BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

12 lata 5 miesiąc temu #249470 przez Karola1990
Zorka... mnie troche zaczyna martwic że częściej mówi do brzuszka niż do mnie ale maleństwu najwyraźniej się podoba bo wtedy się wierci :laugh:
i zauważyłam że przechodzi ciąże razem ze mną ... jak mnie boli brzuch to następnego dnia on też się skarży, jak mam zgage to mój kochany tatulek też, jak miałam mdłości to on też :D śmieszne ale przynajmniej wiem że przeżywa razem ze mną.

Fajnie że czujesz już wyraźne kopniaki :)a jak Twoj synek zareagował na wieść o rodzeństwie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #249521 przez zora85
Karola, jaki synek? :laugh: Nie mam jeszcze dzieci (na świecie). Może coś zle doczytałaś albo ja nieprecyzyjnie się wyraziłam :) To moja druga ciąża a pierwszą poroniłam. A może pisząc o drugim imieniu dla synka zrozumiałaś że pisze o drugim synku :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #249525 przez Moniq
pieguska, gratulacje!!!
moja Niunia też siedzi na pęcherzu, dziś to jakaś katastrofa, co 10 minut chodzę siku, a czasami taki kopniak w pęcherz sprawia ból; Niunia już nieźle kopie, zwłaszcza jak ja zamierzam odpoczywać :D mi nie przeszkadza jak dotyka brzucha ktoś bliski, pod warunkiem że nie robi tego co 10 minut, tylko np na powitanie; ale jak ktoś kogo znam "z widzenia" wyciąga łapy to mówię żeby nie dotykał.
Karola, fajnie że Twój mężulek tak przeżywa
zazdroszczę Wam że macie już imiona, my nie mamy pojęcia jak nazwać córeczkę :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #249528 przez Karola1990
to przepraszam.. źle zrozumiałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #249781 przez nelka
dziwne te zdrobnienia od niektórych imion ale Alex jak dla mnie troszkę surowo brzmi :blink: mój M jest za Aleksnadrą a ja za Zofią więc chyba będziemy losować, żeby było sprawiedliwie ale mam nadzieję że wyjdzie na moje :silly:

od mojego dość sporego jak na mnie brzuszka raczej trzymają się z daleka, dla większości osób jest mało zauważalny :dry: za to moja mama i babcia doprowadzają mnie do szału ciągle pytając ile przytyłam i ile mi brzuch urósł :ohmy: jakby w ciąży obowiązkowe było przybranie 30kg i zamiana w hipcia :blink:

a macie jakieś specjalnie zachcianki? lody o północy czy świeże truskawki? u mnie zero zachcianek, nie będąc w ciąży miałam zachcianki a teraz spokój :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #249804 przez Karola1990
ja mam! na lody, babke ziemniaczaną, z milki crispello (takie kulki czekoladowe z chrupkami w środku) kiedyś były takie w czerwonej paczce ale teraz ciężko je znaleźć. Maltesers czy jakoś tak :)mandarynki, granata. Wcześniej miałam na wode niegazowaną. Nigdy nie myślałam że można mieć ochote na wode :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #249936 przez Moniq
na początku miałam na ogórki kiszone, teraz żadnych, nawet nie mogę mojego lubego poganiać do sklepu bo na nic nie mam za bardzo ochoty :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #250865 przez nelka
no mój M też się nie może wykazać i polecieć do sklepu bo zachcianek brak, ten syndrom ciąży jesteś przereklmowany :silly:

obyło się bez trzesienia ziemi i nasza córeczka będzie mieć na imie ZOFIA :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #251328 przez Karola1990
cześć dziewczyny... już czuć kopniaczki naszej kruszynki dotykając brzucha. wczoraj podskoczył mi parę razy ale akurat jak tatuś chciał poczuć to się odwracała. :laugh: pewnie się na niego obraziła bo nie chciał mamie ustąpić miejsca na łóżku :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253287 przez Karola1990
cześć ... jak mamusie sie czujecie? ja jak kobieta w ciązy... zaczyna mi być ciężko, ciągle narzekam i marudzę, brzuch mi urósł nie mówie o piersiach bo są ogromne. Ledwo oddycham tak mi ciążą. Maleństwo co raz bardziej się wierci i co raz częściej daje o sobie znać.
Dziś śniło mi się że rodziłam i Mój kochany nie zdążył przyjechać. Nie było ciężko. Szybko dzieciątko wyskoczyło i później uczyłam się jak karmić piersią. Odciągałam pokarm itp.
Też wam się śnią takie rzeczy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253372 przez majeczka1223
hej mam pytanie czy coś jest nie tak iż? martwi mnie to ,że to już 20tydzień i 3 dni a tu nie mam nie od czuwam jeszcze ruchów maleństwa a wizytę mam dopiero 6 grudnia troszkę mnie to martwi bo z tego co czytam to wy już odczuwacie ruchy maluchów . Poczekam cierpliwie choć mnie martwi to trochę :(

pozdrawiam !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253399 przez Agna
Witajcie dziewczyny :)

U nas jest coreczka :) przez klka ostatnich tygodni bylam przekonana ze to maly Jeremi a tu doktor powiedzial, ze corka - wiec bedzie Lilianka :)))

Ruchliwe to nasze dziecie - szczegolnie rano i wieczorem - a przede wszystkim jak glodna jestem :)

majeczka1223 -> nie denerwuj sie, za 3 dni zobaczysz swoje malenstwo :)

Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253408 przez nelka
Karola mi się ostanio śniło, że odciagałam pokarm tym urządzeniem do odciągania (może dlatego, że oglądałam je wcześniej w necie;) a dzisiaj śniło mi się, że Zosia urodziła się za wcześnie ale za to w godzine :silly: i że nie zdąrzyliśmy pomalować ścian w pokoju i moja siora to zrobiła ale kolor mi się nie podobał :silly:

majeczka ze spokojem, jest jeszcze czas, u mnie też ruchy zaczeły się dopiero nie dawno, dużo zależy od tego jak dzidzi się ułoży w brzuszku i od budowy ciała więc może to być w bardzo szybko ale dopiero w późniejszych tygodniach...

ale się ostatnio wystraszyłam :ohmy: moja córcia tak się schowała, że przez cały dzień jej nie było czuć, tak to szczególnie rano i wieczorem dokuczał mi a tu cisza :huh: już się nawet zastanawiałam czy jej na zakupach nie zgubiłam :silly: hihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253471 przez Karola1990
nelka ja dziś tak mam ... moje maleństwo nie ma ochoty się ruszać chyba. ale to dlatego że sama jestem zmęczona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253750 przez edybed5
Dziewczyny przyjmiecie mnie do swego grona? Tez mam termin na 20 kwietnia i juz sie nie moge doczekac kiedy w koncu bede trzymala swojego szkraba w ramionach. Jeszcze nie wiem plci ale 21 grudnia mam wizyte wiec juz mysle ze dowiem sie kto mieszka w moim brzuszku:). Pozdrawiam cieplutko:)










Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl