BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

12 lata 5 miesiąc temu #256720 przez zora85
A ja mam zapalenie zatok, gardła i ucha :( Masakra!! Lekarka chciała mi zapisac antybiotyk ale odmowiłam. Ona mówi że to infekcja szkodzi dziecku a nie leki a mój lekarz ogolny i gin twierdza że na odwrót. Zgłupiałam :( Dała mi skierowanie do laryngologa na wtorek ale nie wiadomo czy mnie przyjmnie bo ma komplet. Kazała kupić Sinupret i brac go 3x po 2 tabl (wczesniej brałam tylko 2szt). łeb mi zaraz odpadnie. Jutro jade do gina i niech mi powie co mam robić - boje się że zaszkodze dziecku :( Brała któras w ciązy antybiotyk?? A poza tym boje sie że to ucho sie pogorszy - pierwszy raz mam zapalenie ale byłam kiedys u kumpeli w szpitalu i ta wyła i rzucala się na łóżku z bólu (ostre zapalanie ucha).

Nie chce mi się dzis gotowac więc zrobie spagetti na obiad. Jutro zapytam gina co z tym moim zapaleniem (wszystkiego) robic? Boje się antybiotyku!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #256727 przez zora85
A mnie wlasnie oliwka uczula :P Kupilam Bambino i najwyżej zostanie dla małego (ma długa datę przydatności). Krem z tej serii też się nie sprawdził więc smarowałam się kremem nivea a teraz mam balsam na rozstepy dla cięzarnych z Rossmanna (Baby Dream).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #256728 przez zora85
Karola, ja tez mam suche piersiątka. Zwłaszcza brodawki. Kiedys do tego stopnia byly wysuszone że stanik czy koszulka sprawiały mi ból. smaruj sie regularnie - nawet gdy skora wroci do normy. Tak chwaliłam się że mam cudne piersi a one wracają do dawnego wyglądu :( A takie były za.....ste!! Za to pod biustem staniki mnie cisną. Kumpela radziła kupic ..zapomniałam jak się to nazywa; takie dopinki do zapiecia biustonosza ale nie wiem gdzie je mozna dostać??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #256737 przez Moniq
te dopinki to głównie w pasmanteriach można dostać.
zora, współczuję. a masz gorączkę?podobno to gorączka jest najgorsza, bo ona szkodzi dziecku, tylko żebyś sobie nie narobiła problemów z uchem. a miejscowego nie mogła Ci dać? jakiś kropelek do ucha?niektóre antybiotyki można brać w ciąży. może przejdzie bez antybiotyku? obserwuj się jakby zaczęło coś sączyć się z ucha to szybko do lekarza.(moja córcia dość często na to choruje, więc już obyta w temacie jestem )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #256748 przez Kasienka3b
Hej dziewczyny:) Jestem nowa. Mam termin jak Wy na kwiecien 2012. Wiem ze bede miec syneczka i z mezem postanowilsimy go nazwac Jasiu:) Mam nadzieje ze wkrece sie pomalutku w Wasza ekipe:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #256750 przez Karii
Cześć Wszystkim
Pisałam kiedyś na forum, ale sie przypomne jestem na początku 21 tygodnia ciąży. Wczoraj bylimsy na USG i okazało się, że bedziem mieli synka Adasia lub Mateuszka. Mi się podoba jeszcze Krzyś ale mężowi nie bardzo.najważaniejsze że wszystko jest OK. Jesli chodzi o piersi to kilka dni temu pojawiła sięu mnie "siara". Na szczęście nie wycieka bardzo tylko czsami wiczorem kilka kropel. Niby czytala, że to od połowy ciąży jest bardzo możliwe ale strasznie się zdziwiłam, bo nigdy nie słyszałam ze może się pojawić już ok 20tc. A jak jest u Was??zauwazyła któraś??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #256753 przez Kasienka3b
Karii ja juz mam wyplywy siary (teraz doklanie nie pamietam) albo od 14 albo 16 tygodnia ciazy. Wiec to jest normalne. Tyle ze u mnie w nocy leje sie strasznie. Bluzki cale zaplamione i nawet juz sie zaopatrzylam w wkladki laktacyjne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #256759 przez Karii
O to dobrze wiedzieć. Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #256772 przez kala321
w sklepie z bielizną i w pasmanterii są ja się już dawno w nie zaopatrzyłam;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #256777 przez kala321
mi tak delikatnie leci i robi taki jakby strupek-ropkę na sutku,ale nie plami mi bluzek

ja właśnie bambino używam,bo bałam się uczulenia i mi służy,ale jak widać nie wszystkim
a może spróbuj balsamem delikatnym jakimś

ładne imionka nam tez się Krzyś podobał:)

poleżałam trochę i brzuszek odpoczął ;) poczytałam książkę,zaraz się szykuję i idę na zakupy,potem na koncert i na próbę
miłego popołudnia życzę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #256824 przez nelka
witam wszystkie nowe i stare mamuśki z forum:)

Zora byłam u dwóch ginioli i obaj mówili, że leki nawet antybiotyki są bezpieczniejsze dla dzidzi niż choroba, szczególnie jak lekarz wie, że jesteś w ciąży i przepisuje ci je pod tym kątem. Ja pare lat borykałam się z zapaleniem ucha (obustronnym, środkowego itp. chyba wszystko przerobiłam) i czasem potwronie boli i nic nie słyszysz :dry: więc współczuję....

ja po kąpieli smaruję się od stóp do głów oliwką, jeszcze na lekko mokrą skóre i powiem wam, że świetnie nawilża :) piersi mam już mniej nabrzmiałe niż na początku, ale za to czasem bielizne mam od siary, nieduże ilości ale praktycznie codziennie...

ja te przedłużki do stanika kupiłam w reserved ale się nie sprawdziły bo miseczki i tak były mi ciasne więc musiałam kupić większy stanik i jest mi wygodniej :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #256894 przez zora85
Moniq, lekarka też pytała o wydzieline z ucha. Nie mam nic. Zajrzała do środka i stwierdziła że ucho jest zaczerwienione. Czuje sie jakbym miałam goraczke ale termometr pokazuje 37'C. Ucho niby boli - nawet nie wiem jak to opisac? Na pewno jest zatkane i słabiej na nie słysze. Lekarka chciała dac antybiotyk ale odmowiłam bo się wystraszyłam! A poza tym ona by mi dala recepte, a we wtorek mam iść do laryngologa i tam pewnie też cos dostanę więc wolę zaczekac i brać cos w ostateczności. No i przede wszystkim skonsultowac to jutro z ginem. Bola mnie tez skronie i boki glowy więc ten ból promieniuje na ucho (a może jest na odwrot?!). Juz sama nie wiem. Lekarka pytała tez czy mam kaszel. Pytala ze 4 razy. Mówię jej że nie kaszle a ona że są szmery w oskrzelach. Ale ja naprawde nie mam kaszlu. Za to mega katar. Uciekam sie połozyć. Włoże sobie wate w ucho. Juz nie wiem jak sobie pomóc :(

Witaj Kasienka3b. Karii odzywaj się częściej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #256931 przez Kasienka3b
Widze ze niektore z Was dopadla choroba wiec zycze Wam szybkiego powrotu do zdrowka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #256933 przez Moniq
witajcie Dziewczyny:D
zora, kuruj się ,wygrzewaj w łóżeczku i dbaj o siebie
ja nie mam jeszcze siary, w pierwszej ciąży miałam pod koniec to niewiele.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #257003 przez Karola1990
Jejku dziewczyny ... jeżeli będziecie miały wolna chwilę i mozliwośc przeczytania pewnego bloga to polecam bardzo ja natknełam się na niego właśnie dziś.
Nazywa sie dziennik ciężarowca. Jest rewelacyjny po przeczytaniu paru wpisów płakałam śmiałam się i znów płakałam i śmiałam. Wam na pewno też się spodoba. Ja jestem zachwycona. I chyba łatwiej mi zrozumieć mojego mężczyznę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl