BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

12 lata 5 miesiąc temu #242787 przez zora85
nelka, ja własnie odradzam zakup ciuszków wciąganych przez główkę. Zwłaszcza do Szpitala. Zanim nabierzemy wprawy to najlepiej mieć śpioszki kopertowe: są one zapinane od krocza do szyjki. Wkładasz tylko rączki i nóżki więc mniejszy kłopot i strach że coś się stanie. Do Szpitala tylko takie, bo dzidzia jest czasem oglądana/badana i mama musi ją rozebrać a np.mnie sam widok takiej Kruszynki przerazi i to że ktoś patrzy mi na ręce. Brrr..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #242789 przez zora85
Synek się rozkręca bo podkopywał szczególnie wieczorami a dziś już dokazuje od południa :) Zwłaszcza gdy siedze a właściwie leże z kompem i coś pisze :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #242819 przez nelka
zora a trzymasz kompa na kolanach? może mu przeszkadza :blink:

dostałam różne ciuszki ale do szpitala uszykuję tylko te kopertowe bo naprawdę zakładanie przez główkę to będzie masakra :ohmy:

wogle to mam taki plan żeby pokoik maluszka uszykować do końca stycznia, do końca lutego popiorę i poprasuje ciuszki, i oczywiście spakuję torbę do szpitala :lol: wiem, że to wcześnie ale muszę być uszykowana i muszę mieć wszytko zaplanowane bo spać nie będę mogła :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #242840 przez zora85
nelka, no często opieram laptop o brzuch więc może to go tak rozbudza :silly:
Torbe faktycznie lepiej mieć wcześniej pod ręką, bo różnie bywa. Czasami trafia się do Szpitala na zwykłą obserwacje. Ja dla dziecka jeszcze nie mam nic dosłownie! Czekam do Nowego Roku :) We wtorek mam wizytę u gina :laugh: yuuupiii

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #242855 przez iwcia
Ja swoją małą już też coraz częściej czuje w brzuchu.

A tak w ogóle to ja też nic jeszcze nie mam dla malucha. Śpioszków pewnie podostaje trochę od rodzinki, coś na pewno też kupię ale tylko takie rozpinane ;) przez głowę długi długi czas się nie zdecyduję założyć :P

Zora ja też często przesiaduje z laptopem na kolanach ;)

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #242912 przez Moniq
mi nie przeszkadzały takie przez głowę wkładane, ale za to dla męża były zbawieniem rozpinane bodziaki, inaczej by chyba bał się jej ubierać.
ja nie kładę kompa na kolanach, za blisko brzuszka, po co narażać na działanie pola elektromagnetycznego w nadmiarze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #242915 przez Karola1990
a ja chyba jakiegoś doła łapie znowu albo nie wiem co... głowa mi pęka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #243190 przez nelka
Karola głowa boli bo hormony szaleją :silly:

zora ja mam taki stoliczek pod latopa, wcześniej miałam kompa na desce (wiadomo żeby się nie przegrzał) ale za bardzo naciaskał mi na brzuszek więc M kupił mi taki rozkładany stoliczek ( właściwie to jest taki na śniadanie do łóżka ale super się sprawdza a dodatkowo mam miejsce na kubek i maluszek jest chroniony :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #243303 przez zora85
iwcia, ja kompa kładę na kolanach tylko wieczorami. Z tym że uważam by sie laptop zbytnio nie nagrzał. Gin mi zabronił tylko gorących kąpieli i zbliżania się do mikrofali (i tak jej nie mam) a gdy zapytałam co z kompem to tylko wzruszył ramionami i powiedział że nie jest szkodliwy. Na pewno nie kładę laptopa po całości tylko końcówką opieram o brzuch a reszta jest raczej na nogach i zauwazyłam że mały kopie gdy stukam w klawisze :laugh:

nelka, o takim stoliczku to ja marzę jak tylko mąż dał mi komputer ale jakoś niegdy nie wydawał się aż tak ważny by go kupić :)

Karola, niestety te bóle to norma! Tez je mam choć ostatnio coraz rzadziej. NAjgorzej jest jak nie dośpie. Kładę się wtedy, zasłaniam okna i czekam aż przejdzie. Gdy przechodzi to wstaję z łózka i wtedy ból wraca, silniejszy i pulsujący :(

Moniq, to my Cię zatrudnimy do ubierania ciuszków przez głowę :silly: Ja póki nie nabiorę wprawy i się nie oswoję z maleństwem, będę się trzymała z dala od nich :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #244544 przez Karola1990
dzewczyny czemu jeszcze nie piszecie jak było u lekarza?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #244649 przez zora85
Wizyta u gina ok. Mierzył główkę i chyba kość udową. Powiedział że wszystko jest w normie. Synek się wierci wciąż, nawet lekarz był lekko poirytowany bo utrudniało mu to badanie. Od wczoraj kopniaki są prawie non stop. Mały na dzień dzisiejszy leży pośladkowo, byle by tylko do porodu się tak nie ustawil.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #244734 przez majeczka1223
Witam ja też oczekuję malucha na kwiecień 2012 obecnie jestem w końcówce 18 tygodnia ciąży
teraz tylko byle aby zleciało do kwietnia :)już nie mogę się doczekać aż zobaczę synka ;)pozdrawiam !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #245088 przez Karola1990
Czesc dziewczyny :)
Prawdopodobnie będzie dziewczynka :laugh: Aleksandra
Strasznie się cieszę że wszystko w porządku z dzieciątkiem.
Nic nie widziałam na tym usg.. nie znam się na tych czarnych plamkach ... już mój mężczyzna się bardziej orientuje niż ja. i widział że to będzie dziewczynka.
Ja widziałam tylko serduszko główkę i nóżkę. :laugh:

Teraz wizyta na 21 grudnia więc przed samymi świętami.

No i zmieniła mi się data porodu na 6 kwietnia ale nie zmieniam na pasku bo nic nie wiadomo i może jeszcze z 10 razy się zmienić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #246948 przez Moniq
cześć Mamuśki
co tu tak cicho?? :D
u nas podobno będzie dziewczynka :D myśleliśmy że będzie chłopczyk ale z dziewczynki też się cieszymy, Domi będzie miała siostrzyczkę :) tylko teraz jakie imię wybrać, już poprzednio mieliśmy z tym problem, jak na złość dla chłopca mam mnóstwo propozycji.
poza tym mam straszną zgagę, od kilku dni śpię na siedząco, bo jak się położę to jest nie do zniesienia, poza tym córcia jest chora, prawie od tygodnia ma gorączkę, budzi się często w nocy :( bo męczy ją kaszel.
majeczka1223 gratulacje!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #246965 przez Karola1990
Moniq z ta zgagą to i ja się męczę ale już co raz mniej.
No dziewczyny coś nie chcą gadać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl