BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

11 lata 9 miesiąc temu #401572 przez Karola1990
u mnie mała zakumała że może zasypiać na rękach... ale nie ma mocnych ... nie dam się!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401584 przez szolrak1
elwi wiesz ja bym chciała dłuzej karmic ale wracam do pracy pokarmiłabym chetnie z rok:) uwielbiam toooooooo


moj malenki tez maruszi z zabkami ale zamiast smoka woli cyca nie daje mu smoka wcale ;] uspalam i zasnal w lozeczku wow ciekawe jak dlugo narazie spi 1,5h ale na lozku wytryzmuje z 5h łozeczko ehh ogramicza do 2h albo wcale i od razu ryk;]

pieknie zasypia na dworze jak go karmie:D

karolcia co bedziesz z wlosami robic?

;]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401686 przez Karola1990
nie wiem.. chyba na łyso zetnę :D wypadać nie będą :P

wczoraj depilacja pach woskiem była :P poprosiłam M żeby mi zerwał bo sama na raz nie potrafię

to tak zerwał że w połowie plaster mu się urwał :D połowa włosów została i dzis sama muszę to dokończyć :D ciekawe jak mi to wyjdzie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401746 przez Elwerka00
witam;) u nas hm jak maly poszedl spac o 21 to po 23 sie obudzil na kropelki i jedzonko... I potem spal do 4. Wstalismy i o 7 poszedl spac i jeszcze spi ;D ojooojj;p

Karola nie scinaj na lyso;p za co Cie Ola bedzie ciagnac;p

Ja sobie rozjasnilam wlosy i masakra jakas ;p biale przy glowie a brazowe na koncowkach haha ale dzis to wyrownam.. No ale z czekoladowego brazu wyjscia nie mialam zeby miec jasniejsze ahh.. No i wypadaja i sa suche... Ale popracuje nad nimi;)

a gdzie sie Ewus podziala?

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #401776 przez mildret

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #401792 przez Karola1990
już niedługo papki a ja nie wiem jak to jest...
przecież jak dziecko je taką marchewke to się chyba naje ? prawda? i co wtedy jedno karmienie odpadnie? bo troche nie rozumiem. czyli Oli będę mleko 3 razy dziennie dawać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #402042 przez ewelinda83
czesc kochane mamuski :)
jestem jestem :) ale mam mniej czasu bo sie lenie na slonku w Polsce :lol:
Kingusia przekochana, ciagle mi tu spi, slonko ja meczy bo ona nie przyzwyczajona. wczoraj bylismy nad jeziorem to lezala moja Myszka z gola dupcia :) ale byla zadowolona ...
lot zniosla dobrze :) start i ladowanie przespala a w srodku lotu troche pomarudzila ze zmeczenia :(
w wolnej chwili was nadrobie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #402330 przez Elwerka00
ale tu pusto,chociaz wkoncu to wakacje sa;p

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #402360 przez Moniq
cześć Mamuśki!
widzę że maleństwa pieknie rosną i Wy sobie cudownie radzicie :)
u nas dobrze, tylko czasu na wszystko brakuje i co chwila jakieś niedogodności się pojawiają :) ale takie życie;
teraz na tapecie są Ewci oczka, bo strasznie jej ropieją i żadne kropelki, masaże, przemywanie nic nie daje :( chyba czeka nas zabieg udrażniania kanalików, w sumie to jesteśmy już umówienia na zabieg ale szukam jeszcze jakiegoś dobrego okulisty w celu potwierdzenia konieczności; nie wiem czy powinniśmy zrobić jej teraz czy powalczyć i jeszcze poczekać; chociaż jak widze te jej biedne oczka to aż mi żal. jutro zrobię jej jeszcze wymaz z oka i ostatni raz spróbujemy z kroplami.
poza tym jest śmieszkiem, jest cudona, a jak widzi czyjś uśmiech to aż podskakuje cała z radości i tak słodko gaworzy :))
o i juz po drzemce :) mój wolny czasię kończy :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #402384 przez Karii
Cześć
Mój maluszek tez ma problemy z ropiejącymi oczkami. Od razu po porodzie dostał kropelki ale niestety nie pomogły. Byliśmy jeszcze później u okulisty dał jeszcze inne krople i jak dawałam to oczywiście wszystko ok ale jak przestałam to jedno oczko nadal ropieje i tak zostało do dzisiaj. Jutrpo jestesmy umówieni na wizytę u okulisty zobaczymy co powie. Sporo czytałam że czasami lepiej poczekać z udrażnianiem więc jeśli jutro lekarz stwierdzie że lepiej jeszcze poczekać i spróbować innymi sposobami to napewno spróbuję wkońcu jedno oczko się udrożniło samo więc może i uda się z drugim. Zobaczymy jutro.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #402426 przez szolrak1
MONISIU POCZEKAJ Z OCZKAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

JA WYSZŁAM Z BRUNCIEM TEZ Z JEDYM OCZKIEM ROPIEJACYM I BYŁAM U LEKARZA DOSTAŁ KROPELKI I NIC POTEM POSZŁAM DO SPECJALISTY OKULISTY DZIECIECEGO : DAŁA MI TE SAME KROPLE I POKAZAŁA JAK ROBIC INNY MASAZ 4 KROPLE DZIENNIE I MASAZ: PALCEM WSKAZUJACYM OD LINI BRWI SREDNIO MOCNO NACISKAM I KIERUJE PALEC W KACIK OCZKA JEDNYM RUCHEM W DÓŁ OD BRWI DO KACIKA I DALEJ W DÓŁ DO KACIKA UST I TAK 6 X 6

PO 2 MIESIACACH JAK WYKUPIŁAM KOLEJNE KROPLE OBUDZIŁ SIE Z ŁEZKA I ID TEGO CZASU NIC!!!!!!!!!!!!1 POCZEKAJ BO TEN ZABIEG TO OSTATECZNOSC A MI LEKARZ POWIEDZIAŁ ZE NA KONTROLE MAM PRZYJSC PO ROKU! DO 1 ROKU ZYCIA POWINNO USTAPIC JESLI PO ROKU NIE ZEJDZIE ZABIEG!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #402460 przez Moniq
dzięki Dziewczyny!
też mam wątpliwości, umówiłam się do okulisty, prywatnie, bo na nfz terminy są dluuugaśne, prywatnie też trochę trzeba czekać.
jestem strasznie skołowana, chyba za dużo się naczytałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #402512 przez szolrak1
spokojnie monisiu do roku pzrejdzie potems ie bedziesz martwic:* placilam za wizyte 300 zł i masaz pomogł wiec wiem co babka gadała samo musi przejsc:) daj mi swoj nr tel na priv bo zmieniłam aparat i nie mam twojego nr:( buziiiiiii

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #402713 przez Elwerka00
ojejjj wspolczuje tych oczek dziewczyny ,moze rzeczywiscie warto poczekac?

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #402759 przez Karola1990
a może przecierać wcikiem nasączonym rumiankiem? biedne dzieciaczki ;( męczą się ;(

u nas troche dziwnie bo Olusia strasznie wymiotuje, ale poczekam i jak nie przejdzie to do lekarza pojadę.
Przyjechała M siostra ze swoim synkiem. :D słodki jest

okresu dostałam... jeszcze w taką pogode ! ehh...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl