraj miałam podły humor i cały dzień marudziłam a mój M pękał ze śmiechu bo to narzekałam że się w ciuchy nie mieszcze i jestem pączkiem - co się dziwić wkącu to 5 miesiąc ciązy :silly: ale upiekłam babeczki i połowe zjadłam sama :blink: a to narzekałam, że moja córcia się chowa przed mamą...

ja jakoś w tym roku nie mam ani pomysłu ani chęci na prezenty :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl